Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. byc moze byc moze albo po prostu trzeba zmienic wszystkie galki i paski od alternatora moze to wlasnie ta oznaka ale jeszcze jedno kumpel mial taki problem i coraz bardziej byl metaliczny odglos taki ze szok i wreszcie jebna rozrzad mu i caly silnik wyciagalismy teraz chlopaki robia go
  2. to ja wiem ale u mnie to rozlaczanie jest na okroglo zreszta ci zrobie filmik i pokaze moze dzis wrzuce
  3. ja mialem tak w golfie ze metaliczny odglos bral sie z rolki napinajacej alternator wymienilem i wszystko gra
  4. bart jeszcze jedno pytanie do ciebie w momencie gdy wkladam kluczyk do stacyjki zapalm swiatla bez zaplonu to wszystko mi sweici dobrze mowie tu podswietleniu przelacznika swiatel esp kontrolek swiatel podsufitki oraz podswietlenia kratek nawiewu a jak wlaczam zaplon uruchamiam silnik to zaczynaja przerywac gasnac zapalac sie itd
  5. michail55 odpowiedział(a) na esem temat w Audi A4 B6/B7
    oo super bo ja mam je polamane a gdzie je mozna kupic bo na allegro nie ma
  6. o jakich kosztach mowimy??
  7. jak ma sie sprawa z twoim rozrzadem?? ja osobiscie uwazam ze to alternator i rolka napinajaca
  8. michail55 odpowiedział(a) na esem temat w Audi A4 B6/B7
    ja mam znow takie pytanie. poniewaz dzis chcialem sciagnac kanape tylna w sedanie no i wyciagalem ja i tam sa takie dwa plastkiki w ktore wchodza takie prety i to sie wszystk trzyma to ja jak sciaglem to juz jak zakladam teraz to juz nie trzyma jak wczesniej i chcialbym kupic te czesci mocowania z tym ze nie wiem jak to sie nazywa mowie o tych mocowania w dziurkach bo chyba nie da sie zlozyc normalnei foteli w sedanie czyli kanapa do gory a oparcie w dol??
  9. dalem rade ale nie ogarniam tam nic musze posprawdzac ktory kabelek od ktorego glosnika a nie wiem jak sie do tego zabrac
  10. znaczy tak jedni pisza ze ori dlugo sie trzyma i nie pokazuje zawsze pelnych 90 a zamiennik np wheler pokazuje ale trzyma 90 stopni mowa o termostacie pewnie z tym jest podobnie tak czytalem na tym forum ale jak masz mega watpliwosci to podepnin vag sprawdz temp tam on ci prawde powie jak napisal kolega juz tutaj na forum jak jest 90 na blacie to na vagu 85 ma byc
  11. to tankuj uszlachetniona i dolej http://allegro.pl/liqui-moly-systempflege-diesel-for-common-rail-i1967236392.html to jest o niebo lepsze ja sam kupilem to a co do telepania zrob jeszcze filmik jak pracuje silnik ja jak widac zroblem i mi czasem chodzi bardziej na boki i to jest powodem telepania. podlacz vag zrob logi tych grup ktore ja robilem masz je tutaj w watku wrzuc je tutaj cos sie pomysli ja mam np kat do ustawienia jak kolega wyzej napisal ale i tak szczerze watpie ze to jest powodem tego telepania norma jest ze czasem telepie ja i tak uwazam ze ta poduszka silnika nie daje rady ale to sie okaze bo jade na kat jakos przyszlym tygodniu. a jak sie sprawa ma z twoja plecionka wydechu?? ja wlasnie slyszalem ze ten stp to nie za dobry jest ogolnie a juz napewno nie do pompo-wtryskiwaczy [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 13:00_________________________________________________wiecie co dzis po takiej dosc dlugiej jezdzie ogladalem prace silnika to wygladal jak by mial z orbity wypas doslowanie ale drgan duzych nie bylo w kabinie ale silnik okropnie wygladal noramlnie :sick3:
  12. now aslnie nie straszcie mnie glowica bo juz mam dosc nerwow zdaerte pewnie pokrywa zaworow trzeba rozebrac a pozniej sie domyslac dziwna sprawa
  13. michail55 odpowiedział(a) na boseron temat w Małopolskie
    s-plus krakow nowohucka tma ci zrobia wszystko
  14. 197tys jest ale jak glowica to co wtedy tylko jakas uszczelka czy co bo nie rozumiem
  15. u mnie wzrastaja wraz z temperatura jest to widoczne na silniku
  16. mozliwe musze to rozebrac i bedzie wiadomo ale co to vacupomp??
  17. ale jak z pod egr? bo to jest gdzies na wysokosci plecionki to jest pod spodem pokrywy od strony kabiny
  18. ja znalazlem taka opinie o nich na necie Marka naprawianego samochodu: Co naprawiano: Cena naprawy: auto sprzęgło 1800 Porażka! Oszust, złodziej, krętacz, mam nagraną rozmowę z właścicielem. Facet nie ma umiaru każda kwota za naprawę jest mała, od wstępnej ceny podniósł ją o 300% i dostał szału jak zażądałem szczegółowego rachunku. Robią byle jak i tylko kasa! Najdroższy warsztat, droższy od ASO.
  19. ciekawe czy sa tacy dobrzyy hmmm tylko airbagi tam robia??
  20. ee jaja sobie robicie z sylwestra
  21. witam znalazlem ostnio delikatny wyciek z silnika widoczny z lewej strony zaraz niedaleko plecionki wydechu wrzucam foto moze wy bedziecie wiedziec skad on jest ja podejrzewam pokrywe zaworow lewy dolny rog foto wyciek jest widoczny
  22. czyli na to wychodzi ze ori lapie szybko a jest nietrwaly, a wahler jest trwaly ale potrzebu mu dluzej na lapanie pelnych 90stopni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.