Treść opublikowana przez grzes283
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Dołączam sie do prośby. Też chcę kupić jakiś gwint......
- B6 DIVISION
-
Gwint Supersport, jakies opinie?
No własnie sam nie wiem. Supersporta mogę dostac za 1,5tyś, TA to koszt 1tys. Róznica niewielka w cenie, zaś w jakości chyba większa. Jeśli miałbym go kupić za 2tys, to raczej bym sobie odpuścił.....hmm Może ktoś ma TA u siebie i się wypowie?
-
B6 DIVISION
Świerzaki witaja Was ;-)
-
B6 DIVISION
Super, no i stało się, co najlepsze. Dziękuje i zamawiam naklejeczkę ;-)
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Mówisz i masz!!! Zamówienie złożone....a będzie coś takiego: I black front będzie gotowy ;-)
-
Gwint Supersport, jakies opinie?
Czytałem jakieś opinie na necie i jak zawsze zdania są podzielone, choć zdziwilem się co do jednego, a mianowicie, wiele osób poleca TA, z racji jakości do ceny. Niby słaba jakość, ale bardzo dobra cena.......No wiadomo H&R, czy Koni to nie jest, ale kasa też nie duża. Supersport, to niby poprawione TA, czy MTS. Jest lepsze, ale daleko mu do ideału. Ponoć Supersporta składają ludzie, którzy pracują przy KW. Ale materiały napewno są inne.....hmm sam nie wiem. Poczekam, może ktoś się jeszcze wypowie
-
Gwint Supersport, jakies opinie?
Panowie, stoje przed zakupem gwintu. Nie robie duzych przebiegów, jazda raczej po miescie. W poprzednim aucie miałem TA, srednio u niego z trwałością, ale był stosunkowo twardy, więc jeżdziło się OK. Zresztą wiadomo, najniższa półka. Mam możliwość zakupu Supersporta po atrakcyjnej cenie, oczywiście nowka - 1500plnów, lecz nie wiem nic na jego temat. Może ktoś ma możliwość jakiegoś porównania. Może jakiś ranking zawieszeń gwintowanych do naszych B6-tek.
-
Dystanse Audi A4 B6
Szerokość tu niewiele wnosi, jeśli nie masz naciągu. U mnie jest 8J. Ważna w tym momencie jest opona. Inaczej będzie przy szerokości 245 - już może trzeć, a inaczej przy 225. Ale oczywiście dobrze jest wszystkie parametry sobie zestawić
-
Dystanse Audi A4 B6
Ja przy 18" i oponie 225/40 mam tył 17mm, a przód 5mm. ET 43. Jest ok, możesz w temacie moim sobie zetknąć.
-
B6 DIVISION
Montowal ktoś z Was xenon hid w halogeny? Musi być specjalny pod CANa?
-
H.I.D H11 w halogeny...montował ktos?
Pytanko odnośnie zestawów HID w halogeny. Kupując muszę patrzeć na CANa? Zwykły HID wygeneruje błąd żarówki?
-
B6 DIVISION
Dokładnie, jeszcze jak się uda śrubki wykręcic, to pół biedy, ale jak zostaną to już więcej roboty. Czasami nawet lepiej kupić nową, niż sie jeb** z ta stara
-
B6 DIVISION
Dokładnie, u mnie jest metalowa. Czyli trzeba jeszcze się pomęczyć kilka miechów i po zimie do piekła....a będzie nowy modzik ;-) ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Wladi brachu, tak z innej beczki. Nie slyszałeś, żeby ktoś miał gwint do sprzedania w Twojej okolicy?
-
B6 DIVISION
Raczej z B6, bo po numerze kupowałem.....niby w B7 wszystko ulepszyli, to i może blenda lepiej ogarnięta. Ze smarem miedziowym też próbowałem i po roku odkręciłem, ale srubki w kibel, tak zryte. Qwa masakra, taka niby dobra marka, a ma masę bubli, może nie jakichs mega kłopotliwych, ale drogich. Co roku kupować blende, to jakas lipa:-( ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Heh było trabanta kupić, tam sam plastik. Nic nie koroduje, nic się nie utlenia, nawet korniki nie mają co jeść. Sam plastik....i guma ;-)
-
A4 B6 Avant 2.5 TDI
WoW, a co z resztą??
-
B6 DIVISION
No właśnie ja też kupiłem ponad rok temu. Nówke z ASO i dzisiaj wyskoczył błąd żarówki, chcę zmienić, a tu już problem. Dało radę, ale mega ciężko i obawiam się, że w czasie zimy już by była lipa......Jak kupiłem auto, to za ch*ja nie dało rady odkręcić, stąd nowa....
-
B6 DIVISION
Panowie, znacie jakieś rozwiązanie na te zapiekajace się srubki lampek tablicy rejestracyjnej? I smarowalem, zamienilem nawet srubki i d*pa. Znowu zapieczone. Jakiś pomysł, poza kupnem nowej blendy?
-
[B6 AVF] by Edyta
Oni takie mają pojęcie......debile. Ja kiedyś zakładałem na 9,5J felgę oponę 205/40 - w trzec wulkanizacjach odmówili,twierdzać, że nie wejdzie. W czwarte założyli na moją wyrażną prośbę i zrobili DUZE oczy, że weszła. I zaś doświadczenie do przodu ;-)
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
A kiedy Tobie pasuje? Jestem codziennie na Renku do ok. 19.....tylko daj znać, bo trzymam wszystko w piwnicy
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Ładna suka, jednak czarny, to czarny. Daj go niżej, wypoleruj i wydaje mi się,że wtedy dopiero ch*j pęknie.. Powodzenia
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Seria, jak seria. Ale troszkę gotówki, cierpliwości i pomysłów zrobi z auta cudo. Szczególnie czarne, one mają potencjał. Powodzonka w modzeniu ;-)
-
Sprężyny H&R
Gwint, jak najbardziej. Ale nie TA. Jeżdziłem na tym w Borze i kiepsko wspominam. Wolę już jakąś lepszą uzywkę kupić.
-
[B6 AVF] by Edyta
Hahahah........a jak
-
[B6 AVF] by Edyta
Jak kazdy Grześ. .. Kozak, obys wspomagania nie rozwaliła na tej oponie..:-)