Treść opublikowana przez Andrzej07
-
ELM 327 - Proszę o opinię
Nikt Cię tu nie trzyma..... Amen Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Jak chcesz zrobić jak w ori. To ciągniesz kable po MC i do bezpiecznika S2 bodajże jak sie mylę niech mnie ktoś poprawi;) a jak nie chcesz jak ori. To podłączasz się pod drzwi Rozumie że te lampki chcesz zamontować w wewnątrz auta;)? Bo jak chcesz dołożyć do drzwi po białej lampce to porostu podpinasz sie pod czerwoną lampkę Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
jak sie to nazywa i gdzie szukac?POMCY
Dętka napewno nie węjdzie a już napewno 2 warstwy;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
jak sie to nazywa i gdzie szukac?POMCY
Tez kiedyś tej uszczelki szukałem w serwisie nie dostałem dostępna była tylko rura:( nie wiedział czy jak mi zamówi to bedzie właśnie z uszczelką:/ więc dałem sylikonu Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Wymiana popychaczy
Dzik ......kolega z forum;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Dziękuje kolego ale nie będę każdego prosił aby pobrał Bump-a jest jakiś sposób aby bez problemu przesyłać przez Bluetooth ? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Witam ktoś wie jak przesłać np: filmik lub fotkę z iPhone na iPhone 4s przez Bluetooth ? Pobrałem juz kilkanaście aplikacji ale dalej nic albo nie mogę znaleść 2 phona albo połączy sie tylko raz juz 2 nie chce. Macie jakieś sprawdzone aplikacje ? Kumpel z samsunga s3 próbował mi ostatnio tez przesyłać i nic jak tylko zatwierdzilem odbiór danych tak połączenie zostało przerwane..... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zbiornik paliwa - pojemność a4 b7 sedan
...przy domu, tys. litrow.... hmmmmm mam nadzieje, ze nie czerwona ropa:wink:??! a co to tysiąc litrów w "sezonie" rolniczym na 3-4 dni i beka pusta jak pustynia:naughty: czerwona nawet maszyną rolniczym szkodzi więc nawet moi rodzice tego badziewia nie kupują
-
bicie na kierownicy
na stronę nie powinno być więcej niż 55 jeśli wychodzi więcej powinno się obrócić oponę na feldze o 180 stopni wtedy wynik powinien się zmniejszyć ale mało któremu chce się spuszczać powietrze "odbijać" oponę i przekręcać ... i w sumie mamy w uj ciężarków:facepalm: co widać post wyżej:kwasny:
-
bicie na kierownicy
A czy felga prosta , opona nie ma "guza":whistling:?? Może ciężarek odpadł.....
-
Trzy złącza ---tylna popielniczka
Sprawdzałem i żadna z tych wtyczek nie jest od podświetlenia podłokietnika jak sam też wcześniej myślałem że jest:wink: 1-ręczne a 2 pozostałe łączą się z baza do phona:decayed:
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
Mocno zużyte było to koło co są osadzone gumki na nim? czy można same gumki zmienić??Sprzęgło Klimatyzacji Gumy (3561094773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
DPF - jest czy nie? Prosze o opinie.
Jak masz we wlepce u dołu 0GG to nie masz , jak masz 7GG to masz DPF-a Mam 0GG:banan: podziekował
-
DPF - jest czy nie? Prosze o opinie.
Witam to ja się podłączę na szybko:decayed: mam B7 05 rok 1.9 BKE czy mam już PDF-a jest może jakiś kod na wlepce:wink:
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Więc kolega mówi że niczym nie odbiega od ori cytryny a nawet jest wiele więcej opcji kupował od tego sprzedawcy: Home - FeDom (China) Limited --- Car DVD GPS Manufacturer
-
podswietlenie dolne
barwę światła możesz wybrać cieplejszą albo walnij w czerwień będziesz miał miło i ciepło.....
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Znajomy kupił coś tego pokroju do c5 i jest zadowolony:decayed:
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
czyli ogólnie do ogarnięcia w własnym zakresie:wink: jak wbije 1-wszy bieg i przytrzymam na hamulcu to bardziej słychać pod obciążeniem:decayed:
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
Siemka no nadal walczę, ale w pracy dali mi namiar na taki serwis, podobno b.dobry i tani:naughty:Cool Car Service: Polski Serwis Klimatyzacji & Diagnostyki Samochodowej w Irlandii nie wiem jak to będzie daleko od ciebie, bo ode mnie jest 70 km. w poniedziałek mam zamiar tam dzwonić Ja mam 210 km:kwasny: ale u siebie coś ogarnę przy wymianie rozrządu chciałbym to zrobić, jak wymienił bym tylko sprzęgiełko to obejdzie się bez wizyty w serwisie klimy?? daj znać jak już się z tym uporasz będę wiedzieć czy kupować sprzęgiełko czy szukać sprężarki:naughty: ps: sprawdzałem po przejechaniu około 3-4 km na klimie i lekko ciepła sprężarka:wink:
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
hej najlepiej wymien sobie cale sprzegielko tak dla spokojnosci:zyzol: a tak na marginesie.. Andrzeju moglbys zerknac czy twoja sprezarka tez sie tak ochoczo gzeje? czy tylko u mnie.. sprawdz na włączonej klimie:wink: thx sprawdzę jutro:wink: a Ty nadal z tym walczysz? ps: szkoda że mamy do siebie 280 km bo tak to razem byśmy z tym powalczyli:drunk:
-
podswietlenie dolne
jak dla mnie to:sick3: wole ori podświetlenie plus żarówki ledowe i jest si:wink:
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
czyli wymienia się tylko gumki? czy taki zestaw musze kupić... SPRZĘGŁO do Sprężarki Klimatyzacji NIPPONDENSO 6SEU14C Komplet Sprzęgła Klimatyzacji Samochodowej - Części do Klimatyzacji , Klimatyzacje Samochodowe Sklep Laser-Sinex czy dam rade to wymienić sam bo przymierzam się do wymiany rozrządu to zrobił bym i to:decayed:
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
masz na myśli kółko alternatora? był zmieniane w sierpniu:wink:
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
Hej Grzesiu dzieki za info:wink: Tak jak pisalem wyżej jestem w trakcie szukania dobrego serwisu klimatyzacji:wink4: ps. jak coś to zapodaj filmik porównamy:naughty: Ok to pierwszy filmik dziś pierwsze odpalenie auto na biegu jałowym: http://www.youtube.com/edit?ns=1&o=U&video_id=ZRhDMwIwSCY jak słychać trzeszczy niemiłosiernie:facepalm: ten 2 filmik po przejechaniu około 2-3 km też na biegu jałowym: czy to na pewno wina sprężarki klimy?
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
Witaj. samo sprzeglo sie da wymienic tylko jest taki knyfel ze prawdopodobnie samo z siebie sprzegielko sie nie uszkodzilo:kwasny: moze byc to zacierajaca sie sprezarka i jesli zalozysz nowe sprzeglo to po jakims czsie moze byc to samo.jesli chodzi o sprezarke to wlasnie mialem ci proponowac dzial spezedam ale widze ze juz tam zajzales:decayed:. ja najpierw sprawdze dokladnie sprezarke i jesli sie okaze ze jest ok to zaloze tylko sprzeglo, a jak bedzie szrot to rozejze sie gdzies za uzywka:wink: Witam i jak kolego uporałeś się z problemem?? bo u mnie dziś to samo wyskoczyło z tym że na razie jeszcze nie tak głośno jak u Ciebie jutro jak będę miał chwile wrzuce filmik:wink: