Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
187 KM/405 nm ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buba dzieciaku looknij w podpis/profil i wytyłuj te literki a odnośnie Mellera (jakbym za proroka robił...): (...)w rozmowie z Tomaszem Machałą wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski. Pytany o list redaktora naczelnego "Playboya" Marcina Mellera, który zadeklarował, że nie będzie już głosował na PO, Niesiołowski odpowiada: "On w ogóle nic nie rozumie, jest niekompetentny, jest ignorantem" (...) pełen tekst : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niesiolowski-ostro-krytykuje-red-naczelnego-playbo,1,4202460,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
amen po dzisiejszym dniu twierdzę tak samo a ten rudzielec takie karwa cuda obiecywał dołączam do Mellera, słowo honoru ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wieczorne sie ma, cycole powiem wam, że właśnie wróciłem z trasy, tematy rodzinne zagnały mnie kawałek za Iławę i przyznam szczerze, że zyebany jestem jak koń po westernie cała ta krajowa 7, to jedne wielkie bagno - jakieś tiry, naczepy, ludzie co jeżdżą środkiem drogi 80 na godzinę no ujozy szło dostać do tego mnóstwo błota na drodze - gdzieś tam robią jakąś niby szybką drogę, ale wiadomo w jakim tempie i wiadomo co to oznacza (wyjazdy z budowy, droga wygląda jak polna) tempo budowy i rozwoju infrastruktury mamy zaiste - IMPONUJĄCE w końcu kawa i brandy .... weekend, w PISdu
-
[ALL B5] Problem z otwarciem bagażnika(sedan)-naprawione
proponuje zamknąć
-
[ALL] Usuwanie rys na szybie
saktor do tablicy pisać mówić i tłumaczyć, co i jak ale to jush
-
[ALL B6] Pomoc w doborze koloru tapicerki
no właśnie pewna sprawa atakuj i pisz, co z tego wyszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nie mow, moja babka namawiala moja matke zeby mnie tak nazwala... (bo urodzilem sie dzis) Fly mordo ty moja oprócz życzeń - od dziś mówię ci kaziu i nie dziękuj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o tej porze jak z lodem, to i o 12tej można się napić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wiecie że dzisiaj jest kazimierza ?? właśnie wróciłem z imienin jakiś mam taki radosny nastrój po 3 ballantines :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pany mało że weekendzik za pasem to widzę i okazji dowalilo na celebrację, jakby pomysłów zabrakło i głód nagle dopadł, taki tam filmik od przyjaciół zza buga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:40_________________________________________________ ZAKŁADKI > ZARZĄDZAJ ZAKŁADKAMI. Potem IMPORTOWANIE I KOPIE ZAPASOWE > EKSPORTUJ DO PLIKU HTML i zapisujesz sobie gdzieś plik bookmarks. Potem to samo tylko IMPORTUJ Z PLIKU HTML i wskazujesz na ten plik. no zrobiłem w sumie wszystko przeniósł, ale nie chce gołąb zakładek z paska skrótów se pozakładam od nowa podziękował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o nie... poczytaj pierwszych kilkadziesiat stron. jest tego wiecej cholera, to ten jego poprzedni dealer wyjechał czy ki uj za pięknie było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Fly, jak już zwieracz puszcza, to zdecydowanie musisz coś z tym zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja ... a ja już w domciu, po gulaszu węgierskim delektuję się herbatką z cytrynką i przyglądam się pozostałym 5 pączkom - zaiste, ten dzień powinien zginąć z kalendarza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tylko od święta - jak zasłuży lubi skurczybyk BDSM
-
[ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
dobry pomysł, ale chyba ciężko będzie namierzyć właściciela od nowości ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam takie same zdanie na jego temat :kox: :polew: to się koleś teraz dowiedział ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hm... daj to Łukaszowi, on i tak sie nudzi no nie odpisuje, fagas jeden
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
spróbuj poszukać u gościa mateusz_ramzes :gwizdanie:
-
[ALL B6] Pomoc w doborze koloru tapicerki
hmm, jak nei masz na naklejce, to może podjedź do ASO w serwisie na pewno podadzą kod, nie ma bata ...
-
[ALL] Usuwanie rys na szybie
fotki autorstwa kogos z forum o kosmetyce aut, jak zrobił u siebie...wiec zdjecia pewniaki masz namiar na gościa - gdzie to robił?
-
[ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
no i kolejne potwierdzenie a u mojego kumpla w bruxeli, po wynajęciu domu z ogrodem kupił sobie zestaw stolik i krzesła z białego plastiku (deszcz i takie tam, wiadomo) po 3 tygodniach już było naniesione na mapę tam zdjęcia i update zdecydowanie częściej robią ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pany krótkie pytanie z branży IT: co mam przenieść (jaki plik, katalog) między kompami, żeby w nowo zainstalowanym FF mieć zakładki i pliki z laptopa ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fak jak mi się chce jarać :polew: dopiero się zacznie...... tylko nie przeskocz na piwo bo później kałdun ciężko zrzucić.... lepiej sączyć jakąś łychę wieczorkiem z lodem a jeszcze lepiej - z lodzikiem