Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Powitać. Panowie mam do Was pytanie, czy komis samochodowy : Auto - Podgórny Elbląg na ul.Warszawskiej 74 ma jakieś pozytywne, bądź negatywne opinie? Po rozmowie, bardzo rzeczowy facet i wydaje się być uczciwy, ale wiadomo że różnie z tym bywa. Może ktoś z Was jest z rejonu i wypowie się w temacie. Będę wdzięczny ;-)
  2. Z cyklu wygrzebane w telefonie Niby całą zimę mamy wiosnę, ale tej prawdziwej ciągle brak, od razu znalazłoby się zajęcie:
  3. Przykra sprawa, długo się nie nacieszyłeś - czasem tak bywa ;-)
  4. Siema, a co się dzieje że sprzedajesz swoją furmankę?
  5. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powitać. Panowie mam pytanie. Pewnie już nie raz padło na tym forum, z różnymi odpowiedziami, ale ja zapytam jeszcze raz ;-) Czy macie jakiś "bezpieczny" komis samochodowy do polecenia? Okolice Warszawy, Łodzi, może coś w Trójmieście - choć ja nic tu nie znam. Mam wrażenie, że czasy dużch oszustw już chyba mamy za sobą, skoro niektórym biznes dobrze się kręci, to chyba nie mogą na potęgę oszukiwać??? Szukam Ibizy lub Megane Coupe z roczników 2009 - 2014 i na Pomorzu ciężko o coś fajnego - większość to właśnie Łódź lub Warszawa...... Będę wdzięczny za jakieś info.
  6. Jeżeli jest zrobione zgodnie ze sztuką i wszystko podmienione, to spoko. Ale niestety większość kończy na zderzakach i lampach, a reszta zostaje w oryginale - podobnie, jak przy s-linach :-) Ogólnie ładna i zadbana sztuka. Gratulacje :-)
  7. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powitać. Panowie, czy można wymienić tapicerkę z drzwi? Mam na myśli ten fragment materiału, który jest w skórze, alkantarze, bądź zwykłym materiale. Obecnie mam alkantarę, ale chodzi mi po głowie wymiana foteli, które są w skórze, ale mają styrane tapicerki drzwi i chcialbym wymienić sam materiał.
  8. f10 fajna sprawa, ale z tego, co doczytwałem to dosyć awaryjne ustrojstwo - więc może bezpieczniej jakieś C7 wyszarpać. Jechałem znajomego f10 i szczerze powiem, bije na głowe wygodą i komfortem. Samo siedzenie za sterem już jest ponad przeciętne, a gdzie cała reszta......w C7 zdecydowanie tego nie ma. Ale pozostaje bezpieczeństwo tańszej eksploatacji;-)
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemano. Panowie szukam auta - Ibiza IV 2008 - 2012 tylko 1.4 benz 86KM bez lpg. Jak byście mieli coś na oku, dobrego i godnego polecenia, to poproszę na PW
  10. Ta jest grzana i nie wiem, jakby z tym było przy ponownym obszyciu. Obecnie jest ok. Mega tani zabieg, a kiera wygląda na jakieś 100 tys km mniej :-)
  11. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy szerszej feldze może się zmienić delikatnie obwód koła, poprzez naciąg opony. A to już nie jest wskazane przy Q. Kiedyś fajny laborat był na ten temat na necie. Musiałbyś wygooglować sobie.
  12. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sugerujesz, że warto by kupić odpowiedni gwintownik m14x1,25 i spróbować go wkręcić, aby poprawić gwint?
  13. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też gdzieś tak doczytałem......dzwoniłem do gościa który ogarnia takie rzeczy. 450 zł i wkłada stalową tulejkę. Także poleciłem takie rozwiązanie. Dziękuję Panowie za rady i pomoc
  14. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki. Zastanawiałem się nad takim zestawem naprawczym. Gwintownik, a następnie tuleja z gwintem. Boję się, żeby wióry nie wleciały do komory.....dlatego zastanawiam się nad usługą kolesia, który mobilnie załatwia takie rzeczy. Wiesz, nie moje auto a w przypadku niepowodzenia muszę wziąć koszta na siebie ;-)
  15. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie da się wkręcić.
  16. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, potrzebna rada....otóż wyjeba.....ło świece z gniazda i już nie można jej wkręcić - podejrzewam fuszerę przy ostatniej wymianie świec. Na pewno uszkodzony jest gwint w głowicy, gdyż świeca nawet nie chce załapać jednego obrotu. I teraz pytanie. Jak ogarnąć bezpiecznie temat, żeby nie zwalać głowicy? Tj mini one z 2005r silnik 1.6 benz. Widziałem nan necie zestawy naprawcze, ale nie wiem na ile to jest bezpieczne przy montażu. Nie chciałbym, żeby coś mi wpadło do gniazda.....
  17. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    E tam burza, ewentualnie grzmoty lekkie Ale co to daje??? Jeśli i tak ją zdemontuje A tak serio, to przecież nikt tu nie mówi, co ma zrobić, tylko wyraża swoją opinię.
  18. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A Ja nie rozumiem, jak można kogoś nie rozumieć. Tutaj nie padło pytanie "panowie co sądzicie o demontowaniu wycieraczki, lub czy pozwolicie mi na jej usunięcie" tylko chodziło o jej ewentualne obejście. I tak zrobie tak jak mi się to wymarzy, a nie Wam - " czy ci się to podoba czy ne" Dokładnie. Uderz nogą i tak zrób Jak dla mnie to możesz nawet olejem po frytkach sobie auto wysmarować - nie mój problem. Ale to nie znaczy, ze ma mi się to podobać. I tu nie ma nic co można zrozumieć, bądź nie zrozumieć.
  19. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi może nie brakuje mocno tylnej wycieraczki w sedanie, aczkolwiek podczas cofania właśnie w deszczu by się przydała. A skąd trend na demontaż wycieraczki, to nie wiem. A jeszcze bardziej się dziwie, że może to się podobać, no ale o gustach nie gada się :-D
  20. Też jestem ciekawy, jak z tym będzie. Generalnie przekładam kierownicę na zimę, bo jest grzana. Niech mi starczy na dwie zimy, to i tak dobrze. Używki w dostateczny stanie, to koszt 400 zł wzwyż. Tu mnie wyszło poł godziny roboty i 48 zł zestaw koloryzujący. Jeśli nie będzie barwić dłoni, to będzie SI
  21. dzięki, jak na pierwszy raz, to jestem zadowolony. Aczkolwiek w dotyku nie przypomina skóry - bardziej kawałek papieru ściernego ale mam nadzieję, że się "ułoży" podczas użytkowania. Grunt, żeby nie farbowała i ładnie się podgrzewała.
  22. Regeneracja kierownicy zestawem colourlock. Zobaczymy jak z trwałością. Optycznie jest różnica.... PRZED... PO....
  23. Kasa wywalona, ale morda ucieszona!!! I o to chodzi:-)
  24. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I widzisz.....to wszystko byś zepsuł emblematem es...:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.