Treść opublikowana przez baszmak7
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Zwykłe opony to za dużo już nie poprawią jedynie jakieś slicki. Może na Toyo R888 lepsza była by trakcja. tylko czy jest sens do codziennej jazdy, albo dla wrzucenia cyferek na forum pakowac kase w opony? Nie ma sensu, po za tym na takich oponach w deszczu nie jest za ciekawie więc do codziennej jazdy średnio się nadają. nie wiecie o czym piszecie
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
może Zenon?
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
gdzie te wyniki??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
podwójny Janku zmień warsztat,masz audi- nie poloneza
-
No to sie najezdziłem... Audi b7
jak mi się moja znudzi to jadę na niemcy
-
Lampy Led
:facepalm: przecież przody są identyczne Aleś błysnął ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- Przeczytaj czy o przód chodzi koledze ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Jedyną fajna ojca dla lamp w avwncie to czekają folia no to zabłysnąłeś jak sardyna w oleju :polew: gość pisze "Planuje wymianę lamp TYŁ PRZÓD..." dalej błyszczysz???
-
Lampy Led
:facepalm: przecież przody są identyczne
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
dzienks to prawda? "przegieli- zablokowali mi A4 Klub w pracy- czas na zmiany w Cv" jeśli tak to nie ładnie się zachowali..
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
wyjścia są w sumie dwa...
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
który Grzechu? bo mam zlecenie dla niego
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
propo włącznika-u mnie też jest od paska ale przechylenia nie ma osłabiają mnie "znawcy" którzy twierdzą że ten włącznik nie pasi niech kupią ori
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
tak jak pisałem od paska włącznik spasował..
-
Czarny sedanik,nowe fotki :)
tylne lampy robiłeś sprayem czy folią??? efekt mega
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
mały detalling
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Te na dachu i masce to na pewno przykryje bo ich nie czuć jak się palcem przeleci ale ciekawe co z tymi co mam na drzwiach Bo to jeszcze od poprzedniego właściciela, gdzieś na parkingu pewnie ktoś mu wjechał i je czuć już pod palcem:eusathink: maluj całego parcha i nie rozwodź sie nad tym przed całym forum
-
Strefa biegaczy, triathlon
w życiu bym takiego chłama nie ubrał USA
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a Robercik Mróz?? nie lepiej by zrobił
-
Regeneracja włącznika świateł
Headlight Switch
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
u mnie też spadło 0,7L
-
Regeneracja włącznika świateł
Włącznik świateł naklejka regeneracja audi a4 b6 (2557121539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Regeneracja włącznika świateł
na 1000000% mam u siebie wszystko p&p oczywiście od b5 także nie siej fermentu,malujecie stare grzyby a nowy hanse priens 30zł od paska b5
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a czy to prawda że w passacie FL jest więcej miejsca??? w pasku jest o wieeele więcej miejsca
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
dokładnie w a4 b6 trzeba możliwie jak "najkrócej" zespawać turbo z kolektorem inaczej pucha filtra powietrza nie wejdzie
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
wsadzi ale w komplecie z pończocha na dolocie zamiast filtra:) zresztą już pośrednio o tym gadaliśmy:) Moje przerobione turbo leży i czeka, w ten weekend zamieszczę fotki z montażu do auta, niestety najlepszym sposobem "moim zdaniem" na zamontowanie GTB do naszych AVF/AWX jest zespawanie z kolektorem wydechowym, powód ciasnota. popieram tylko spawanie z kolektorem.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
to z tej firmy Spawanie Białystok - Dargon.pl a koleś z allegro to pośrednik ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- na tym kolektorze nawet GTB1756 nie wsadzisz do a4 b6