Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Porada w doborze przednich głośników
te helix odpadaja kiepska moc i db. hertz jest dobra marka wzgledem ceny i jakosci. zastanow sie nad 165mm a jak nie to z wyzszej polki 130. a moze bose tylko nie wiem ale chyba tez 13 byly. oczywiscie musisz miec dobry sprzecik grajacy (radyjko) zeby to jakos gralo. sony albo pionek
-
Malowanie przednich błotników
wszystko jest pomalowane tak samo
-
Wyższa temperatura po założeniu gazu
sprawdz termostat jeszcze raz bo jak nie kupiles ori to juz mogl sie posypac
-
Dużę spalanie gazu pomocy
no wiec wlasnie to nie jest wolnosak 2.4 zaluzmy gdzie pali w granicach 12-13 litrow jak sie go goni do 180. moim zdaniem przy takiej jezdzie dobrze ci pali. katuj wiecej auto.
-
Montaż podłokietnika.
jak dolozysz pare groszy to kupisz sobie ori a wiadomo co ori to ori a nie zamiennik. w tunelu od spodu jest troche podciete fabrycznie zeby bylo wiadomo jak powinna byc dziura wycieta. robili tak gdyz jak klijent sobie dodatkowo zyczyl podlokietnik to wyciagali tunel cieli i wstawiali podlokietnik.
-
Spasowanie zderzaka tylnego
musisz sciagnac zdzerzak i podniesc troche slizg do gory
-
Jak włączyć światła p. mgielne przód bez włączania postojowych??
trzeba sprawdzic w jaki sposob sa sterowane p. mgielne czy minusem czy plusem. wydaje mi sie ze plus po postojowych dawany jest na wlacznik p.mglowych i wtedy idzie na halogeny. jak by znalesc w przycisku ktory kabel jest +12 po postojówkach i go uciac i dac plusa stalego albo po stacyjce to wtedy by sie zapalaly niezaleznie od postojówek. jak bede mial czas to chyba sobie to sprawdze.
-
Co wymienić przy zmianie rozrządu
jak bedziesz mial dobry termostat to nie wymieniaj a trzymaj w szafce jak juz drugi kupiles zawsze sie przyda. tak to wszystko co przy rozrzadzie to wymieniles
-
[B5 ARG] Palaca sie kontrolka ABS i hamulca recznego
ewidentnie ktorys z czujnikow. moze za daleko odsuniety od pierscienia abs
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
no w pracy juz nie jeden patrzyl ;p
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
no wlasnie to sie mija akurat z celem nie ma na to miejsca. ja mysle ze mozna ewentualnie spiłować czubek diody i tez jakos to rozproszy swiatlo. lecz moj warian wyzej opisany mysle ze jest wygodniejszy:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
- kratki z anglika
witam. kolega na forum ma kratki podswietlane nawiewow do sprzedania. tyle ze to angliki. i teraz pytanie jaka jest roznica miedzy europa. czy pasuje p&p do europy czy trzeba cos przerabiac. bylo chyba cos na forum ale nie moge znalesc. moze jakies zdjecia czy cos macie jak przerobione? bo czytalem ze kanaly powietrzne kieruja bardziej w dol powietrze niz do gory. jak to jest czy to podejdzie?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jaki ty jestes... nie bede sie wiecej wypowiadal. spojrz na swoja postawe i naucz sie wiazac rozne tematy w jedno. bo caly czas o tym mowimy. jakos inni rozumia tylko ty nie.- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
dislok jest jeszcze bardziej drozszy w utrzymaniu. a ty nawet nie umiesz sprawdzic czy laduje czy nie?- Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
to wiemy jest napisane wyzej- [A4 B5 AFN] Samochód po wypadku, co dalej?
no wlasnie musisz jakies foty dac. ale jak fotele grzane dwa diny i tak dalej ogolnie polift silnik dobry to zastanow sie dobrze na czesci go pogonisz wiadomo jak buda uszkodzona ze wszystkich stron to tego nie popchniesz ale swiatla te sprawy klime zalezy kto czego bedzie potrzebowal. bo tak za takie auto to pewnie maks ze 2 tysie gora 2.5 wezmiesz. a jak silnik jest dobry to pogonisz za tysiaka jak sie znajdzie napaleniec. zastanow sie.- Zbyt duże ciśnienie doładowania
a powiedzciemi jak sprawdzic bez rozbierania czy stanga sie rusza bo palcami jak chwycilem to ruszyc sie nie chciala. czy trzeba wziasc strykawe dla koni i srawdzic wtedy czy sie rusza?? moja turbawka tez pewnie do czyszczenia ale nie wiem bo wydaje mi sie ze dobrze samochod idzie a torche rozbierania jest. i ciekawi mnie jeszcze jedno bo cara kupilem pol roku temu zrobilem juz sporo tysiakow caly czas trasa. czy przy przebiegu 250tys turbo ori nie ruszane moglo by wytrzymac czy nie bo mysle ze chyba raz juz byla moze robiona ale nic na to nie wskazuje (nic nie widze zeby bylo zmieniane) a faceta wtedy nie zapytalem przy kupnie o to. dzieki za odpowiedzi jak bedziesz chcial to zrobie zdjecie jak u mnie jest podlacozny zaworek n75- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Czytanie ze zrozumieniem to coś takiego czego nie wyniosłeś z podstawówki czego sie tak ciskasz. to ty czytaj ze zrozumieniem "i Ty tak jeździsz bez ładowania?". to bylo pytnie retoryczne. jak takie odzywki bedziesz mial to nikt ci nie pomoze. a tak apropo. wiesz ze aku bedziesz mial do wyje*ania jak tak dalej bedzierobil i w zimie nic ci trzymac nie bedzie. jak ma prawidlowo samochod pracowac jak nie ma z kad produ wziasc. kompa uszkodzisz albo co innego to wtedy sie nauczysz. pozatym naszych samochodow na popych sie nie pali. juz byl taki jeden. wez miernik w lape i sprawdz czy laduje. sam wtedy rozwiejesz swoje watpliwosci i mechanikowi za diagnoze usterki nie bedziesz musial placic. a regulator czy caly altek wymienic bys mogl sam jak masz jakies pojecie i bys zaoszczedzil pare zloty. wiec przyhamuj bo po wiekszosci postow widac ze tylko ciskac sie umiesz.- 1.8t quattro REANIMACJA rzucił palenie...
strojenie przedobrzył i komp sie wysral. masz szczescie ze to nie takie drogie gowienka. chodz dziwne bez tego ani rusz- Spadające obroty
przerwa w obwodzie albo styk do masy lub plusa. zobacz czy wtyczka jest czysta i dobrze siedzi sprawdz polaczenia miedzy wtyczka a kompem. albo sprawdz poprostu czujnik ile ma rezystancji o ile sie nie myle- Rozrząd jakie graty ? Proszę o pomoc .
masz napewno wersje z napinaczxem kolega w dziale czesci ma duze rabaty zamow u niego wszystko z wysylka jakies 500zl o ile pamietam czy taniej. i na dobrych czesciach. 3 paski chyba jesli masz klime dwie rolki i napinacz pompa wody. dobra cena jak za czesci (conti paski, rolki ina i napinacz chyba ruvilla ) zaptaj go. wysylka 2 dychy- Miszcz'owskie....A4 1,9 Tdi 131KM..fwd...18' RS6...Webasto...multifunkcja...
nagry przyplyw gotowki. wygrales w totka? spoko furacz tez czegos takiego szukam tyle ze sedan/limuzine ;p- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
noo tysiak km i nie laduje odwarzny jestes. miernik w lape i zobacz ile laduje jesli cos laduje- Podswietlane klamki zewnetrzne
- kratki z anglika