Treść opublikowana przez STASIU227
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
tesz musze sprawdzić bo fotel kierowcy sie szybko nagrzewa a pasażera doś długo sie grzeje
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja mam taką taśme pod siedzeniami i pod nogami i powiem panowie daje rade juz prawie rok
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
bendzie czeba kupic u kolegi na forum bo ta z allegro mogła być troszke mniejsza
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
nie zrozum mnie źle ale kupując auto w tej cenie czego się spodziewałeś (skoro sam piszesz że "niby za darmo"?) ? podobne osoby potem piszą w dziale sprzedam że "drogo" i że można taniej kupić Poprostu sie napaliłem zbajerował mnie i dostałem za swoje ale teraz wiem co mam troche kosztowało to wszystko ale trudno, ciesze sie że trafiłem na to forum bo wiekszość rzeczy zrobiłem sam.Pozdrawiam
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
ja w AJM podpiolem tempomat za pomoca tematu z tego dzialu ale inny watek wczesniej zalozony i jesli nie masz takich kolorow kabli jak pisza proboj poprostu pinami podpinac, jak tak robilem o od sztycha odpalil temp:wink: ja przez podpinanie byle gdzie spaliłem ecu:facepalm:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Sorry za małe OT w temacie tesz sie przejechałem na aucie kupiłem niby za darmo 7000zł a w aucie jest już prawie 15000zł co tanie to drogie a jak padnie sprzedać to pewnie 10000zł bendzie problem wziąść. Pozdrawiam i bezawaryjnośći ci życze wiem co to sie nadziać na handlarza ale miałem okazje sie odwdzięczyć:baseball::baseball: blisko mnie mieszka.
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:polew::polew: Ja w sumie też mam ochotę na ognisko. Konkretnie na kiełbaskę z ognicha ;D A co do golonki - jeśli ktoś nie lubi to nawet idealne przyrządzenie nie pomoże Mnie przeraża sam jej wygląd wiesz co dramatyzujesz jak zwykle dziewczyny potrafią nie takie rzeczy brać do buzi a ty dobrze przyrządzonej golonki nie lubisz :polew::polew:
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam jest to możliwe że coś zrobiłem żle po przykreceniu kier ma ona luzy na boki podkłatke dałem troche grubszą bo nie miałem takiej cienkiej
-
Wiązka grzanych siedzeń
Witam pomoże kto zaczołem podłaczac grzane fotele poza podświetleniem przycisku nic nie działa kable w kosce grzania d*p mam takie <br /><br /> <br /><br /> A takie wychadzą z fotela <br /><br /> <br /><br />kolory w kosce siedzeń są takie 1Brązowu pasek czarny2Cały brązowy3Czarny z białym paskiem4Czarny z żółtym paskiem za każdą rade bardzo dziekuje Pozdrawiam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego daj cene na pw
-
Prośba o podłączenie
Witam kupiłem boczki w skórze i mam magiczny przycisk blokady centralnego zamka a w starym boczku tego nie miałem i czy da sie to podłączyć
-
Wiązka grzanych siedzeń
Kolego jak podłaczyłeś wiązke do grzanych foteli można krótki opis bo bende zabierał za podłączanie bo kupiłem skóre z grzanymi fotelami a nie mam wiązki
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Fady & Mina - Kepler 22 (Andrew Rayel Aether Remix) (ASOT 577 Future Favorite) - YouTube ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------
-
Fotele
Dzieki panowie:hi: bendę dłubał i sie pochwale bo musze zrobić jeszcze instalacje do grzanych d*p ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- A ty kolego robiłeś składaną kanape?? bo ja mam nie składaną
-
mam afna b5 avant tdi i mam problem z podświetleniem nóg i drzwi...w nie działa mi po
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-oswietlenia-kabiny-pomaga-63190/ mi to pomogło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miejscowość obok i się jeszcze nie minęliśmy chyba hehe Ja może się wkońcu pojawię tym razem ale nie obiecuje To w końcu czeba sie spotkać i wybrać sie razem na spota:naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Można do was sie dołaczyć jestem z rabki zdrój
-
Fotele
Pytam:decayed: a powiedz kolego dużo roboty??
-
Fotele
Upcha fotele z avanta do sedana z nieskładaną kanapą
-
Muzyka w naszych autkach
Stare ale
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------
-
Wymieniłem na lepsze proszę o pomoc
Witam wszystkich wymieniłem hamulce na lepsze z 280mm na 288mm zmieniłem zaciski i jażme tarcze orginał audi i klocki master sport hamuje o dużo lepiej ale no właśnie po pierwsze jak hamuje delikatnie to strasznie piszczy jak bym PKS-em hamował po drugie jak jade wolno to coś mi tyka w kole (jak bym miał za długą szpilke w kole) ale jak nacisne na pedał hamulca to wszystko ucicha prosze o pomoc
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Witam czy po długim czasie naprawił ktoś to czepanie cała budą bo ja jeżdze dalej z odciętym pinem
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ta lampka ma z tego co wiem inaczej piny I o ile się nie mylę to w tym wątku jest to napisane jak to opanować Możesz spróbować tak jak my mamy ale gwarancji nie daje że będzie działac kolego może masz rozpiske pinów do tej lampki za cholere nie moge podłączyć szyberdachu może pomożesz
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Witam mam taką lampke <br /><br /> A chce założyć taką z diodami prosił bym o rozpiske pinów:hi: <br /><br />