Treść opublikowana przez JawoR36
-
Po wyczerpaniu paliwa nie chce odpalić
A może po prostu pompa paliwa pada?
-
Czy listwy progowe poliftowe pasują do przedlifta?
Ja bym zakładał. Po docięciu nie będzie widać śladów fuszerki
-
Czy listwy progowe poliftowe pasują do przedlifta?
Tak, trzeba je tylko delikatnie podciąć przy błotnikach.
-
Inny słupek silnika w miejsce BWE
Mam BUL i BWE
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Ja wsadzilem w to samo miejsce tylko zamiast placic za plastik i go szukac zawinalem hak w szmate i włala
-
Katalizator Ocena stanu
Pamiętaj, że takie wypalenie powoduje, że w danym miejscu jest mniejsza przepustowość kata, co więcej, ta wypalona powierzchnia będzie się powiększać aż w końcu nastąpi niedrożność kata lub oderwanie się wkładu. Koniec końców takie dziury powstają przez np nieodpowiednią mieszankę, przepalanie oleju itd. Widzę, że masz LPG, skład mieszanki? Możliwe
-
Komputer widzi cały czas otwarte tylne prawe drzwi.
Od zamka, powtórzę
-
Komputer widzi cały czas otwarte tylne prawe drzwi.
Na moje zamek, często padają
-
Sprzedaz i rejestracja po 30 d.
Obowiazek OC nastepuje dopiero w momencie zarejestrowania. Kara wynosi od 200 - 1000zl, o ile sie w ogole dopatrzą. Sprzedaj tak jak stoi, postaraj sie to zrobic do konca stycznia to unikniesz mozliwosci dostania mandatu 200-1000zl
-
Czy te felgi są ori? Pompei 19
Podroby. Tu masz identyczne https://www.pneusetjantes.fr/10500050213-llanta-adaptable-ysm-557-8-0-x-18-5x112-et45-plata.html
-
Wąż wspomagania a4 b6 2.0 ALT
Wkładaj używkę i po temacie. Kolega wyżej mocno przewrażliwiony widzę.
-
Pomysł na przewody
I to samo miałem zrobione ja, tylko, że pod lampką wnętrza
-
Pomysł na przewody
Ja podłączyłem zasilanie kamerki pod wiązkę od lampki i obeszło się bez prowadzenia
-
Nowy oryginalny termostat a długo się nagrzewa
Samo się odpowietrza
-
Wypadło szkło w lusterku
Zamienniki potrafia sie rozwarstwiac.
-
Nie mogę wyciągnąc radia/zmieniarki
Oczywiście, ale podejrzewam, że wyjęcie tego radia to raczej kwestia braku doświadczenia. Po włożeniu i zablokowaniu trzeba odchylić te uchwyty, do wewnątrz
-
Dziwny brud/syf pod pokrywą zaworów
Sanki do popuszczenia :)
-
Płyn ucieka, nie nagrzewa się
W Gdańsku albo Gdynii masz Youtubowe M4K Garage, śledzę ich trochę i wydaje mi się, że tam siupy by nie zrobili. Uszczelka to ostateczność do sprawdzenia. Termostat to grosze.
-
Wypadło szkło w lusterku
A ja nie polecam. Kup ORI. Jakie auto, który rok?
-
Płyn ucieka, nie nagrzewa się
To odstaw do normalnego warsztatu, który najpierw robi diagnozę, wycenę, a potem dopiero robi, to co uznał za stosowne, a jak nie trafił to ich problem. Wiem, wiem, brzmi kuriozalnie, ale jak się pójdzie do normalnego serwisu, a nie do "Janusza ze wsi obok" to faktycznie, tak to wygląda. Musiałbyś sprawdzić czy wszystkie węże są ciepłe, czy te za chłodnicą są także ciepłe, ale chłodniejsze od tych przed chłodnicą (co by potwierdziło drożność chłodnicy). Możesz wyjąć termostat i skręcić na samej obudowie, by sprawdzić czy płyn dalej będzie wywalany (nie powinien, a auto nie powinno złapać temperatury). Ogólnie jest wiele sposobów by sprawdzić układ chłodniczy, ale najłatwiej odstawić gdzieś do kumatego mechanika, bo Ty będziesz siedział i gdybał, a normalny mechanior szybko dojdzie co jest nie tak.
-
Płyn ucieka, nie nagrzewa się
Odstaw auto tam, gdzie go rzekomo naprawiono i niech poprawia. Skoro według niego jest dobrze i wziął za to kasę, to niech naprawia do skutku. Czemu bierzesz na swój łeb problemy mechanika, który Cię wykasował?
-
Dziwny brud/syf pod pokrywą zaworów
Ja bym zrobił płukankę, zajrzał profilaktycznie do smoka i jeździł. Bez paniki
-
Dziwny brud/syf pod pokrywą zaworów
Jak na moje to nagar
-
Inc bex
U mnie, już klepię PW
-
Wymiana Modułu Komfortu
Zamki często padają. Raz padnie tak, że z zewnątrz nie odtworzysz, a od środka już tak, czasami na odwrót, a czasami całkiem itd. Zamek i manetka nie będzie miała ze sobą powiązania