Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Padajace przeguby osi przedniej co 4k mil
Półosie musiałbyś sprawdzić na tokarce czy proste są, bo niemożliwe żeby przegub lobro padł po 8tys km
-
[ALL B5] Podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej gdzie je podpiąć ??
Kable puściłem pod puszką od ecu, delikatnie podpiłowałem i okleiłem potem kable dookoła klejem na ciepło- chwilowo:wink:
-
Padajace przeguby osi przedniej co 4k mil
Jakiej firmy przeguby zakładasz? Może półosie krzywe?
-
Montować używki czy kupić nowe?
Ja w B5 mam sachsa ze 3 lata, przez ten czas zrobiłem ze 150tys spokojnie i się ładnie trzymają jeszcze, praktycznie wszystko zrobiłem na 1BA, ostatnie 2 tys na 1BE. Mam niebieskie u siebie
-
Urwana śruba gdzie kupić jak się nazywa
Weź drubą na wzór (albo nawet tą swoją "przekręconą" i jedź do jakiegoś sklepu metalowego i Ci dopasują, tylko nie jedź swoim autem:grin: Ja jakiś czas temu kupowałem śruby właśnie do górnych wahaczy i tak zrobiłem, bez problemu dobrali:wink:
-
poszukuję dyfra
Daniel, napisz o tym w dziale "Kupię" bo to Ci do kosza zaraz wywalą za nieodpowiedni dział
-
Sportowe sprężyny na 1BA
Czyli musisz dorwać amory o krótszym skoku:wink:
-
Piaskowanie zacisków hamulcowych
Tomek, nie ma co się denerwować, forum jest po to, żeby sobie pomagać a nie się kłócić Tutaj napisał, że nie widzi podpisu z telefonu, może trochę nie do końca jasno ale ja się domyśliłem o co chodzi:decayed:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Wrzuć fotki tutaj:wink:
-
lakier a4 b5 s4 czerwony potrzebny kod
Nie ten dział
-
Temperatura płynu chłodzączego
Zrób test zegarów i sprawdź czy wskazówki od temp nie masz przestawionej- prawdopodobnie masz przestawioną
-
Straz Miejska czy tak powinna sie zachowywac ?
Chociaż nie powiem, raz w życiu mnie zaskoczyli, zostawiłem samochód przy targowisku miejskim a nie zobaczyłem że zakaz tam był, po powrocie okazało się, że za wycieraczką mam "liścik" od straży miejskiej żeby się stawić u nich w ciągu 7 dni, stwierdziłem że pofatyguje się do nich, Pan strażak zapytał mnie czy to taka moja pierwsza sytuacja- powiedziałem, że tak, nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji to dostałem upomnienie i na tym się sprawa skończyła:thumbup1: A więc są też i w miarę normalni strażnicy:wink:
-
Piaskowanie zacisków hamulcowych
Zerknij na podpis Dev'a:wink:
-
Sportowe sprężyny na 1BA
Sprężyny ma chyba dobrze założone, ja u siebie ostatnio wymieniałem 1BA na 1BE, same sprężyny i miałem mniej wiecej tak samo. A co do tego że tłucze coś, to ostatnio rozmawiałem ze znajomym i mówiłem że zakładałem same springi niższe to pytał czy nic mi nie tłucze właśnie, u mnie nic się nie dzieje ale mówił, że on kiedyś tak miał, co prawda w vectrze b bodajże ale na "komfortowe" amory (nie wiem jakie w oplach te zawieszenia mają oznaczenia) założył springi -30 i mu amory dobijały, wymienił na odpowiednie i problem znikł, może to jakaś wskazówka będzie:wink: ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- ps. mam takie same ściągacze do sprężyn:grin:
-
Piaskowanie zacisków hamulcowych
Kolega Dev cały czas piaskuje i nie tylko zaciski, wszystko co trzeba piaskuje:decayed:
-
Straz Miejska czy tak powinna sie zachowywac ?
Tyle ludzi tam było, mogli nayebać tej straży "miejskiej" i ich tam wszystkich pozamykać w tych klatkach:kwasny:
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
No i gdzie ten filmik?! Jeszcze nie ma?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka Audi A4 B5 Kombi 1.9TDI
Sterowanie masz minusem a resztę znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Daj jakiś filmik jak to jedzie:wink:
-
[ALL B5] Podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej gdzie je podpiąć ??
Sławek, ja u siebie podpiąłem pod grzanie tylnej szyby:wink:
-
Jaka średnica rur do budowy układu wydechowego w A4 B6 2.7 V6 BiTurbo?
Ale tu nie ma mowy o B5, jest tylko mowa o B6 i B7:wink:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Do aira:wink:
-
Wymiana skrzyni biegów
[Audi A4 B6] Skrzynia FZH w 2003 A4 1.9 TDI 130KM jaka inna mozna uzyc???? Zerknij tu, może coś Ci to pomoże:wink:
-
Oznaczenie skrzyni biegów audi a4 b5 95r 1.8 5v ADR
Tomek, oznaczenie skrzyni biegów masz na wlepce w bagażniku, przy kole zapasowym:wink: Kod skrzyni jest na wysokości kodu silnika tylko po prawej stronie:wink:
-
Wymiana skrzyni biegów
Na swojej skrzyni masz oznaczenia, można je też znaleźć na wlepce w bagażniku, na wysokości kodu silnika jest kod skrzyni biegów, tylko po prawej stronie, na zdjęciu jest to FRL, sprawdź u siebie jaki masz kod i potem szukaj skrzyni z takim kodem:wink: