Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 AFN] by BARTEK
Ja bym do ładnych jeszcze takie zaliczył. Występowały w wersji clear oraz smoke, które ja skutecznie obkleiłem na czerwono. Mijania na dole (cienki pasek tylko, w nocy mega). Na samej górze stop. Pasek bez ledów, to kierunek i wsteczny, przynajmniej teoretycznie, bo zrezygnowałem ze wstecznego i zrobiłem jeden duży pasek na kierunek
-
[B5 APS] by czorny
Czorny, weś się chociaż pochwal od kogo dostałeś tak za***isty dywan I jak, faktycznie jest czarny po wyczyszczeniu? BTW. W jednym aucie na glebie, to już śruby zjadło oprócz rozpórki. BTW2. Jak tam moje US?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Z Recaro nic nie wyszlo, za drogie Ale jest za to druga opcja
-
[B5 AEB] Srebro 1.8T Quattro z Włoch
Ta mała lotka na klapie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Osoby na liscie maja do tego prawo, a reszta to grupka osob, ktorzy oceniaja po opiniach innych, wiec jak moze mi zalezec na ich entunzjazmie do mojej osoby? A poza tym, czy ja tu walcze o przejaw "lubienia" mojej osoby przez widzow sytuacji czy o to, zeby udowodnic, ze mozna mi dac szanse? ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- Bedziesz probowal usunac smrod czy wyprowadzisz sie z tego domu, w ktorym rozlales to mleko? Moj jeden post, Waszych dziesiec Wakacje sa, nie macie ciekawszych zajec niz czepianie sie kogos bezpodstawnie? Odpuscie sobie, bo nic Wam nie zrobilem, a z tego co wiem, poszkodowani nie wynajeli adwokatow
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
proszę :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Ooo.. dzieki D4widoV ostatecznie dostal 2 komplety wlacznikow , w cenie jednego. Pozniej bral ode mnie jeszcze jakies czesci z tego co pamietam i zero problemow. Lukasn1 otrzymal przelew. OLI_B5 otrzymal towar, o ktorym przy zakupie silnika nie bylo mowy, dopiero pozniej sobie przypomnial o nim ze potrzebuje. Dostal za free go, a dodatkowo, faktycznie paczka poszla na zle dane nie z mojej winy. Dobrze ze ta babcia nie odebrala, bo jeszcze bym musial druga pompke kupywac dla niego. Pompka paliwowa ktora dostal ostatecznie okazala sie nie potrzebna, wiec ja sprzedal. Cene pompki + wysylka + poprawka wysylki na moj koszt. Maras, tutaj to juz w ogole nie wiem skad pretensje. Kierownica kupiona na allegro, prawo zwrotu w ciagu 10dni bez powodu nie wykorzystane. Zero emaila do mnie, ze chce ja zwrocic. Zdjecia na aukcji kierownicy granatowej. Mo2 otrzymal zwrot gotowki + pokrycie kosztow wysylki w obie strony. Przelew opozniony, owszem, ale potwierdzenie zrobienia przelewu wstawione na czas na forum. Towar, ktory rzekomo mial byc uszkodzony jezdzi do dzisiaj w samochodzie znajomego bez problemow, tzn sprezarka klimy. Oprocz tych osob powyzej, nie rozumiem zachowania osob, ktorzy nie potrzebnie robia zamieszanie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A teraz usiadz na chwile przed tematem i znajdz ludzi ktorzy oszukalem, bo podejrzewam, ze nawet nie wiesz o co chodzi, a opinie wyciagasz na podstawie 20 ostatnich postow w temacie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Prawda. Wszystko swietnie, tylko co ludzie nie znajacy mnie, nie bedacy przeze mnie poszkodowani, nie kupujacy u mnie i nie bedacy adwokatami ludzi poszkodowanych moga o mnie powiedziec, a co wiecej negowac? Proponuje zapytac ludzi poszkodowanych co oni mysla lub co najmniej ludzi majacych ze mna stycznosc. Jak chceta to moge do nich dotrzec i wypowiedza sie w temacie. Albo wiecie co, lepiej nie, bo zaraz powiedziecie, ze probuje Was zrobic w konia, bo wszystkich poprzekupie Poki co odzywaja sie ludzie, ktorzy nie maja ze mna zadnej stycznosci, gdzie sens? Ludzie poszkodowani dawno zapomnieli o sprawie, sadzac o ich braku aktywnosci w tym temacie. Przekomarzanie sie z osobami trzecimi, ktorzy nie maja powiazania ze sprawa raczej nie ma sensu, wiec: Ja tylko uprzejmie prosze, zeby Hugo przemyslal sprawe, zwrocil uwage na za i przeciw, staz na forum i poziom szkodliwosci i podjal decyzje czy da mi jedna szanse.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Najwyzszy jest nie obecny jak widac zobacz ostatnia aktywnosc w tym temacie, juz nie mowiac o tym, ze sam klepalem tyle PW i zero odpowiedzi. ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- Szkoda zachodu, lepiej zlap za telefon i sprobuj wyjasnic sprawe.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To zalezy czy jest sie aktywnym czy pasywnym
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Ja dostalem za uszkodzenie "poobijanie sie" 1400zl ryczaltu.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
6 zdjecie jest mega, tylko zeby nie ta koza moja
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
skoro masz tam większe grono odbiorców i jesteś bardziej, lub mniej anonimowy, feedback'i masz pozytywne-to nie rozumiem, o co walczysz? o tych kilka osób na forum? Nie- ty walczysz o "zatarcie" i ukrycie twoich "wybryków", po prostu nie chcesz, żeby ktoś o tym się dowiedział, ktoś z twoich przyszłych kupujących...a nóż ktoś na allegro skojarzy cię z tym gościem, co tam jakieś perypetie miał na Forum a4...jak znikniesz z listy-za pół roku mało kto będzie o tobie pamiętał i niejako "konto" by się wyczyściło...tak sobie to wykombinowałeś ale konsekwencje nierzetelności muszą być, sam na to zapracowałeś nikt za ciebie tego nie zrobił... ---------- Post dopisany 07-08-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 23:58 ---------- z resztą- po co to pisać po raz kolejny-napisałeś do Hugo-poczekamy i my, a co On zadecyduje-wpływu na to nie mamy-zrobi, jak będzie Mu pasowało:wink: Moglbys pisac scenariusze do FBI Miami Ja sie ciesze kiedy ktos z kupujacych skojarzy mnie z forum, bo to znaczy, ze nie slucha opinii wyssanych z palca. Historie sporo naciagles, ale na amerykanski film akcji sie nadaje A co do tego, jak ludzie sie zorientuja, gdy skojarza ze ja to ja z forum, to nie uciekaja, tylko jeszcze na rabaty forumowe czekaja
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Na forum nie sprzedaje, ale jesli chodzi o zakupy klubowiczow, to dosyc czesto sie zdarzaja, z polecenia lub z powodu znalezienia mnie na allegro. Poczekam na glos Hugo w tej sprawie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Co nie oznacza, ze mam sie z tym godzic i siedziec z zalozonymi rekoma
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
To jest juz moj problem i zmartwienie by odbudowac reputacje. Lezy to tylko w moim interesie, a Wy nic w to nie inwestujecie i nie stracicie. Jak nie wyjdzie to trudno, poddam sie i co najwyzej ja bede stratny, ale poki co, jesli jest mozliwosc to dajcie chociaz mozliwosc sprobowania, zamiast ciagle skreslac z gory. Skoro nie wiecie co mozna zrobic by odzyskac reputacje, to moze zamiast podcinac skrzydla wspolnie sie nad tym zastanowmy jak mozna ja odzyskac.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wlasnie sek w tym, ze jestem tu na forum kupe czasu, utrzymuje pozytywne relacje z uzytkownikami forum, jezdze na zloty i uczenistnicze razem z klubowiczami w roznych zlotach, a tymczasem zrobiono ze mnie tutaj takiego zlodzieja, ze az wstyd sie na zlotach pokazywac, bo kogo bym nie spotkal, dziwi sie, czemu wyrobiono mi taka opinie. Nikogo nie oszukalem, a nazwano mnie oszustem. A najlepsze jest w tym to ze nie nazwali mnie poszkodowani, tylko ludzie totalnie obcy w sprawie, ktorzy nie majac pojecia o mojej osobie osadzili mnie jak najwiekszego oszusta. Tu juz nie chodzi o dostep do forum sprzedazy i gdzie robie interesy, ale o to, ze wzajemnie sie nakrecacie na moja osobe i wyrownujecie z blotem za rzeczy, ktore w porownaniu do innych "oszustow", sa blache. W tym watku powinni uczestniczyc : poszkodowany, oszust i sedzia, po cholere do tego pchac publike z popcornem, ktora swoim zdaniem pograza cala sytuacje. Ale o czym ty mowisz ze kupe czasu jestes na forum. Niecale 2 lata to kupa czasu? Wez przestan. Pozatym Co na zlocie zablysnales pojawieniem sie i co teraz znowu walczysz zebys byl czysty? Poleciales w c**ja z wysylka i wadliwym towarem i gdyby ludzie sie nie odezwali na forum i tego nieporuszyli to pewnie nie wyjasnilo by sie. Dla mnie ban na handel i tyle co ty myslisz ze minie troche czasu i co unban? Pozatym jestes tutaj tylko po to by handlowac? ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- Pozatym powtarzam ze jak cos kupuje to nie po to zebym dostal po tygodniu czy dwoch tylko jak najszybciej... Dla mnie koniec tematu Tak, tak, jakby sie nie odezwali, to bym teraz nie siedzial na forum, a w kiciu na dozywociu Tak jak mowilem, nie chodzi o sam fakt zablokowanej sprzedazy, tylko o fakt robienia ze mnie zlodzieja. ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- Wlasnie sek w tym, ze jestem tu na forum kupe czasu, utrzymuje pozytywne relacje z uzytkownikami forum, jezdze na zloty i uczenistnicze razem z klubowiczami w roznych zlotach, a tymczasem zrobiono ze mnie tutaj takiego zlodzieja, ze az wstyd sie na zlotach pokazywac, bo kogo bym nie spotkal, dziwi sie, czemu wyrobiono mi taka opinie. Nikogo nie oszukalem, a nazwano mnie oszustem. A najlepsze jest w tym to ze nie nazwali mnie poszkodowani, tylko ludzie totalnie obcy w sprawie, ktorzy nie majac pojecia o mojej osobie osadzili mnie jak najwiekszego oszusta. Tu juz nie chodzi o dostep do forum sprzedazy i gdzie robie interesy, ale o to, ze wzajemnie sie nakrecacie na moja osobe i wyrownujecie z blotem za rzeczy, ktore w porownaniu do innych "oszustow", sa blache. W tym watku powinni uczestniczyc : poszkodowany, oszust i sedzia, po cholere do tego pchac publike z popcornem, ktora swoim zdaniem pograza cala sytuacje. teraz jadę pociagiem ale jakbym był w domu to bym sobie faktycznie popcorn zrobił bez kitu Zapomniałeś chlopaku o jednej bardzo ważnej zasadzie w biznesie Nie wiadomo ile razy byś załatwił transakcje wzorowo nawet tysiąc , ale raz zjebiesz drugi raz trzeci , jesteś skończony jako sprzedawca i koniec kropka , żadne tłumaczenie nie pomoże ze się zmieniłem etc Sprzedający wola nie ponosić ryzyka powtórki i tak to sie kreci tak wiec daj se spokój bo to ze latasz na zloty kumplujesz się z ludźmi nie zrobi z Ciebie aniolka Ok, jestem skonczony wsrod klientow, ale jest to juz sprawa i ryzyko zawodowe sprzedawcy, a Wy sie zachowujecie jak doradcy biznesowi, ktorzy nie pozwalaja mi sprobowac podniesc sie i odzyskac reputacje. I jak juz to kupujacy wola nie ponosic tego ryzyka, a nie sprzedawcy. Chcialbym zauwazyc, ze kupujacy to nie idiota i swoj rozum ma, pozwolcie im wybierac, zamiast robic z ich idiotow, ktorzy dadza sie znowu zrobic w bambuko. Nie jestem zlem koniecznym i do niczego nie zmuszam.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
zero litosci dla przekretow.to nie przedszkole.forum nie jest od uczenia ludzi wartosci..... Dokładnie, ten wątek jest ku przestrodze dla innych przekrętasów a jednak widać że nie dociera do niektórych więc od razu pierwszy strzał i OUT:wink: Jakby do mnie nie dotarlo, to bym podwinal ogonek i uciekl. Jakby wszyscy uznawali zasade, pierwsze potkniecie i OUT to pewno nadalbysmy siedzieli w jaskiniach i srali pod siebie. Nawet zwierzeta ucza sie na bledach. To najlepiej zapraszaj ludzi tutaj że można raz w c**ja każdego zrobić nawet na grubą kasę i nie będzie z tego tytułu żadnych konsekwencji:facepalm: Ale kolego, czy ja powiedzialem, ze zlodziejom przestepstwa maja ujsc bokiem? Nikogo nie zapraszam, nikogo nie zrobilem na gruba kase i nie mowie, ze ma byc bez konsekwencji. Popcorn sie publice skonczyl, ze tak na mnie naskakuje? Jestem czysty od dluzszego czasu, a stawiacie mnie pod tym samym murem co reszte, ktora razem z dlugami uciekla z forum (tak domniemam, bo stwierdzeniu kogos wyzej, ze Puma uciekl).
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
zero litosci dla przekretow.to nie przedszkole.forum nie jest od uczenia ludzi wartosci..... Dokładnie, ten wątek jest ku przestrodze dla innych przekrętasów a jednak widać że nie dociera do niektórych więc od razu pierwszy strzał i OUT:wink: Jakby do mnie nie dotarlo, to bym podwinal ogonek i uciekl. Jakby wszyscy uznawali zasade, pierwsze potkniecie i OUT to pewno nadalbysmy siedzieli w jaskiniach i srali pod siebie. Nawet zwierzeta ucza sie na bledach.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ja nikomu nic nie tlumaczylem, ze kupili to co na zdjeciach i tak ma byc. Zapewne chodzi o ta sprezarke, ktora rzekomo miala miec zniszczone gwinty, nie podwazalem tego ani razu. Ba nawet tego nie sprawdzalem, paczka ze zwrotu dalej lezy tak jak lezala zapakowana. Uznalem, ze skoro tak mowi, to tak jest. Owszem, poszla nie ta, co trzeba, z mojej winy, ale przed tym nie uciekam. Klient zazadal wyjscia z sytuacji, wykonal zwrot, a koszta za pompe i wysylki zwrocone.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wlasnie sek w tym, ze jestem tu na forum kupe czasu, utrzymuje pozytywne relacje z uzytkownikami forum, jezdze na zloty i uczenistnicze razem z klubowiczami w roznych zlotach, a tymczasem zrobiono ze mnie tutaj takiego zlodzieja, ze az wstyd sie na zlotach pokazywac, bo kogo bym nie spotkal, dziwi sie, czemu wyrobiono mi taka opinie. Nikogo nie oszukalem, a nazwano mnie oszustem. A najlepsze jest w tym to ze nie nazwali mnie poszkodowani, tylko ludzie totalnie obcy w sprawie, ktorzy nie majac pojecia o mojej osobie osadzili mnie jak najwiekszego oszusta. Tu juz nie chodzi o dostep do forum sprzedazy i gdzie robie interesy, ale o to, ze wzajemnie sie nakrecacie na moja osobe i wyrownujecie z blotem za rzeczy, ktore w porownaniu do innych "oszustow", sa blache. W tym watku powinni uczestniczyc : poszkodowany, oszust i sedzia, po cholere do tego pchac publike z popcornem, ktora swoim zdaniem pograza cala sytuacje.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ale jakiego wala? Opozniona wysylka mikrostykow za 20zl czy opoznione przyjecie zwrotu pompy klimy? Tu nie chodzi o wydymanie kogos na kase, tylko o sam fakt opoznienia. Watek moze i ostrzega, lecz sama lista jest nie adekwatna do stanu rzeczy, gdyz znajduje sie na rowni z ludzmi ktorzy zrobili kogos na kase i znikli, a teraz pewno spowiadaja sie gdzies na komisariacie, tylko dlatego ze z przyczyn wyzszych opoznilem wysylki.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Dla mnie jest roznica miedzy lista nie uczciwych sprzedawcow, a lista sprzedawcow nie uczciwych sprzedawcow ktorzy sa komus nadal cos krewni. Nie jestem nikomu nic winien, wiec nie powinien nade mna wisiec ten podpis. Nadal widze, ze to nie ludzie poszkodowani maja cos do powiedzenia, tylko ludzie stojacy z boku. Lepiej sie czepiac nie poprawnej jezykowo skladni zdania, za malo watkow na forum, zeby popisac? A poprawiajac zdanie powyzej, ktorego sie przyczepiliscie, nie przeszkadza mi sam fakt, ze jestem na liscie oszustow, przeszkadza mi fakt, ze jestem na liscie, do ktorej podczepia sie ludzi, ktorzy nie wyrazili checi wywiazania sie z umowy, nadal tocza z kims wojny i sa dluzni pieniadze ludziom.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Moje pytanie brzmi, na jakiej podstawie jestem na liscie osob, ktore nie wywiozaly sie z umowy lub zrobily to nie tak jak powinno? Winien bylem, owszem, pare ladnych tygodni temu, moze trzem osobom, z ktorymi to doszedlem do kompromisu (wysylajac towar ktory mial byc wyslany wczesniej) lub oddajac gotowke z powodu nie zadowolenia z jakosci towaru. Jestem na liscie od samego poczatku, wpisany jako oszust, ktory nadal komus jest cos winien. Nikomu nie jestem nic winien od dawien dawna i nie chce, zeby ktos przyklejal do mnie kartke z napisem uwazajcie na niego bo zrobil ludzi w konia i nie odzyskali oni swoich pieniedzy. Z umow sie wywiozalem dawno, a towar czy tez pieniadze odzyskali oni zaraz po tej calej aferze jaka zrobilo forum. Szczegolnie dzieki ludziom, ktorzy ni jak nie mieli nic wspolnego ze sprawa. Poza tym, czy po takim incydencie nie moge liczyc chocby na odpowiedz na moje PW wyslane do Ciebie Hugo? Polecialo kilka wiadomosci, nie otrzymalem odpowiedzi na zadna. Zrozumialem blad jaki popelnilem, ale zeby nie miec na tyle powazania mojej osoby, by nie warto do mnie odpisywac na Pw, ktore zawieraly szczere checi poprawy mojej sytuacji? Ale w czym masz problem? Bo ja osobiscie kilka tyg. na towar bym nie czekal. Kupuje cos od kogos i chce ten towar w miare szybko a nie czekac nie wiem ile. Nie masz czasu na wysylki i zaniedbujesz ludzi wiec tu jestes. Osobiscie nie kupilem od ciebie niczego ale przegladalem watek i wypowiedzi ludzi wiec nie ma zmiluj!! 1. A kto kolego czekal kilka tygodni na towar? 2. Mi chodzi o to, ze znajduje sie na liscie osob, ktore nadal sa komus krewne, a nie o to, ze nadal sie na niej znajduje. 3. Nic ode mnie nie kupiles, nic ze mna wspolnego nie masz, wiec nie wiesz o co poszlo, czemu poszlo i jakby poszlo, jakbys to Ty cos kupil, wiec prosze, oszczedz komentarzy. Tymbardziej nie bede drugi raz poruszal watku o co poszlo, czemu tak poszlo i dlaczego tak poszlo, kolejny raz nie bede sie tlumaczyl. Poszlo o pierdoly, a postrach poplynal na cale forum.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Korzystajac z przeniesienia tematu, a zatem mozliwosci wypowiedzenia sie w tym temacie, ponawiam tutaj moje pytanie, gdyz na zadne z kilku moich pW nie odpowiedziano. Moje pytanie brzmi, na jakiej podstawie jestem na liscie osob, ktore nie wywiozaly sie z umowy lub zrobily to nie tak jak powinno? Winien bylem, owszem, pare ladnych tygodni temu, moze trzem osobom, z ktorymi to doszedlem do kompromisu (wysylajac towar ktory mial byc wyslany wczesniej) lub oddajac gotowke z powodu nie zadowolenia z jakosci towaru. Jestem na liscie od samego poczatku, wpisany jako oszust, ktory nadal komus jest cos winien. Nikomu nie jestem nic winien od dawien dawna i nie chce, zeby ktos przyklejal do mnie kartke z napisem uwazajcie na niego bo zrobil ludzi w konia i nie odzyskali oni swoich pieniedzy. Z umow sie wywiozalem dawno, a towar czy tez pieniadze odzyskali oni zaraz po tej calej aferze jaka zrobilo forum. Szczegolnie dzieki ludziom, ktorzy ni jak nie mieli nic wspolnego ze sprawa. Poza tym, czy po takim incydencie nie moge liczyc chocby na odpowiedz na moje PW wyslane do Ciebie Hugo? Polecialo kilka wiadomosci, nie otrzymalem odpowiedzi na zadna. Zrozumialem blad jaki popelnilem, ale zeby nie miec na tyle powazania mojej osoby, by nie warto do mnie odpisywac na Pw, ktore zawieraly szczere checi poprawy mojej sytuacji?