Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. a zwłaszcza gdy mamy lustra poliftowe
  2. w poliftowych świeci pod kątem, a dopiero po włożeniu kluczyka do stacyjki lustra otwierają się czyli bez sensu:kwasny: lepiej zainwestować w oświetlenie klamek...
  3. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    ten jest jedyny który znam...
  4. składane / nieskładane - to samo, można... byle nie poliftowe (po 2010 r.) te mniejsze, inna obudowa, trzeba rezać i wycinać
  5. podłącz inny telefon i sprawdź... może jest wina telefonu lub mikrofonów w lampce podsufitki? ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- na fisie trzeba ustawić oddzielnie na język (niestety nie ma j.polskiego)
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam i oddam w dobre ręce za grosze czarny z klapkami
  7. Dwa suchary 1: Podczas podróży pociągiem kobieta dostaje okresu. Udaje się do toalety, “aplikuje“ podpaskę i wraca do przedziału. Po kilku godzinach czuje, że podpaska przesiąka więc po raz drugi udaje się do toalety. Wyjmuje ją i wyrzuca przez okno. W tym czasie baca pasie owce i przechadza się po łące. Nagle... puff!!! dostaje podpaską po twarzy. Odrywa ją, patrzy i mówi: - k**wa kawał waty, a tak mordę rozjebało... 2: Babcia prosi wnuka: - Włóż mi wnusiu czopka, bo nie mogę się schylić. Wnuk schyla się i pyta: - Mam go włożyć do tej okopconej dziury czy nakarmić indora?
  8. też miałem ten problem i nie doszukałem się ustawień w adaptacji, po zmianie radia (modułu) w MMI3G z basic na te lepsze ustawianie głośności jest płynne
  9. Wojtek, pisz do Bogdana, proximpuh http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-caha-czarna-lalunia-273058/ on wyrezał prawie całą S4 polift'a
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zamienię jeszcze raz moduł MCE na stary, zrobię nastawy początkowe i sprawdzę czy error powraca...
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Help (wymieniłem moduł MCE z D na ten z literką P, przez 3 dni klima działa...) wyskoczył mi dzisiaj wieczorem błąd klimy: 00898 - Control Circuit A/C Compressor Implausible Signal 00898 - Ross-Tech Wiki Zawiało ciepłym powietrzem, bezpieczniki sprawdzone, połączenia OK, a nastawy w kanale 3 nie pomogły jakieś sugestie?
  12. pod VCDS: INSTRUMENTS ( ZEGARY ) 17 : Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek 17-Instruments--->Coding 07--->Long Coding Helper---> BYTE 1 Bit 0 zmiana z 0 na 1 lub zaznaczamy Gauge Test/Needle sweep pod VAS będzie podobnie
  13. plus malowanie
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ja mam - ale nie sprzedam!
  15. Niestety po upamięć przyciski fotela są inne i nie bedą działać, musisz czekać na przełączniki
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może jakieś czary z polaryzacją lub kondensatorem przy głośniku
  17. zostaw srebrne, ja mam czarne (grafitowe) i przy tym kolorze ciemny nie pasuje
  18. Bez literki. Może masz sama lampkę z przyciskami? Sprawdź czy masz wiązkę pod grillem
  19. nr 3 to jakiś kosmos lepiej ori led... będzie ładniej, a zwłaszcza w sedanie
  20. może nie włożyli Ci jednego radaru w kieszeń zderzaka prawidłowo
  21. będzie super wyglądać będziesz malował też element chromowany?
  22. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dikson, ASO nie ciągnie po jednym kabelku ma już przygotowane do tego nowe wiązki w związku z tym demontaż zderzaka aby wyciągnąć jeden mały zatrzask kabla tuż pod lampą.
  23. Tylna kanapa jest podpięta pod tylne kostki bezpieczników, regulacja jest tuż pod nawiewem dla tylnych pasażerów lub zamontowaną tam półeczką (tył tunelu). czyli wiązka na tył jest prosta do podpięcia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.