Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanthomas18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanthomas18

  1. fanthomas18 odpowiedział(a) na Barthezz A4B5 temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/ Spróbuj tego, mi pomogło w 100% a też tak miałem, kontrolka od immo migała i samochód odpalał dopiero za którymś razem, po zabiegu odpala za każdym razem a koszt operacji= 0zł + trochę czasu:wink:
  2. Czyli ten ostatni filmik jest najbardziej aktualny? Nie ma nic nowszego?
  3. Klakson jest po lewej stronie (stojąc przed autem) za kratką zalogenu:wink: Jak zdejmiesz kratkę to będziesz widział Szukaj przy kole
  4. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/ Próbowałeś tego? JA u siebie miałem problem z immo, ale polegał tylko na tym co Ty teraz masz, odpalał i po chwili gasł i dopiero za którymś razem odpalił, zrobiłem tak jak jest to opisane i odpala teraz za każdym razem:banan:
  5. W 1Z nie ma dwumasy, jest sztywne koło zamachowe
  6. Pompka jest w bagażniku po prawej stronie, musisz zdjąć tą wykładzine co masz z boku i tam w takiej gąbce będzie pompka:wink:
  7. Każda skrzynia od 1,9 TDI z A4 czy Passata będzie pasować. Włóż cpc, ona ma nieco krótsze przełożenia od tej co masz:wink: Może to, że jest mulaste nie jest spowodowane tylko skrzynią? Bo nie wydaje mi się, żeby przy 100km/h miał ciężko dalej iść na tej skrzyni:kwasny:
  8. A masz w konsoli przycisk od halogenów? Jeśli tak to włącz je i sprawdź sobie miernikiem na którym kablu masz prąd we wtyczce:wink:
  9. Jak kupiłem A4 to nie było sprzęgiełka, sam sobie założyłem:banan:
  10. Rozbierz zegary i sprawdź czy ta mała czarna "maskownica" co jest na wskazówce nie blokuje jej trochę, miałem tak u siebie tylko z wskazówką od prędkościomierza:wink: Sciągnij całkiem ten osłonę wskazówki i wtedy zrób test, może pomoże:wink:
  11. Ja mam 1Z i mam alternator 120A, regulator mam właśnie na jedną wsuwkę Takiego szukaj
  12. Różnica może być tylko w kostce przy regulatorze napięcia w alternatorze, masz na taką wsuwkę na 1 pin?
  13. Dzięki wielkie Marcin:wink:
  14. Musi się dać bo jak włączę sobie test wyświetlacza to pokazuje km/h1 i km/h2:wink:
  15. Wie ktoś jak ustawić powiadomienia km/h1 i km/h2 w przedlifcie? Tzn chodzi mi w sumie tylko o km/h2 bo 1 to wiem, trzeba wcisnąć przycisk od ustawiania zegarka ale jak ustawić km/h2?
  16. Wiadomo już co będzie? Gratulacje oczywiście:decayed: ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- Co by nie było, wychowaj na godnego następce rezacza:decayed:
  17. No ja robię rocznie ok 40tys km to muszę się trochę liczyć ze spalaniem:decayed:
  18. Ja swoim 1Z na pełnym zbiorniku zrobiłem najwięcej jakoś niecałe 1300 km jeżdżąc w cyklu mieszanym:banan: połowa rezerwy była jeszcze:decayed: Jak zaleje pod korek to wskazówka zacznie spadać po przejechaniu ok 220 km:wink: Także jakby cały czas emerycko w trasie jechać to te 1400km z hakiem by zrobił
  19. Mam zamontowany taki poliftowy ale on podobno nie będzie działał Jak nie będzie działał to wsadzę przedliftowy:wink: grippen tak myślałem że się udzielisz:grin:
  20. Jak zakodować licznik w przedlifcie żeby przy małej ilości płynu do spryskiwaczy wywalał to na fisie? Mam przedlifta i licznik przedliftowy:wink:
  21. Ja do siebie chyba załaduje stabilizator od 1,8t, akurat niedługo będę wymieniał łączniki to przy okazji wpadnie stabilizator:wink: Chociaż jak na razie jest wystarczająco sztywno, mam 1BA i założyłem rozpórkę górną (ori A6 C5) i dolną wykonaną wg "projektu" kolegi Labiel, dzięki:hi:
  22. Ale może chodzi mu o to, że w S4 jest mocniejszy, sztywniejszy niż w A4 i czy po włożeniu takiego z S4 auto będzie się lepiej prowadzić?
  23. Witam wszystkich W swoim 1Z wymieniłem wtryski na ASV i mam pytanie, jaki powinien być kąt wtrysku i dawka paliwa po takiej zmianie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.