Treść opublikowana przez Kamyk
-
Co sądzicie o takich sprzętach dedykowanych?
ja z kolei osobiście tak szybko bym tego nie skreślał na ile się znam na pewno nie kupiłbym tego w ciemno - nie ta kasa żeby ryzykować ale na pewno do rozważenia temat, bo wydaje się być ciekawa propozycja zdrowaś k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmm może niech te warny już latają, bo to obrzucanie się robi się trochę niesmaczne
-
[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
Wystarczy VAGiem to ustawić a czy można VAGiem ustawić doświetlenie zakrętu światłem przeciwmgielnym? z czystej ciekawości - wykonalne? k. tak, robimy to hm - no mam nadzieję że nie tylko wrocek takie rzeczy potrafi ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej gwiazdy robimy jakąś wielką pakę kalendarzy ?? skoro mamy takie doświadczenia w koordynacji imprez masowych to może zakupy też nam wyjdą, co ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jaja - zayebali korek z modlińskiej .... dzisiaj przelotówka taka że szczęka opadała że też nie może być taki loooz codziennie zdrowaś k.
-
[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
Wystarczy VAGiem to ustawić a czy można VAGiem ustawić doświetlenie zakrętu światłem przeciwmgielnym? z czystej ciekawości - wykonalne? k.
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
nie jesteś sam
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
a z ciekawości - ile kosztuje płyn w aso ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak dobrze zacząć dzień ...
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
hmmm no to i ja się wypowiem, chociaż będzie raczej dość ogólnikowo tak na moje, to B8 miałem tu chyba jako pierwszy z userów - kupiłem w lutym 2008, jako samochód z kategorii first edition (numer z produkcji około 4100) no i nie ukrywam, że kupowałem z duszą na ramieniu bo nie jest żadną tajemnicą, że te pierwsze modele, no powiedzmy sobie szczerze, to jest Varius Manx wszytko się może zdarzyć ale - do dzisiaj: auto przejechało 84 tysie zmieniłem opony letnie na sezon 2010 i już koniec nic absolutnie nie zostało wymienione, zmienione, skorygowane czy reklamowane samochód jeździ jak ta lala, jest cichuteńki, żwawy (a po chipie to w ogóle odlot), a jedyne co uzupełniam to płyny jak na moje, to mi tam nic nie trzeszczy, a jedyne co stuka, to plastikowa obejma od gaśnicy na szczęście często siedzi przy mnie młoda, to zawsze jakąś torebkę tam położy, albo inne co nieco i oby ta cisza i radość z auta trwały jak najdłużej zdrowaś k.
-
[ALL B7] Tuning a sprzęgło w A4 2.0 TDI 170 KM
stary wszystko trzeba kiedyś wymienić (dobrze że moja baba tego nie czyta ) i to samo dotyczy sprzęgła. nie jest tak, że tydzień po programie będziesz gnał na warsztat w sprawie kolejnego wydatku tak jak piszą userzy, sposób jazdy będzie deprymował termin w którym padnie ci sprzęgło. niewątpliwie program swoje też zrobi, ale jeśli jeździsz z głową i nie ciśniesz go w dołku, to bez paniki chipuj i have fun, po prostu k.
-
[B6 AWX] Jak to w końcu jest silnik ma 130KM czy 131KM?
bo z trojramienna kierownica to sa sportowe passaty :decayed: :decayed: Musashi Postaw sobie kropka za OT w technicznym Jesli chodzi o fabryczne dane to jest to 96kW, a stad mozna mowic/pisac o 130/131KM no i jeszcze należy zauważyć, że jedna i druga wartość dają się określić jednym słowem - MAŁO .......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie, na dobry początek dnia - wczoraj widziałem ich na żywo w Harendzie, polecam gdyby ktoś miał okazję .... Hrabi- Nauka Tańca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie dzis wyczytalem, ze praktycznie wszystkie trasy wylotowe z Warszawy zostaly wstrzymane... natomiast Wroclaw i Sopot buduja :gwizdanie: mialem dojechac na dzialke na mazurach 2 pasmowka za 2-3 lata... teraz moze za 15 lat tego doswiadcze jak przyciśniesz esę to w godzinę dojedziesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to ??? daliśmy w piątek wieczorem Malikowi 800 pln - miał Ci coś kupić, nie kupił ??? :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no młody opowiadaj jak to w końcu jest być pełnoletnim 100 lat dzieciaku !!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no w pipke - jechałem godzine i to o 6 rano ! i chyba już chce Q Przestań! Nie bądź mięczak.. ..masz ratrak.. a poza tym - tFardym trzeba być, a nie miENTkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
strzała wszystkim, ale sypnęło znowu na modlińskiej dramat dzisiaj zdrowaś k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
są naprawdę odloty na tym świecie .... (muszę przez link zewnętrzny)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
hmmmm a pod co ??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ło matko, co za kaszana ....... [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:38_________________________________________________ dobrze że za całe pięterko nie chciał zapłacić [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:39_________________________________________________a i następnym razem, może taka knajpa, takie powitania, no i to piwo :gwizdanie: Heineken The Entrance- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale z avansisem to wczoraj w jankach na parkingu , ja ciąłem bokiem i on z naprzeciwka tylko sie nie widzieliśmy bo na środku jest stoisko z choinkami :kox: :kox: No j**any znowu popsuł :polew: :polew: w drewnianym kościele cegła by na machę spadła, jak nic- [B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
wstawaj wstawaj, ..... nie udawaj- [B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
bo żaden email nie zastąpi zwykłego listu - westchnął listonosz podciągając rozporek po wizycie u ......... - [B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+