Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. :polew: :polew: :polew: doj**ales
  2. tylko jeszcze mi powiedz jak to zrobic w ktora grupe wejsc w klimatronicu?
  3. no wlasnie jeszcze sie tym nie zajmowalem bo szczerze nie wiem za bardzo gdzie ale szukal bede duzy koszt tego?? no wlasnie musze na kanal wjechac bo nie sprawdzalem tego ale mnie sie wydaje ze to cos ze sprzegielkiem alternatora i chyba jest zapieczone dlatego silnik lata na lewo i prawo przyczniajac sie do drgan wewnatrz[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:07_________________________________________________aha jeszcze jedno jak wlaczam klime to mi delikatnie przygasaja swiatla zeby zaraz wrocic do normalnosci czy to normalnie??
  4. michail55 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    mnie sie wydaje ze to normalne jest takie szarpniecie ja tez tak mam i zalezy czy puszcze szybko czy powoli gaz i w golfie tez tak mam takei sa diesle mi sie wydaje[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________spojrrz tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1397981.html
  5. looknij tu kolego duzo tego na ten temat ja wyczailem ze moge miec sprzegielko alternatora http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1397981.html
  6. witajcie mam taki problem ze spadaja mi obroty silnika po wlaczeniu klimy slychac ze silki dostaje wieksze obciazenie i spadaja delikatnie obroty malo tego auto mi deliktanie drga na wolnych obrotach ale to juz inny temat ktory jest tez opisany na tym forum ale nie o tym po wlaczeniu klimy i w momencie jak obroty spadna to drgania praktycznie ustepuja i odwrotnie jak sie wylaczy ja i obroty wroca to troche bardziej czuc drgania i silnik ma mniejsze przeciazenie co to moze byc????
  7. michail55 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    skoro ci telepie podczas jazdy to raczej dwumas ja tez mam podobnie ale mi podczas jazdy nei telepie tylko na jalowym wcisnij sprzeglo podczas jazdy wtedy kiedy ci szarpie i bedzesz wiedzial
  8. dzieki a wiesz pytam bo mam gdzies zwarcie i mi dziwnie migaja niekiedy ale to moze miec cos wspolnego z uszkodzonym powiadamianiem o otwartych drzwiach kierowcy bo juz chyba z niczym wiecej
  9. a powiedzcie mi jeszcze pakiet oswietlenia tj. podswietlenie podlokietnika, pokretel kratek nawiewu, zapalniczki oraz przyciskow lampek podsufitki (te czerwone) sa polaczone z modulem komfortu czy z modulem centralnej elektryki??
  10. hmmm mowisz w wszystkich srubach czy tylko tych z przodu fotela
  11. jaki blad??[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 20:22_________________________________________________masz moj temat jest o tym samym tam tez na nim jest odnosnik to jeszcze jednego podobnego oblookaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=unreadreplies
  12. a ten modul komfortu mozna wyciagnac bez odkrecania fotela??
  13. leje sie ponizej pompy vacum centralnie pod silnikiem ;( obawiam sie ze lekko zaczyna puszczac uszczelka glowicy ale nie ubywa plynu w plynie nie sladow oleju i ani z kurka ani z bagnetu nie leci para wiec co to moze byc pompa vacum ponizej moze tez ciec?? bo to jest nizej niz ona jest umiejscowiona
  14. wiem ale nie jestem pewny tam czy odkrecales czy nie bo na jednym zdjeciu jest kiera a na innym nie widac
  15. a musiales odrecac kiere zeby wyjac licznik??
  16. no ciekawe ja mam podobny problem
  17. dzieki Bartek mam rozumiec ze reszzta ma zostac nie zmienna chodzi mi o forum bo tam juz wczesniej mi ludzie pisali??
  18. jeszcze będziesz musiał przyuczyć piloty kanał 21 adaptation 10 kanal 21 i tez przepisac ta sama wartosc co jest w starym?? czy co
  19. jemu chodzi o to ze chce automatyczne zamykanie szyb po kliknieciu ale do tego trzeba miec specjalny modul bo bez niego tylko przy dluzszym trzymaniu sie zamykaja jesli sie myle to mnie poprawcie tu masz temat w ktorym jest co nieco napisane o tym wlasnie module i domykaniu szyb http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182385.0
  20. super dzieki mam nadzieje ze mi moj vag obsluzy to ale mysle ze nie bedzie problemu
  21. nie nie nic nie dokladalem zupelenie czyli wejsc w 07 CODING i tam juz odpowiednia liczba bedzie podana tak?? i tak samo adaptation kana 61 i 62 tez tam bedzie podana odpowiednia liczba?? odpisac sobie ja i pozniej wpisac do nowego?? a jak przypisac nowy vin??
  22. mam kilka pytan otoz. kupilem wlasnie modul komfortu z koncowka BC ale mialem AS i teraz pytanie jak poprawnie nowego zakodowac albo inaczej spisac stare wartosci ze starego AS i wkodowac je do nowego BC zeby sobie zaoszczedzic problemow oraz przyuczenie do nowego vin tez by sie przydalo a nie wiem za bardzo jak sie za to zabrac nie bardzo rozumiem jak to jest z tym dodawaniem wartosci dodam ze mam -4szyby elektro -brak dodatkowego oswietlenia przestrzeni nog -otwieranie i zamykanie szyb z pilota -brak alaramu fabrycznego -auto zamykanie samochodu po chwili od wyjscia z samochodu mam vag 311.2 i 409.1 kabel kkl obd2 Prosze was serdecznie o pomoc
  23. Grzesiek juz mi to podawales wiem naped 550zl ;( jak to przystalo na odtwarzacze audi sie psuja dle dzieki napisalem juz do siemiana czekam na odp w sprawie kabelka myslisz ze moze byc uszkodzony kabel skoro robi zwaracie bo ono jest przy wtyku do radia wiesz tym kwadracie koncowym duzym
  24. yhy ale mozliwosci nie mam bo nie dziala odtwarzacz plyt
  25. zapomniaem dodac o pomylonym feaderze czyli lewy to idzie prawy prodz i lewy tyl he aha a przy wyciaganiu radia jak sie zle ulozy kable to jest zwarcie bo slychac buczenie z glosnikow do tego wydaje mi sie ze zwarcie jest caly czas bo radio nie do konca sie wylacza widac to na ekraniku lcd ze nie w pelni wygasa powinno byc czarno a jest szaro [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:27_________________________________________________WERSJA SOFTU sw: 0650 hw: h72 map: tu jest puste miejsce[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 15:48_________________________________________________podajcie mi jeszcze aukcje allegro bo musze kupic nowy kabel bo jak przy radiu ruszam wtykami to sie robi zwarcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.