Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no wlasnie tak jest z samochodem mod i mod i mod i mod konca nie widac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no wlasnie mowie dlatego tez zajrzalem tu i sie dowiaduje sam widzisz jak to wyglada ja chce z tego wozu zrobic cos fajnego bo go nie chce zmieniac a chce miec taka moja cacuszke
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
oni wszystk robia http://motoallegro.pl/listing/user.php?us_id=12833046
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
:facepalm: juz chyba za pozno jest [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________wiesz tak mysle zeby podniesc tylko 1.9 moc do kolo 200 i zostac juz tak tak czytam i wlasnie wpadla mi do glowy ta zlota mysl a jak cos to za rok moze dwa kupie rs4 b7 zeby miec moc badz tez m3 e92
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
zawsze mozna zrobic quatrro jak sie komus chce byli juz tacy chyba nawet na tym forum [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:49_________________________________________________ to masz tu pewnego zawodnika z ogromna moca [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:54_________________________________________________a to prawda ze to biturbo sie czesto jebie i duzo naprawa kosztuje??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie wchodzi w twoim profulu moja a4
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no ale 240-250 moze byc jak w a3 robia po 230 to w a4 nie moze byc??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
poszukaj gosci oni sie nazywaja navipol na allegro oni sie tym zajmuja nawet im wysylasz radio i wraca ci zrobione
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
mnie tez sie bardzo podoba tyl w b6 a przod w b7
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wlasnie zapomnialem o pasie przednim a jeszcze do teog musza byc tez inne chlodnice??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel powiedz mi jak spasowales przod od b7 do b6?? czy po prostu kupiles caly przod tj. zderzak grill blotniki oraz maske i lampy jezeli o czyms zapomnialem to powiedz. i bylo to plug & play czy jakos ci to sprawilo problemy ja sie przymierzam wlasnie to zmiany ale tylko przodu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no i prosze nawet nie trzeba robic swap na 2,7 ale ja i tak bym wolal swap plus mody jakies 300kuca na przedniej osce to juz wystarczajaca moc
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
no wlasnie tak jak pisalem. drgania bys mial podczas jazdy jak byl by dwumas dla sweitego spokoju sprawdz sobie daj 4 bieg predkosc 60km/h i gaz do dechy 4500obr jak ci bedzie trzepac to dwumas
-
[B6 AVF] Mikro drgania - złącze elastyczne (pomocy)
aa widzisz byl dogrzany tylko termostat do wymiany jutro bedzie robiony a kat po swietach przez mechanika bedzie robiony
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
DZIEKI WIELKIE BEDE ROBIL JUTRO :good: :hi:
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
ja zmieniam te pompki na BQ i bedzie git tobie tez radze ponoc sa niezniszczalne
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
ja slyszalem ze niedogrzany silnik ma tendencje do bujania sie i wywolywaniu drgan przenoszacych na karoserie[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________zrobil bys foto tego miejsca bo ja sie bede brac za wymiane ja mam blizniaczy silnik awx czyli avf
-
[B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy. 2 sztuki czy komplet?
dokladnie ja tez mam zamiar zmienic pompki na te z koncowkami BQ od 2.0 TDI ponoc elegancko samochod zaczyna smigaac a jeszcze pod tuning mechaniczny jest ideal. ale moj problem jest taki drga mi buda to juz wiadomo drga na rozgrzanym silniku na zimnym nie. kat synchro rozrzadu jest miedzy 1,7 a 2,2 wiec za duzo bedzie ustawiany po swietach ciekawe czy to cos da jak nie to pompiarz i jazda tylko jeszcze takowego musze znalezc. tutaj jest temat dotyczacy mojego wozu z logami pozdro http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227880.msg2780893;topicseen#msg2780893
-
[B6 AVF] Mikro drgania - złącze elastyczne (pomocy)
Ja miałem to samo, a w tym wątku masz napisane jak to rozwiązałem... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230950.0 Podepnij pod vaga i sprawdź dawki paliwa na rozgrzanym silniku w grupie 1. Jeżeli masz duże wahania dawek i spadają Ci poniżej 3mg do wymiany pompowtryski. Później po korekcjach możesz dojść ile sztuk jest niesprawnych i czy wymieniać pojedyncze czy komplet. ja juz robilem vagiem masz tu vag do mojego postu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227880.msg2780893;topicseen#msg2780893
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kolega ma 300 konna xsare i daje rade
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
tak tak oczywiscie ja chce kupic to i to high bo i tak musze chyba powymieniac
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
nie da sie tak od kopa sprawdzic czujnika to po pierwsze wymieniaj chlopie go i powiedz temu co sprawdzal zeby ...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ee przeciez chlopaki z forum robia i na 1.9 tdi na osce po 230 kuca albo i wiecej za pomoca modow i jest ok raczej co nei
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
poczytalem ale teraz takie pytanie w momencie kiedy teraz np kupie znowu przelacznik low a w najblizszym czasie przewiduje mce kupic w wersji high to co wtedy czy tylko przemianka pinow pomoze? albo w druga strone jak kupie teraz przelacznik high pozamienam te piny a pozniej zmienie mce to co z tymi zamienionymi pinami wczesniej w kostce przelacznika??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ee czemu tak uwazasz?? bes sesu