Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Immobiliser
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/ Spróbuj tego, mi pomogło w 100% a też tak miałem, kontrolka od immo migała i samochód odpalał dopiero za którymś razem, po zabiegu odpala za każdym razem a koszt operacji= 0zł + trochę czasu:wink:
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Czyli ten ostatni filmik jest najbardziej aktualny? Nie ma nic nowszego?
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Są jakieś postępy?
-
Problem z kalksonem
Klakson jest po lewej stronie (stojąc przed autem) za kratką zalogenu:wink: Jak zdejmiesz kratkę to będziesz widział Szukaj przy kole
-
blad immo,odpala gasnie
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/ Próbowałeś tego? JA u siebie miałem problem z immo, ale polegał tylko na tym co Ty teraz masz, odpalał i po chwili gasł i dopiero za którymś razem odpalił, zrobiłem tak jak jest to opisane i odpala teraz za każdym razem:banan:
-
Jaka skrzynia do 1.9TDI 90KM
W 1Z nie ma dwumasy, jest sztywne koło zamachowe
-
Oświetlenie wnętrza i alarm
Pompka jest w bagażniku po prawej stronie, musisz zdjąć tą wykładzine co masz z boku i tam w takiej gąbce będzie pompka:wink:
-
Jaka skrzynia do 1.9TDI 90KM
Każda skrzynia od 1,9 TDI z A4 czy Passata będzie pasować. Włóż cpc, ona ma nieco krótsze przełożenia od tej co masz:wink: Może to, że jest mulaste nie jest spowodowane tylko skrzynią? Bo nie wydaje mi się, żeby przy 100km/h miał ciężko dalej iść na tej skrzyni:kwasny:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
A masz w konsoli przycisk od halogenów? Jeśli tak to włącz je i sprawdź sobie miernikiem na którym kablu masz prąd we wtyczce:wink:
-
Alternator od AFN i 1Z jest taki sam????
Jak kupiłem A4 to nie było sprzęgiełka, sam sobie założyłem:banan:
-
Wskaźnik temperatury nieprawidłowo wskazuje.
Rozbierz zegary i sprawdź czy ta mała czarna "maskownica" co jest na wskazówce nie blokuje jej trochę, miałem tak u siebie tylko z wskazówką od prędkościomierza:wink: Sciągnij całkiem ten osłonę wskazówki i wtedy zrób test, może pomoże:wink:
-
Alternator od AFN i 1Z jest taki sam????
Ja mam 1Z i mam alternator 120A, regulator mam właśnie na jedną wsuwkę Takiego szukaj
-
Alternator od AFN i 1Z jest taki sam????
Różnica może być tylko w kostce przy regulatorze napięcia w alternatorze, masz na taką wsuwkę na 1 pin?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki wielkie Marcin:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Musi się dać bo jak włączę sobie test wyświetlacza to pokazuje km/h1 i km/h2:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wie ktoś jak ustawić powiadomienia km/h1 i km/h2 w przedlifcie? Tzn chodzi mi w sumie tylko o km/h2 bo 1 to wiem, trzeba wcisnąć przycisk od ustawiania zegarka ale jak ustawić km/h2?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Wiadomo już co będzie? Gratulacje oczywiście:decayed: ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- Co by nie było, wychowaj na godnego następce rezacza:decayed:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
No ja robię rocznie ok 40tys km to muszę się trochę liczyć ze spalaniem:decayed:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja swoim 1Z na pełnym zbiorniku zrobiłem najwięcej jakoś niecałe 1300 km jeżdżąc w cyklu mieszanym:banan: połowa rezerwy była jeszcze:decayed: Jak zaleje pod korek to wskazówka zacznie spadać po przejechaniu ok 220 km:wink: Także jakby cały czas emerycko w trasie jechać to te 1400km z hakiem by zrobił
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam zamontowany taki poliftowy ale on podobno nie będzie działał Jak nie będzie działał to wsadzę przedliftowy:wink: grippen tak myślałem że się udzielisz:grin:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak zakodować licznik w przedlifcie żeby przy małej ilości płynu do spryskiwaczy wywalał to na fisie? Mam przedlifta i licznik przedliftowy:wink:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
A nie lepiej sobie wyrezać?
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Ja do siebie chyba załaduje stabilizator od 1,8t, akurat niedługo będę wymieniał łączniki to przy okazji wpadnie stabilizator:wink: Chociaż jak na razie jest wystarczająco sztywno, mam 1BA i założyłem rozpórkę górną (ori A6 C5) i dolną wykonaną wg "projektu" kolegi Labiel, dzięki:hi:
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Ale może chodzi mu o to, że w S4 jest mocniejszy, sztywniejszy niż w A4 i czy po włożeniu takiego z S4 auto będzie się lepiej prowadzić?
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Witam wszystkich W swoim 1Z wymieniłem wtryski na ASV i mam pytanie, jaki powinien być kąt wtrysku i dawka paliwa po takiej zmianie?