Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Podczas odpalania i gaszenia auta pikanie
na filmiku widac ze dobrze ci laduje aku. moze regulator sie konczy albo szczotki do wymiany
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
jakiego czujnika na filtrze paliwa?? zrob zdjecie kolego tego czujnika
-
Moje auto - temat sie rozwija
no najwczesniej to bede w maju to napewno dam ci znac co i jak i zerkniesz zobaczysz co sie da zrobic a ile wstepnie moglo by to wyniesc pi razy drzwi??
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
jak ci odpali na 3 gary to go nie gas niech tak chodzi i odpinaj po kolei wtyczki 1 jak bedzie chodzil jeszcze gorzej to znaczy ze jest oki jak nie bedzie reakcji to znaczy ze ta jest lipna. zamien wtedy cewki miejscami i zobacz czy problem jest dalej na tym samym garku jesli na tym samym to modul wzmocnienia zaplonu jest lipny ten na filtrze powietrza jesli przeszlo na drugi to cewka do wymiany. ogolnie mam teraz max gear i jestem zadowolony ---------- Post dopisany 11-04-2013 at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 23:37 ---------- zajrzalem do pompy paliwa filterek czysciutki, troche smieci na dnie baku. trzeba by podmienic na zdrowa pompe i zobaczyc jak to chodzi
-
Moje auto - temat sie rozwija
Paweł ile by trwalo zrobienie b5 kombi lakier troche poniszczony ale tragedi nie ma, ile czasu i jakie koszta calego wypolerowac? jestem z lublina
-
Zamula na gazie miedzy 3-4,5 tys
zmien gazownika moze inny to ogarnie. co wychodzi na mapach przy 3 tys?
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
wymien sobie filtr paliwa jesli wolno ci reaguje u mnie tak bylo potrafil nawet przygasac. pierwszy blad nie wiem co to nie ma w spisie napewno dobrze spisales? przeczysc sobie przepustnice moze zawalona jest nagarem. druga to sonda ale przy odpalaniu nic nie ma do tego bo jest na ssaniu, a nie masz za duzego spalania? jesli tak to raczej sonda sie skonczyla albo cos z kablami. trzeci nie istotny odlaczony aku kiedys.
-
wymiana odmy
mam toprana od roku w moim. dojscie jest bez zdejmowania kolektora musisz zdemontowac przepustnice i wspornik, tubke od bagnetu oleju i masz ladne dojscie
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
no wlasnie bo najpierw pompa zasysa paliwo a potem idzie przez filtr paliwa do wtryskow. jak filtr paliwa byl zasyfialy to i pompa mogla dostac po d*pie?
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
kolego nie dokladac, fabrycznie jeszcze jest filterek w pompie paliwa na wejsciu gdzie wciaga paliwo ---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- cos takiego Filtr Wstępny Pompy Paliwa, Filtr Paliwa (3163137860) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Podczas odpalania i gaszenia auta pikanie
podlacz sie vagiem i zobacz czy w silniku nie ma bledow albo w liczniku. nie zmieniales ostatnio zadnego kodowania
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
filtr wymieniony zobacze jak to jutro rano odpali ale widze juz jakas poprawe nie ma takiej zawiechy przy przygazowce. odlacze na noc go zobaczymy jak zagada jutro ---------- Post dopisany 09-04-2013 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 17:50 ---------- wiec wymienilem filtr paliwa i problem prawie ze znikna zawiecha jest minimalna prawie nie odczowalna. pewnie po d*pie dostala pompa paliwa musial bym sie jej przyjrzeć albo wymienic na nowa. gdzie mogl bym dostac filterek pompy paliwa bo nigdzie nie moge znalesc taki siateczkowy
-
wymiana separatora oleju odmy
pany a macie jakiegos linka albo jak sie nazywa fachowo rura od puchy filtra do przepustnicy. mam rozwalana harmonijkę ktora idzie to tego czwornika i odmy.
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
filtr wymienialem z rok temu i wymienie go chyba dzisiaj. ogolnie to na gazie jezdze. lecz paliwo krazy caly czas?? to winna byla by pompka paliwa? takie same objawy gaz i bena
-
jakby zduszenie przy dodawaniu gazu ciezko pali rano
witam. wczesniej mialem problem z szarpaniem poszedl sie walic modul zaplonu na puszce filtra wiec wymienilem. ale teraz po paru dniach widze ze cos ciezko zapala i ma nie rowne obroty a po paru sekundach jest oki. jak dodam gazu strasznie powoli schodzi z obrotow. ide wyczyscic przepustnice. co do dlawienia sie. jak na jalowym nagle wcisne gaz to ma taka jakby zawieche zdusi sie obroty spadna do 700 i zaraz wkreca sie na obroty dobrze. trwa to moze z sekunde. co to moze byc. mam juz tak od dawna ale ostatnio troche sie nasililo. ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- aaa na vag zero bledow przepustnica sie prawidlowo adaptuje
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
ale taniej niz naprawa tego co masz:decayed:
-
A4 B5 1.8T AEB Nie odpala.
tu nie jest winne immo bo na zaciag zapala i chodzi jak kolega pisze
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
kupujesz drugi silnik 2.0 ALT??
-
A4 B5 1.8T AEB Nie odpala.
co ty dajesz na jaki zaciag to nie jest polonez zebys go tak odpalal chcesz zeby ci tloki wylazly korkiem oleju?? bezpieczniki sprawdzone? jakies objawy wczesniej? odlacz przeplywke i odpal. podmien modul zaplonu ten na filtrze jak nie daje ci iskry moze sie skonczyl
-
1.8 T szarpie na gazie
swiece kolego kiedy wymieniles? podjedz do gazownika ogarnietego i niech kompa podlaczy i sie z toba przejedzie bedzie wiedzial co sie dzieje a nie taki co tylko na postoju sprawdza. raczej pada ci listwa wtryskiwaczy gazu. zadna regulacja ani regeneracja tylko nowe. niech zalozy na probe jakie inne zebys nie kupowal na darmo. jesli by ktorys gar nie palil to zamien miejscami cewki jesli dalej wystepuje ten sam problem na tym samym garnku mimo zmiany cewek to do podmiany rozdzielacz zaplonu takie gowno male na filtrze powietrza na dwie wtyczki lecz wiatpie zeby bylo to jak na benie super chodzi.
-
Przy dodawaniu gazu dziwna reakcja
tak mialem tak. dzisiaj wymienilem reszte przejechalem kawalek i juz telepalo na postoju odlaczalem po kolei i na jednej wogole nie reaguje i padlo na modul zaplonu wtyczka posniedziala przeczyscilem i starczylo na 200km i znowu telepalo wiec pewnie po d*pie dostal.
-
Przy dodawaniu gazu dziwna reakcja
wymiana uszczelki nie pomogla. jutro bede jechal kupic trzy cewki bo jedna kiedys wymienilem i zobacze co i jak bedzie sie dzialo
-
A4 B5 1.9TDI 90KM AHU by bodowp
kierunki to koszt 15zl. jak sie dba to wszystko chdzic bedzie i klima tez
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
przeciez napisal ze nie ma bledow. sprawdz jak pokazuja sondy. po odpaleniu na zimnym zaraz go zgas i wykrec swieczki zobacz ktora bedzie mokra albo inna od wszystkich
-
[B5 APS] by czorny
mi kolor felg pasi. fajnie to wyszlo. mogl byc miec rant w polerke walniety. zrob cos z tymi klamkami