Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. tiaa na jakim biegu 1,2,3 może i tak a 4,5,6?????????
  2. chwała ci że wyłapałeś...
  3. wstanie od 2000rpm
  4. dokładnie u mnie olej do 3tys. po wymianie jest czysty później stopniowo ciemnije ale czarny nie jest,odessałeś olej z podstawy filtra oleju?? siedzi tam go sporo---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- nieprawda kolego,mogę ci foto podesłać po wymianie,ciężko się dopatrzeć na bagnecie
  5. nie wiesz o czym piszesz a 28-300mm nikkor miałeś go w rękach????????????? widziałeś sample z niego??? obstawiam że nie
  6. a GTB1756 od 1700...
  7. chyba w twoim:facepalm: wszystko zalezne na jaka sztuke sie trafi chłopie nie gaś się załóż seryjny wydech i zobaczysz jak wstaje to dziadostwo...
  8. bierz 1.9tdi i skoro musisz zagazować montuj gaz
  9. BRD to tragedyja do 2200obr nic się nie dzieje,bedziesz żałował...,
  10. mógłby ktoś nagrać filmik z wnętrza kabiny podczas jazdy jak to jest na przelocie..
  11. hornet na kolejnych to raczej już nic nie widać,mnie zastanawia jedna rzecz ja blachy nie mam okleiłem tylko puszkę przy turbie alu wygłuszeniem żaroodpornym
  12. a dół filtra siedzi na ori gumach?
  13. świetnie,tylko na 1 fotce widać że turbo naparza o blache...
  14. pany kto na podkarpaciu lub małopolskie wykona wydech 2,5 z kwacha??
  15. 3000rpm to 180km na HCK
  16. Wiesz nie każdy tak jak ty jeździ na slikach na codzień. Takie opony na suchym pięknie trzymają ale autem też czasem trzeba jeździć w deszczu. Zamiast zadawać głupie pytania typu: "trakcje gubisz przy 200ps i 400Nm???? " lepie pochwal się swoim wykresem Bo piszesz ile to masz KM i NM a wykres nikt nie widział po co ta napinka? nie bardzo kojarzysz te opony po deszczu dają też radę-w koleinach ciut gorzeej a wykres widziało parę osób z forum
  17. Jarolku przy 430Nm rozumiem że zgubisz trakcje czasami na 2 biegu ale przu 406Nm w kombi??? ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- może i być może nie wiesz o czym piszesz---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- ja śmigam na Toyo r888 i uwierzcie nie ma lipy,opona się klei do asfaltu
  18. 235/45r17 czy 235/40r18 i nie maopcji chyba że po deszczu albo na chińskich szmelcach..
  19. trakcje gubisz przy 200ps i 400Nm????
  20. kupiłem rns-e z 2004roku i dorezałbym sobie ten panel.
  21. mam RNS i co potrzebuje do tego gadgetu żeby działał przełącznik panel nawigacji navi Audi A4 B6 (2427971050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  22. i nie zapomnij o wzmacnianiu łydek...
  23. ostatnio na racing forum evolution pojechał pana Muszkę d pięknie-Muszka nie ma pojęcia o przeróbkach pisał evo ale ostro przerabia evo stroił parę aut przerobionych GTB od Muszki i...masakra,turba nie wstają!!! jak powinny
  24. wielu też śmiga na lotosie i chciałem pogwizdać ale gdzie są emotikonki??????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.