Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dostałem MS Design, 200zł
  2. Dzięki Rób program i się nie zastanawiaj
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na blackpedro temat w 1.8T
    320cc nie występowały tylko w BEXie
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na blackpedro temat w 1.8T
    http://allegro.pl/audi-a4-b6-wtryskiwacze-bex-190-06a906031ba-wtrysk-i6961165123.html#imglayer Tak wyglądają wtryski bexa na listwie B6, tam wychodzi na to, że ktoś założył wtryski do starej listwy albo gdzieś jest błąd w aukcji
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Inaczej, jak po normalnej jeździe stanę na dłuższy czas, np godzinę posiedzieć przy odpalonym silniku i włączonym nawiewie to wskazówka potrafi się całkiem położyć. Wątpię, żeby czujniki źle wskazywały, bo mówimy tu raczej o pokazywaniu w dobrym korku czy na CPN'ie w graniach 20stopni mniej niż 90'.
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Termostat jakby był za bardzo "otwarty" to by nie dogrzewał, a jak czujnik to nie świrowałby tylko na postoju.
  7. Ja bym go wymienił ze względu na to że "śmierdzi ropą", czyli jest zanieczyszczony, a nie przejmował się czy zostanie W30 czy muszę go wymienić.
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tak mam od zawsze, że na dłuższych światłach albo korku, przy temp 0-10stopni, spada temp poniżej 90', oleju co prawda nie sprawdzałem, ale pewno też leci. Mniejsze obciążenie silnika czy coś? Po ruszeniu i niedługiej chwili wszystko wraca do 90'
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktos jak to rozłączyć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale pospawac po prostu nie idzie, a do tego kiepsko spasowane, kratki na wkrety a czesc trzeba jeszcze na klej do szyb łapać, a wygląd ala calibra style E36 lub WieśRemiza Style, szczególnie tył.
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Mungooo temat w Audi A4 B5
    Tak, wychodziły takie kolory. Ty masz szary, a na allegro jest "muszelkowy", coś taka zgnita zieleń.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PUR, nie do pospawania, twardy, ale za to małoelastyczny przez co łatwo pęka.
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Diesel spoko, ale na CommonRailu, poprzednie to klekoty, których w chwili obecnej już bym nie strawił, głośne, inna charakterystyka pracy itp. Zostań na pb.
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Siedzę i myślę, siedzę i myślę.. Poważnie zastanawiasz się nad zmianą auta bo wyjdzie kilkazłotych w tą czy w tą na 100km, a stać Cię na wakacje w Chorwacji? Nie szkoda Ci życia na takie rozkminy? 1.8T/1.9TDI w kosztach są TAKIE same, z tym, że znaleźć zadbane 1.9TDI graniczy z cudem. 23km do pracy, to dla diesla w zimę trasa na "rozgrzanie się", benzyna o wiele szybciej łapie temperaturę.
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brzydki jak noc listopadowa, a jakość leży i kwiczy. Wiem, bo przerzucam tego trochę. Ja bym zakładał ori S-Line.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie może być S-line/S4/Ms-Design?
  17. Ogarnąłbyś mi nowego Craftera? Trzy miejsca z przodu.
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O nie! Strzelone poduchy, na złom z nim!
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest wiele serwisów które dają gwarancję na robotę, a nie jest to ASO, a ceny normalne. Znając życie wyklepali, szpachel i pomalować, ale osobiście wolałbym wymienić poszycie dachu, nie myl z cięciem słupków, ponieważ dach jest miękki i pracuje co może spowodować, że jak zgięta blacha będzie w tym miejscu podatna na odkształcenia. Wymiana poszycia polega na np rozwierceniu zgrzewów i przyspawaniu drugiego poszycia, uprzednio sprawdzając czy słupki nie zeszły się do środka, jak się zeszły to rozpórki i dopiero wspawanie poszycia. Pooglądaj sobie na YT filmy ruska, który składa samochody, wszystko krok po kroku z należytą fachowością, pomiarami kontrolnymi itp. Zaraz Wam wstawię kilka fot jak się w Austrii naprawia samochody, kilka rodzynków z dzisiaj odkrytych. Spawana skrzynia (cała w około sprzęgła, aż pewno cały front odpadł), spawane wahacze, luźne tuleje, no i profesjonalna naprawa lamp, a wszystko to od Austryjaka, który niby pod kocem trzymał, ASO do końca, ważny przegląd. A wy narzekacie, że poszycia błotnika wstawione, że błotnik wymieniony czy dach robiony. Pacjent : S4 B6. Ps. Wiem, że te wahacze to efekt złego montażu, a potem nieudolnej próby ich naprawy.
  20. A nie możesz rozebrać jakiejkolwiek akumulatorowej? Najlepiej od tego tel co ma być? Fastcharge itp też są istotne. Ja tak kamerkę podłączałem.
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kto przy zdrowych zmysłach naprawia z własnej kieszeni samochód w ASO?
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bzdura. Wymieniasz całe sanki tylne kompletne i się nie zastanawiasz, zamiast cebulować i po jednym wahaczu wymieniać.
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co ty w ogóle człowieku za historie opowiadasz. Ps. Przed chwilą na aukcji w USA czekając na B8 przeleciała mi identyczna Optima, tylko że na innym kolorze skór. Poszła za 4tyś dolców, co daje nam ok 28tyś z akcyzą, transportem, VATem itd, na gotowo do odbioru w porcie niemieckim. Zastanów się, czy samemu nie ściągnąć.
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem B8, calutka idealna, ktoś jechał i wjechał za szybko na krawężnik, koło proste, opona cała, pękło ucho w aluminiowej zwrotnicy, efekt? No efektem tego było to, że koło skręcało gdzie chciało, krzywo stało itp. W zawieszeniu wystarczy tylko skrzywiony drążek, pękniete ucho itp i koło krzywo stoi. Na własne oczy widziałem jak facet 2letnią Polóweczką wjeżdżał na chodnik i zahaczył najprawdopodobniej wahaczem czy sankami o wystający względem siebie dosłownie 2cm jeden z krawężników. Efekt? Wystrzelona poducha kierowcy + gratis pasażera. Mina faceta bezcenna, prędkość? Znikoma, 3-5km/h? Oczywiście zaraz policja, protokoły świadkowie itp, ale ostatecznie odpuścił. Poduszka potrafi strzelić od pierdoły, a czasami nie strzeli jak całego przodu nie ma. Kolejny przykład - Szwagier najechał na samochód go poprzedzający. Efekt? Pęknięty na dwóch mocowaniach grill DTM'a i dosłownie dwie ryski + uwaga gratis, obie poduchy. Trochę się tych rozbitków w życiu naoglądałem i chłopaki, po prostu przesadzacie. Strzelone poduszki to standard, krzywo stojące koło to nie koniec świata, a wymiana poszycia tylnego błotnika to nie wstawienie ćwiary, choć to też odpowiednio zrobione nie ma na nic wpływu. To tylko partactwo polskich handlarzyn nauczyło nas, że jak poduchy to konkret dzwon (najczęściej się kapujemy jak zamiast poduszki mamy zworkę) a jak ćwiara to 4 ślady.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.