Treść opublikowana przez Magicbattle
-
brak reakcji na przekrecenie kluczyka, nie odpala
raczej tam nic nie da sie wyczyscic. peka obudowa od naporu sprezynki. nowa kostka 30 pare złoty
-
C5 Freak Biturbo+
pod pompe paliwa
-
2.8 APR problem z odpalaniem
a kompa podlaczyles? cos tam pokazal? modul zaplonu do sprawdzenia iskry pewnie nie puszcza jesli na sucho kreci bez jakiej kolwiek reakcji
-
Zbyt niskie ciśnienie doładowania przy gazie wciśniętym w podłogę
jakiego zaworka wes sprecyzuj? jedyny zaworek na filtrze powietrza jaki tam jest to n80 odpowietrzenie zbiornika
-
Jak by spadek mocy
Panowie jest problem. rano jak z pracy wracalem (autko z profilu) jak by nie mial mocy ale na wskazniku pompowalo normalnie ale nie jechal jak trzeba. zgasilem poszedlem po kompa, bledów brak i wrociła moc. Z ktorych blokow zrobic logi 2,7,13,25?? dodam ze turbo cos ostatnio dziwnie działa albo jakis zaworek, od 2,1 tys/obr pompuje 0.6bara ale po przekroczeniu 3-3.5 tys/obr spada do 0.3-0.4 bara i tak na kazdym biegu 3,4,5. dziury w dolocie nie ma bo sprawdzałem ostatnio. moze to byc DV tak sie zastanawiam? zaworek n75 cyka przy tescie. mam narazie logi 2,7,13. stukowych nie mam, przeplywka chyba tez oki najlepiej bylo by zrobic jeszcze 25 blok czy jeszcze jakies dodatkowo?? mam gaz ale objawy takie same jak na benie czyli ten spadek boost przy 3-3.5tys/obr bloki 2,13 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM bloki 2,7 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
A4 Diesel
jest za***iście:slina: wydech masz same koncówki takie duze czy przelot?? ile tam ma fi koncówka 80? masz jakiegos linka?
-
Spot Leszno
sobota pod obi 18 ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 15:28 ---------- nie wpadne:kwasny:wyjazd na wies:doh:
-
C5 Freak Biturbo+
najpierw fela potem wydech (musi wygladać a nie słychać) inna kolejnosc na ten sezon nie ma sensu i tak juz z autem lecisz dobrze tylko srodek pokaz nie wstydz sie chyba ze masz to paskudne jasne drewno
-
Objawy uszkodzonego czujnika temperatury płynu chlodzącego ?? nie ma błędów
czujnik tylko ori szkoda kasy na zamienniki chodz nic takiego w srodku tego czujnika nie ma widocznie termistor czy jak to sie zwie w czujniku musi byc najwyzszej jakosci. mi kiepsko palił, wskazówka wariowała no i spalanie wzrosło a wszystko przez to ze po 16 latach szfagier chciał pożyczyć do swojego aby wykluczyć problem termostatu. wiec nie polecam go dotykać jak wszystko jest oki. na kanale 49 przewaznie jest 86-87*C przy 87*C otwiera sie termostat
-
Spot Leszno
ja:decayed:
-
Spot Leszno
chłopaki organizujcie cos ja sie pisze
-
spadek ciśnienia 1.8T 150KM
kiepskiego masz gazownika jesli wymysla juz z redukotrem do 300KM przeciez masz tylko nie spełna 150KM wiec po co to i do tego valteki czerwone:facepalm: zmien gazownika na jakiegos dobrego a nie naciagacza. Jakiego masz kompa do gazu wsadzonego? Kme?
-
Dość wysokie obroty,brak checyka...
ewentualnie spryskac delikatnie plakiem jak zaciagnie go to powinny obroty w gore pojsc, moze byc wd40. zobacz czy Ci czasem trojniczek co idzie od odmy do przepustnicy i serva hamulcow nie pekł. bardzo czesto to sie zdarza. ja mam teraz metalowy wlasnej konstrukcji bo 300zł było mi szkoda na to gówno ktorego w aso i tak nie poprawili
-
[B5 APS] by czorny
jak polift to i musza byc slupki polysk:decayed:
-
Auto zastępczne z OC
czyli moge wynajac prywatne auto szfagra czy tam kolegii??
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
a kupujac emulator raczej nie rozwiążesz problemu i dalej to nie bedzie działać. sprawdz kable moze masz piny w niewłaściwych miejscach. sprawdz to i odrazu przejscia miernikiem tez
-
[B5 AFN] Avant by rollek
czasami trafiaja sie w fajnej cenie. zagadaj do gwertego mistrza od oswietlenia na naszym forum wyrezaj bixa i bedzie miod. zderzak mogles tez pakowac poliftowy albo od esy. fajna gleba koks wyglada na tej lawecie od tylu
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
jak tylko poszycie to ładna kasa Ci na mody zostanie ale szkoda i tak auta. ktos sie do ciebie na rondzie przytulił? poduchy nie wywaliły to zle nie jest. powodzenia ze złodziejami, wydoić ich na maksa to twoja misja
-
Spot Leszno
to kiedy i gdzie?
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
a nie masz wyjebanego wieszaka gumowego. mozna podgiac tez na wydechu mocowanie
-
Porownanie z wyciszeniem drzwi AUDI vs VW
seaty golfy bory tez tak maja drzwi "wygluszone"
-
różnice błotnik przedni przedlift/lift
jesli chcesz zmieniac blotniki na poliftowe to wypadalo by zmienic tez drzwi ze wzgledu na listwe. ale mozesz tez ciagnac szeroka listwe i załozyc małą ze starego błotnika. powinno pasowac
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
w ktorym miejscu był ostatni zapis w google jest lokalizacja dokładna?? a monitoringu na siłce nie ma albo poza budynkiem w okolicznych sklepach czy cos?? wtedy mozna by jakos typa namierzyc
-
wymiana amorkow/sprezyn
Tylko patrz sedan avant zeby byla odpowiednia kategoria wagowa no i według silnika tez bo pozniej d*pa moŻe byc niżej jak przód
-
[B5 APS] by czorny
dobre mody ale kredens musisz troche poprawic bo jakis zapadniety jest. dekory rob w hydrografice na wzor z rsa