Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kujawaPGN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kujawaPGN

  1. dopiero co gwint wsadziłem
  2. a sprężyny masz całe? ja miałem kiedyś w poprzednim aucie (alfa 156 ) pęknięty spring z przodu, ale nie było tego widać na pierwszy rzut oka i to było powodem stuków puków...
  3. idzie laserowo ustawić na pewno, bo kolega mi również ustawiał ;]
  4. jakby to była tuleja w belce to na 99% diagnosta by to zauważył
  5. stawiam ze coś z napędem...
  6. na razie jakoś ten 5 bieg do mnie nie przemawia... ani 4 ;D
  7. jak pęknie to będe zmuszony kupić coś lepszego ;] np. żywice jak kolega wyżej
  8. kucze nie wiem jak to jest, ale z dnia na dzień coraz bardziej wciągam się w to wszystko.. teraz ten kat mi nie da spokoju
  9. niech te krwawe boje i trudności dnia codziennego przeżywa z pełną piersią
  10. jeżeli motor może lepiej oddychać to czemu nie
  11. zaraz pójde do garażu specjalnie i sprawdze ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- nie mam żadnych kabli tam więc d*pa
  12. ale ja chyba i tak jeszcze raz spróbuje poxipolem dzięki za podpo
  13. ja nie próbuje przy takich prędkościach przy mniejszych owszem ale to sporadycznie ;]
  14. nie przypominam sobie żebym mial jakies kabelki przy spryskach wiec pewnie nie mam
  15. no i lepiej od razu diagnosta patrzy na przegladzie
  16. miałem iść na kolację, ale jak zacząłem czytać i oglądać od początku wątku, to tak go całego przejrzałem fura elegancka, filmiki za***iste, a umiejętności kierowcy jeszcze zajebistsze pozdro
  17. no to podejme jeszcze jedną próbe... może akurat sie uda
  18. będę musiał u siebie sprawdzić, ale raczey nie mam :/
  19. o kurde a na jakich drogach takie dryfy wyprawiasz? zamkniętych?
  20. ??
  21. zrób foto podgrzewanych sprysków ;]
  22. i robisz tak przy 120 km/h ? ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------
  23. a jeszcze kolego o co chodzi z tymi bokami?? 120km/h i ręczny??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.