Treść opublikowana przez JawoR36
-
Audi ile warta
Właśnie to miałem na myśli. Szczerze mocno wątpię w 1.9TDI z 200k przebiegu, a tym bardziej w żywotność tarcz na takim samym poziomie. Pewno ktoś w ASO wymienił. Wrzuć jakieś poglądowe zdjęcia jak chcesz to lepiej wycenić.
-
AUDI NAVIGATION PLUS RNSE
Jeśli RNSE dokładany to moim zdaniem problem tylko i wyłącznie problem z podłączeniem/instalacją.
-
Audi ile warta
Ty tak poważnie, tak?
-
Wyrównanie koloru malowanego elementu
Pomalowane jest w zupełnie inny kolor, w LZ5K. Nic z tym nie zrobisz, trzeba na nowo pomalować.
-
Wyrównanie koloru malowanego elementu
A to nie jest tak, że auto ma kolor LZ5L, a błotnik pomalowany jest w LZ5K?
-
AUDI A4 BAGGED by Damian [AIR VMR19" HEBEL345mm]
2,7 w ośce? Strzał w kolano. Za 2-2.5 dorwiesz części na przekładkę z 4.2 na Quattro.
-
Audi A4 B7 Cabriolet problem :(
Wąż z wodą, lejesz na auto, zamykasz się w środku i patrzysz. Rozbierasz trochę, dalej lejesz, znowu patrzysz i tak do skutku.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Wzór RS, ale felgi te szły też np w Q5 i tam już znaczka nie będzie.
-
Ubezpieczenie dodatkowe szyb, co robić?
Umowa w dłoń i czytasz. Nikt tu wróżką nie jest.
-
Do czego służy ten przycisk z literka A
Auto Hold. Hamulec.
-
przeszczep 1.6 na 1.8t
A można wiedzieć czemu akurat z B6? A nie z B5?
-
Rotor 8.5/19 ET43
B8 oryginalnie wyszło na tych felgach i oponach.
-
Radio Audi Chorus 8p do B5 ?
Rzeźba ramki, cięcie spawanie, dorabianie, malowanie itd. Brak szyny CAN - brak podświetlenia i co godzinę się wyłącza
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Rodzinne kombi też potrzebuje czasami awaryjnie zahamować, a fakt, że będziesz miał ponad 400 kuca pod maską na pewno spowoduje to że będziesz chętniej przyśpieszał, a co za tym także częściej hamował. Tył bym został ale przód zmień na większe. W stosunku wartości samochodu, wymiana hamulców z przodu to nie są jakieś ogromne koszta, np SQ5.
-
Zamknięcie szyby Audi 02 A4B6
Tak. Zdejmij boczek, odkręć silniczek szyby i pociągnij ją do góry lub popchnij od spodu do góry. Ps. Mechanizm prawy u mnie 40zł.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Tak z czystej ciekawości.. internety masz, a zasięgu nie masz Zjedź, zadzwoń i kup. Ze zdjęć to można wróżyć co jedynie.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Zadzwoń, zapytaj.
-
Rotor 8.5/19 ET43
Oczywiście, że oryginał. Na podróbach nie występuje takie coś jak numer katalogowy Audi, znaczek Audi czy znaczek Ronala
-
kontrolka ciśnienia oleju
Ta, w momencie ruszania takie spalanie to normalka
-
Silnik się nie nagrzewa
Najzwyklejszy do mierzenia temp cieczy np w budowlanych powinni mieć do mierzenia płynu w instalacjach grzewczych.
-
[B6 AWX] Turbosprężarka - nowy zamiennik czy regenerowana używka ?
Rozrusznika?! Zabić się chcesz? Jak chcesz zresetować turbo podczas jazdy to nie gasisz samochodu i kręcisz rozrusznikiem, tylko przekręcasz szybko w prawo kluczykiem o JEDNĄ pozycję (nie do końca stacyjki) i szybko z powrotem do lewej. Gasząc i kręcąc rozrusznikiem odcinasz wszystko, wraz z możliwością zablokowania kiery.
-
Silnik się nie nagrzewa
Może to prozaiczny pomysł, ale spróbuj zmierzyć temperaturę płynu termometrem by wykluczyć nie dogrzany płyn, a zająć się elektroniką. Wentylatory się załączają przy 58?
-
[B6 AWX] Turbosprężarka - nowy zamiennik czy regenerowana używka ?
Kup używkę za 250-300zł i tyle. Wolałbym co roku wymienić jedną turbinę za 300zł niż raz za 1,7k. Mogę Ci poszukać jakieś lepszej u siebie.
-
Proszek uszczelniający
Więc jako kolejna napiszę Ci, że to gówno. Proponuję zamiast proszku sprawdzić spaliny pod kątem zawartości płynu. 1.6, szczególnie w lifcie, na aluminiowym bloku (o ile takowy masz) miały skłonności do np wypalania uszczelek pod głowicą. Jeśli nie możesz znaleźć wycieku, to znaczy że najprawdopodobniej płyn jest przepalany. Odpuść proszki, płyny itd. Sprawdź czy nie jest uszkodzona uszczelka. Jeśli uszczelka ok, a płyn dalej ucieka to dokładnie sprawdzić węże zamiast zapychać układ syfem za 5zł czy 10zł. Proszki i tak nie uszczelnią np pękniętego węża czy pękniętego króćca.
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Ile Cię wyszły mody? Nie mówię tutaj o doprowadzeniu do serii, ale sam efekt z 333 do 480KM.