Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hejneken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hejneken

  1. Jak już malować to na czarno
  2. Też mam tak w swojej B5 i nie wiem co jest przyczyną, wyregulowałem trochę drzwi bo się ciężko zamykały, teraz jest trochę lepiej ale powyżej 140 tragedia...
  3. No to lipa czyli lepiej byłoby wywalić kata i zmienić softa, tak jak pisałeś. Trzeba coś zrobić z tą serią bo na 4 i 5 biegu słabo się zbiera
  4. działa , ale nie tak jak powinna , podmień z innego auta na próbę i wymien filtr powietrza na nowy filtr powietrza wymieniałem w czerwcu, z podmianą przepływki ciężko bd... :/ Mógłbym podmienić z 1.8 T ale czy to coś pomoże jeśli mam AFN'a ? EDIT: no i chyba znalazłem przyczynę.. okazało się, że mam nieoryginalny przepływomierz... Jaki był nr katalogowy oryginalnej przepływki dla afna rocznik 98 ?
  5. Takie pytanie: jeśli dorzucę fmic z orurowaniem do seryjnych gratów w AFN'ie to przyniesie to jakiś przyrost mocy ? oczywiście po tym zabiegu zmiana softa, aktualnie seria.
  6. Dzisiaj odłączyłem wtyczkę o przepływki, odpaliłem samochód, przejechałem się chwile i jest znaczny spadek mocy, tak jakbym nie miał turbo... Czyli przepływka działa... więc dlaczego na logach wyszło inaczej ? to znak, że żywot przepływki dobiega końca ? :/
  7. Powiedz mi jeszcze jakie są objawy niedziałającej przepływki ?
  8. Po za tą przepływką wszystko ok ? aha da się na vagu sprawdzić moment obrotowy ? Bo nie wiem czy mam serie czy po wirusie
  9. Witajcie. Prosiłbym o analizę logów w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  10. iconslave ma biały felunek w swojej niebieskiej B6 Luknij w jego temat
  11. Panowie opłaca się kupować szampon do mycia auta z woskiem ? Daje to lepszy efekt czy nie ma różnicy ? Jaki szampon polecacie ?
  12. Jest na czym oko zawiesić Dobrze dopieszczoną masz tą Audi
  13. Oklepane felgi s-line, poszukałbym czegoś bardziej nietypowego.
  14. Mam podobny problem w swojej B5 na przeglądzie facet stwierdził, że górny przedni wahacz do wymiany więc zapewne też u Ciebie któryś wahacz do wymiany.
  15. Też jestem za złotym
  16. hejneken odpowiedział(a) na hejneken temat w Układ Jezdny
    Gleba odpada, chce tylko trochę obniżyć bo za wysoko stoi, komfort ma zostać. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi sprężynami H&R, nadają się do seryjnych amorków, jak z twardością i czy te z aukcji podejdą do Sedana 1.9 TDI ? Sprężyny Sportowe H-R komplet Audi a4 Avant (2484658459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. hejneken opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Hello, Przyszedł czas na obniżenie mojej kozy do wyboru mam 2 opcje: 1. Springi Eibach Pro-Kit + ori amory. 2. Zawieszenie sportowe MTS. Nie zależy mi na nie wiadomo jakiej glebie, chce zakryć tą paskudną dziurę miedzy kołem a nadkolem, chciałbym aby komfort pozostał ale nie mam pojęcia jak to jest z tymi MTS'ami, czy nie bd za twarde.. Wybór byłby prostszy gdyby nie to, że tylnie amory mam na 50% a przód 80% i po założeniu Eibachów bd musiał za jakiś czas wymienić również amory z tyłu.. Zastanawiam się też czy po założeniu eibachów i felg 18" bedzię dalej wyglądać jak koza.. Doradźcie coś..
  18. hejneken odpowiedział(a) na piter1114 temat w Audi A4 B5
    Jak dobrze przykleisz to bd trzymać
  19. hejneken odpowiedział(a) na tata1989tom temat w Audi A4 B7
    Dokładnie, w ogóle dopuszczalne jest takie coś w pol ?
  20. Jaką polecacie antenę do CB na magnes do 50 cm długości ? Co powiecie o tej antenie ? Antena CB Sunker Elite CB 116 z magnesem 75cm (2407928850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.