Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie to muzeum
-
[B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
padly ci bo pewnie mialy ci pasc byly po prostu uszkodzone i nic poza tym. a co do filtru paliwa to jego trzeba czesto zmieniac jak sie duzo jezdzi i do tego dolewac co jakis czas cos do przeczysczenia np LM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
witam mam taki problem ze nie sygnalizuje mi otwarcia dzwi kierowcy jak mierzylem kabelek od mikrostyku to byl na nim prad wiec co mikrostyk do tego jest blad na vagu jaki crash data signal czy cos takiego prosze o pomoc- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
wiesz bartek ja to ci wogule to nagram i wrzuce bo ciezko to opisac mrugaja przygasaja itd niekiedy sie nie zapalaja i tylko te: kratki nawiewu , podswietlenie przyciskow podsufitki oraz wlacznik swiatel a wszystko to sie dzieje po przekreceniu stacyjki dopoki swiatla sa wlaoczne itd to wszystko sie swieci jak nalezy[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 01:44_________________________________________________witajcie mam problem kupilem ten modul komfortu nowy zakodowalem go i dalej swiatla podsufitki nie dzialaja sprawdzalem stary komfort w innym b6 i stary jest sprawny dziala wiec co dalej pomocy juz zglupialem teraz mam do sprzedania komfortu z koncowka AS[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________a wogule to nie da sie na kanale 81 nic zrobic pisze ze nie ma takiego kanalu i vinu nie mozna przypisac ale nie ma bledu na vagu ze vin niepoprawny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:evil:- [B6 AWX] Work in progress...
naprawde sa najladniejsze ze wszystkich jakie ostatnio ogladalem musze na takie zapolowac- [B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
no bo stp do wtryskow jest raczej jak chcesz przeczyscie do LM Commonrail pompowtryskiwacze- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja slyszalem ze to pomaga i co drugie badz trzecie pelne lanie baku sie powinno lac mixol olej a co 4 stp bo nasze paliwko to lipa- [B6 AWX] Work in progress...
a z czego masz progi zewnetrzne ?? to sa nakladki czy calkiem odzielne progi??- [AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
okaze sie czy sobie poradze, ale dlatego nie robie bo zapomnialem oring kupic a na starym nie chce skladac [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 14:55_________________________________________________a jak sie odpowietrza w razie gdyby do tego doszlo??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pawel ale masz mistrzowskie ciacho heh az sobie zapisze ten obrazek- B6 DIVISION
heh jesc wigilie a nie siedziec na forum- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
hmm liqui molly juz zalalem cale teraz tylko profilaktycznie mixolu bede dolecwac dzieki- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ale caly mixol na 30l ropy?? a to 100mg oleju tylko jakiego- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
ja to sie ciesze ze nie mam tego uchwytu na tel wiem jak ludzie narzekaja he- B6 DIVISION
WESOLYCH SWIAT LUDZISKA- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
a ja slyszalem ze sie dolewa troche oleju do wtryskow tylko jakiego i ile??- [B7 BLB] Zaślepienie zaworu EGR
jak wylaczyc programowo egr i czy trzeba pozniej jeszcze zaslepiac czy juz programowo wystarczy usunac??- [B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
ktory stp lejecie do tych pompek?? z moze jeszcze kapke oleju tylko jakiego??- [AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
tak wlasnie tez myslalem bo kurde kiedys juz robilem cos podobnego i wlasnei polamalem[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 19:37_________________________________________________a powiedzcie mi czy warto to robic od gory i sciagac alternator czy lepiej od dolu wejsc i nie ma wtedy problemu??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wazne ze sie rozumieja- B6 DIVISION
http://www.eurotuningshop.eu/?mod=23&t=cP&cPath=1_22_116 patrzcie na ta strone co wy na to- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DOLACZAM SIE I ZYCZE WESOLYCH SWIAT- [B6 AWX] RS4 diesel edition
:slina: :slina: - [ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy