Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. ja z kolei osobiście tak szybko bym tego nie skreślał na ile się znam na pewno nie kupiłbym tego w ciemno - nie ta kasa żeby ryzykować ale na pewno do rozważenia temat, bo wydaje się być ciekawa propozycja zdrowaś k.
  2. hmmm może niech te warny już latają, bo to obrzucanie się robi się trochę niesmaczne
  3. Wystarczy VAGiem to ustawić a czy można VAGiem ustawić doświetlenie zakrętu światłem przeciwmgielnym? z czystej ciekawości - wykonalne? k. tak, robimy to hm - no mam nadzieję że nie tylko wrocek takie rzeczy potrafi ...
  4. ej gwiazdy robimy jakąś wielką pakę kalendarzy ?? skoro mamy takie doświadczenia w koordynacji imprez masowych to może zakupy też nam wyjdą, co ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0
  5. ale jaja - zayebali korek z modlińskiej .... dzisiaj przelotówka taka że szczęka opadała że też nie może być taki loooz codziennie zdrowaś k.
  6. Wystarczy VAGiem to ustawić a czy można VAGiem ustawić doświetlenie zakrętu światłem przeciwmgielnym? z czystej ciekawości - wykonalne? k.
  7. a z ciekawości - ile kosztuje płyn w aso ??
  8. nie ma to jak dobrze zacząć dzień ...
  9. hmmm no to i ja się wypowiem, chociaż będzie raczej dość ogólnikowo tak na moje, to B8 miałem tu chyba jako pierwszy z userów - kupiłem w lutym 2008, jako samochód z kategorii first edition (numer z produkcji około 4100) no i nie ukrywam, że kupowałem z duszą na ramieniu bo nie jest żadną tajemnicą, że te pierwsze modele, no powiedzmy sobie szczerze, to jest Varius Manx wszytko się może zdarzyć ale - do dzisiaj: auto przejechało 84 tysie zmieniłem opony letnie na sezon 2010 i już koniec nic absolutnie nie zostało wymienione, zmienione, skorygowane czy reklamowane samochód jeździ jak ta lala, jest cichuteńki, żwawy (a po chipie to w ogóle odlot), a jedyne co uzupełniam to płyny jak na moje, to mi tam nic nie trzeszczy, a jedyne co stuka, to plastikowa obejma od gaśnicy na szczęście często siedzi przy mnie młoda, to zawsze jakąś torebkę tam położy, albo inne co nieco i oby ta cisza i radość z auta trwały jak najdłużej zdrowaś k.
  10. stary wszystko trzeba kiedyś wymienić (dobrze że moja baba tego nie czyta ) i to samo dotyczy sprzęgła. nie jest tak, że tydzień po programie będziesz gnał na warsztat w sprawie kolejnego wydatku tak jak piszą userzy, sposób jazdy będzie deprymował termin w którym padnie ci sprzęgło. niewątpliwie program swoje też zrobi, ale jeśli jeździsz z głową i nie ciśniesz go w dołku, to bez paniki chipuj i have fun, po prostu k.
  11. bo z trojramienna kierownica to sa sportowe passaty :decayed: :decayed: Musashi Postaw sobie kropka za OT w technicznym Jesli chodzi o fabryczne dane to jest to 96kW, a stad mozna mowic/pisac o 130/131KM no i jeszcze należy zauważyć, że jedna i druga wartość dają się określić jednym słowem - MAŁO .......
  12. panowie, na dobry początek dnia - wczoraj widziałem ich na żywo w Harendzie, polecam gdyby ktoś miał okazję .... Hrabi- Nauka Tańca
  13. no wlasnie dzis wyczytalem, ze praktycznie wszystkie trasy wylotowe z Warszawy zostaly wstrzymane... natomiast Wroclaw i Sopot buduja :gwizdanie: mialem dojechac na dzialke na mazurach 2 pasmowka za 2-3 lata... teraz moze za 15 lat tego doswiadcze jak przyciśniesz esę to w godzinę dojedziesz
  14. jak to ??? daliśmy w piątek wieczorem Malikowi 800 pln - miał Ci coś kupić, nie kupił ??? :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :good:
  15. no młody opowiadaj jak to w końcu jest być pełnoletnim 100 lat dzieciaku !!!!
  16. no w pipke - jechałem godzine i to o 6 rano ! i chyba już chce Q Przestań! Nie bądź mięczak.. ..masz ratrak.. a poza tym - tFardym trzeba być, a nie miENTkim
  17. strzała wszystkim, ale sypnęło znowu na modlińskiej dramat dzisiaj zdrowaś k.
  18. są naprawdę odloty na tym świecie .... (muszę przez link zewnętrzny)
  19. ło matko, co za kaszana ....... [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:38_________________________________________________ dobrze że za całe pięterko nie chciał zapłacić [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:39_________________________________________________a i następnym razem, może taka knajpa, takie powitania, no i to piwo :gwizdanie: Heineken The Entrance
  20. ale z avansisem to wczoraj w jankach na parkingu , ja ciąłem bokiem i on z naprzeciwka tylko sie nie widzieliśmy bo na środku jest stoisko z choinkami :kox: :kox: No j**any znowu popsuł :polew: :polew: w drewnianym kościele cegła by na machę spadła, jak nic
  21. wstawaj wstawaj, ..... nie udawaj
  22. bo żaden email nie zastąpi zwykłego listu - westchnął listonosz podciągając rozporek po wizycie u .........

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.