Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
A idź Ty, rozpaliłeś mnie tym zdjęciem a to zwyczajny fake ciekawe czy kupi dziś dwu włóknowe żarówki koloru pomarańczowego na stacji paliwowej... Zaraz bym pomodził i zobaczył jak to wyjdzie ;-)Naciapane z Zetki wzięło Cię, same żarówki nie wystarczą. Troszkę kabelka i cyny jeszcze potrzebujesz
-
B6 DIVISION
Mordeczki, lekkie sprostowanie, bo widzę jest temat odnośnie lamp zza wielkiej wody. Otóż na moim zdjęciu po prostu tak aparat uchwycił fotkę. Miałem awaryjne włączone.....ot taki myk Ale na stałe..... całkiem, całkiem
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Nie wiem, jak do lusterka z B7, ale do B6 sam ogarnąłem wiązkę, bez problemu. Płacić 200 zł za kilka pinów i kabel. Sam zrobisz i wyjdzie Cię ok 50 zł. Jak byś potrzebował rozpiski co i jak do B6 to pytaj, mam wszystko rozrysowane Z innej beczki. Dalej nie mogę ogarnąć, dlaczego po wyłączeniu alarmu nie włączają się halogeny. W drugą stronę wszystko śmiga jak należy. Wyciągam kluczyk, zapalają się halogeny i gasna po 10 sek od włączenia alarmu. Ma ktoś z Was pomysł. Może coś prócz kodowania jeszcze trzeba ustawić? Zmieniłem tylko czas świecenia halo z 30 na 10, coś jeszcze?
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
zgadza się, buraków jest dostatek......szczególnie na warzywach Widziałem kilka razy Twoją mini cieżaróweczkę, ale zawsze jakaś robota i nie ma czasu podejść, pogadać - wiesz jak jest . Ale mam na uwadze, jak obczaję i będę miał chwilkę, to podejdę na bajerkę....... CLH, fotochrom i składane lustra na pokładzie, doszła gałka i ręczny w skórze perforowanej - ładny akcent Oczywiście jeszcze wymiana włącznika AUTO i panelu przełącznika szyb pod składane lustra. Ale jest problem w innej kwestii. CLH i lusterko działają bez zarzutów, ale gdy idę do auta i wyłączam alarm nie załączają mi się halogeny......coś gdzieś nie ustawiłem? Po wyjęciu kluczyka świecą, gasną 10 sek. po załączeniu alarmu - w tą stronę działają prawidłowo. Oczywiście zasłoniłem czujniki taśmą, więc z tej strony nie ma problemu. Kodowanie też jest odpowiednie.
-
B6 DIVISION
jest, byle się rozmiar zgadzał i podmienimy Wrzucisz to....?
-
B6 DIVISION
Siema. A jest możliwość zmiany zdjecia. Bym inne podesłał....:-)
-
Wymiana oringów pompowtryskiwaczy w Audi A4 B6 1.9 TDI
Dokładnie. Trzeba odpowiednio wyregulować na 180, lub 225 st. Są dwie szkoły tej regulacji. Która lepsza...nie wiadomo. Podejrzewam, że kwestia stanu pompek i silnika. Uważam, że jeśli tego nigdy wcześniej nie robiłeś, to chyba lepiej dać fachurze do zrobienia.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Wiem, tylko że mi się nie zapalają w ogóle po wyłączeniu alarmu.....tu jest właśnie problem Nie warto kombinować. Szukaj odpowiedniego. Ja znalazłem w dwa tygodnie, fakt - ciężka sprawa. Kup sobie szare na próbę, a w międzyczasie szukaj czarnego. Może napisz w Divisionie, że szukasz. Chłopaki coś poradzą
-
Wymiana oringów pompowtryskiwaczy w Audi A4 B6 1.9 TDI
Najważniejsza regulacja, bez tego lipa. No i oczywiście delikatnie i powoli przy montażu. Dla mnie osobiście ciężka sprawa, tym bardziej że nie mam narzędzi odpowiednich. Powodzenia
-
Dziwne zachowanie silnika
No i masz babo placek Przestraszył się, Oby nie wróciło
-
Dziwne zachowanie silnika
Może być dwumasa. W poprzednim aucie tak miałem. Po jakimś miesiącu padła całkiem. Stukało przy odpalaniu i gaszeniu, oraz telepało dość mocno budą. No ale PD rządzi się swoimi prawami....pozostaje tylko VAG i logować Józiu
-
B6 DIVISION
Jako ten brakujacy drugi kabel.Jeden z lusterka wstecznego a drugi z wtyczki drl/clh?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Q.... fajny modzik. Tego tylko u Ciebie brakuje do całości Fajna furka, bez dwóch zdań....i ten kolor
-
B6 DIVISION
Pany, zna ktoś rozpiskę pinów we wtyczce DRL/CLH? Po podłączeniu wszystkiego zostaje PIN 6 (szaro - niebieski), do czego on powinien iść? PIN 4 i 8 mostek i do włącznika auto, PIN 1 PIN 7 do MCE 24 PIN 5 do PIN 10 włącznika auto - masa PIN 3 masa dla modułu DRL H7 Jeśli gdzieś mam błąd, to poproszę o poprawkę
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Panowie, jaki akumulator polecacie? Wg vinu siedział u mnie 380A i 80Ah ( dziwnie mały) Od zakupu auta mam 640A i 70Ah, ale po 3 latach u mnie już chyba się kończy. Silnik 1.9 TDI, pakiet światło, CLH, xenony, navi - to chyba też ma wpływ na parametry akumulatora Alternator wg vinu ma 140A, ale nie sprawdzałem go, być może był kiedyś wymieniany Jakich parametrów najlepiej szukać. Dodam, że jednorazowo robię ok. 15 km, praca/dom. Auto stoi pod chmurka i głownie lata po mieście
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Tu nie ma nic do roboty. Kupujesz, lakierujesz i montujesz.......
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Dzięki, u mnie nie działała opcja po wyłaczeniu alarmu. Po prostu nic się nie włącza.....
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Thx :-)
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Auto zamula, więcej spala i męczy wspomaganie. Więc gdzie tu komfort. No chyba, że przy servotroniku i większej mocy :-)
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
A jak Tobie CLH działa? Po wyjęciu kluczyka się zapalaja halo a gasna po 30 sek. od włączenia alarmu?W drugą stronę....wyłączając alarm od razu się zapalają halo?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A co dokładnie muszę kupić? Oryginalnie miałem zestaw pod telefon przy tunelu...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie, a czy z radiem Navigation Plus, tj chyba RNS-D blutek działa?
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
W 19 była by petarda, ale do 19 już musi być gwint i oponka min. 235, a o ile u mnie gwint jeszcze przejdzie, o tyle opona 235 już nie da rady. Także 18 to max, nie wiem co by musiało się stać, abym się przesiadł na 19....
-
Montaż włącznika auto, lusterka fotochrom i czujnika zmierzchu.
Jeszcze włącznik CLH musisz dokupić - no chyba , że masz alle urwał, zły link Tobie dałem - rozpędziłem sie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/46797-all-b6-lusterko-fotochromowe-montaz-i-podlaczenie-fotochrom-samosciemniajace/ to jest właściwy link