Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Dołączam sie do prośby. Też chcę kupić jakiś gwint......
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Thx....
  3. No własnie sam nie wiem. Supersporta mogę dostac za 1,5tyś, TA to koszt 1tys. Róznica niewielka w cenie, zaś w jakości chyba większa. Jeśli miałbym go kupić za 2tys, to raczej bym sobie odpuścił.....hmm Może ktoś ma TA u siebie i się wypowie?
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Świerzaki witaja Was ;-)
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super, no i stało się, co najlepsze. Dziękuje i zamawiam naklejeczkę ;-)
  6. Mówisz i masz!!! Zamówienie złożone....a będzie coś takiego: I black front będzie gotowy ;-)
  7. Czytałem jakieś opinie na necie i jak zawsze zdania są podzielone, choć zdziwilem się co do jednego, a mianowicie, wiele osób poleca TA, z racji jakości do ceny. Niby słaba jakość, ale bardzo dobra cena.......No wiadomo H&R, czy Koni to nie jest, ale kasa też nie duża. Supersport, to niby poprawione TA, czy MTS. Jest lepsze, ale daleko mu do ideału. Ponoć Supersporta składają ludzie, którzy pracują przy KW. Ale materiały napewno są inne.....hmm sam nie wiem. Poczekam, może ktoś się jeszcze wypowie
  8. Panowie, stoje przed zakupem gwintu. Nie robie duzych przebiegów, jazda raczej po miescie. W poprzednim aucie miałem TA, srednio u niego z trwałością, ale był stosunkowo twardy, więc jeżdziło się OK. Zresztą wiadomo, najniższa półka. Mam możliwość zakupu Supersporta po atrakcyjnej cenie, oczywiście nowka - 1500plnów, lecz nie wiem nic na jego temat. Może ktoś ma możliwość jakiegoś porównania. Może jakiś ranking zawieszeń gwintowanych do naszych B6-tek.
  9. Szerokość tu niewiele wnosi, jeśli nie masz naciągu. U mnie jest 8J. Ważna w tym momencie jest opona. Inaczej będzie przy szerokości 245 - już może trzeć, a inaczej przy 225. Ale oczywiście dobrze jest wszystkie parametry sobie zestawić
  10. Ja przy 18" i oponie 225/40 mam tył 17mm, a przód 5mm. ET 43. Jest ok, możesz w temacie moim sobie zetknąć.
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Montowal ktoś z Was xenon hid w halogeny? Musi być specjalny pod CANa?
  12. Pytanko odnośnie zestawów HID w halogeny. Kupując muszę patrzeć na CANa? Zwykły HID wygeneruje błąd żarówki?
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, jeszcze jak się uda śrubki wykręcic, to pół biedy, ale jak zostaną to już więcej roboty. Czasami nawet lepiej kupić nową, niż sie jeb** z ta stara
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, u mnie jest metalowa. Czyli trzeba jeszcze się pomęczyć kilka miechów i po zimie do piekła....a będzie nowy modzik ;-) ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Wladi brachu, tak z innej beczki. Nie slyszałeś, żeby ktoś miał gwint do sprzedania w Twojej okolicy?
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej z B6, bo po numerze kupowałem.....niby w B7 wszystko ulepszyli, to i może blenda lepiej ogarnięta. Ze smarem miedziowym też próbowałem i po roku odkręciłem, ale srubki w kibel, tak zryte. Qwa masakra, taka niby dobra marka, a ma masę bubli, może nie jakichs mega kłopotliwych, ale drogich. Co roku kupować blende, to jakas lipa:-( ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Heh było trabanta kupić, tam sam plastik. Nic nie koroduje, nic się nie utlenia, nawet korniki nie mają co jeść. Sam plastik....i guma ;-)
  16. WoW, a co z resztą??
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie ja też kupiłem ponad rok temu. Nówke z ASO i dzisiaj wyskoczył błąd żarówki, chcę zmienić, a tu już problem. Dało radę, ale mega ciężko i obawiam się, że w czasie zimy już by była lipa......Jak kupiłem auto, to za ch*ja nie dało rady odkręcić, stąd nowa....
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, znacie jakieś rozwiązanie na te zapiekajace się srubki lampek tablicy rejestracyjnej? I smarowalem, zamienilem nawet srubki i d*pa. Znowu zapieczone. Jakiś pomysł, poza kupnem nowej blendy?
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Oni takie mają pojęcie......debile. Ja kiedyś zakładałem na 9,5J felgę oponę 205/40 - w trzec wulkanizacjach odmówili,twierdzać, że nie wejdzie. W czwarte założyli na moją wyrażną prośbę i zrobili DUZE oczy, że weszła. I zaś doświadczenie do przodu ;-)
  20. A kiedy Tobie pasuje? Jestem codziennie na Renku do ok. 19.....tylko daj znać, bo trzymam wszystko w piwnicy
  21. Ładna suka, jednak czarny, to czarny. Daj go niżej, wypoleruj i wydaje mi się,że wtedy dopiero ch*j pęknie.. Powodzenia
  22. Seria, jak seria. Ale troszkę gotówki, cierpliwości i pomysłów zrobi z auta cudo. Szczególnie czarne, one mają potencjał. Powodzonka w modzeniu ;-)
  23. grzes283 odpowiedział(a) na grzes283 temat w Układ Jezdny
    Gwint, jak najbardziej. Ale nie TA. Jeżdziłem na tym w Borze i kiepsko wspominam. Wolę już jakąś lepszą uzywkę kupić.
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Hahahah........a jak
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Jak kazdy Grześ. .. Kozak, obys wspomagania nie rozwaliła na tej oponie..:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.