Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AHU] Passat - proszę o sprawdzenie - przeładowuje?
nie tnie dawki, pojeździ jeszcze
-
[B5 AEB] Szarpie podczas przyspieszania, błędy
zrób loga doładowania
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę Logów
nic z logów nie wskazuje na takie objawy no ale dyn trzeba, uprzedziłeś mnie
-
[B6 AVF] Prosze o ocene logów
Wynik czego ??? mocy i momentu, ale nie dam sobie za to stwierdzenie uciąć reki bo dawno to było i trzeba wziąć poprawkę na powtarzalność pomiaru. nie tak do konca ujemna wartosc kąta przyczynia sie do lepszego wstawania momentu dzięki za sprostowanie bo ja pamietałem to jak przez mgłę
-
[B6 AVF] Prosze o ocene logów
Wynik czego ??? mocy i momentu, ale nie dam sobie za to stwierdzenie uciąć reki bo dawno to było i trzeba wziąć poprawkę na powtarzalność pomiaru.
-
[B6 AVF] Prosze o ocene logów
... a czemu na minus ??? ktoś kiedyś robił testy i wychodziło że na -1 najlepszy wynik wychodzil ale ustaw zero, ale ze skokami na minus
-
[B6 AVF] Prosze o ocene logów
egr ok, kat ja bym przestawił na 0 z tentencją na minus, mozna robic moda
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę Logów
mala dawka, moze byc problem z vnt ale do tego trzeba dyn
-
[B6 AVF] Prosze o ocene logów
potwierdzam to co pisalem wczesniej
-
[B6 AWX] Logi do oceny - znowu turbina ?
Miałeś na myśli log 010 tak, przepraszam, pomyłka [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________ciś atm ok, termostat to aso albo wahler a co do turbiny to trzeba 011 dynamiczny [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 12:29_________________________________________________EGR to czyszczenie, szczelność przewodów i n18
-
[B6 AVF] Kąt wtrysku za wysoki, czym to grozi
Tak, masz racje, przepraszam i obiecuję się poprawić
-
[B6 AVF] Kąt wtrysku za wysoki, czym to grozi
załapali
-
[B6 AVF] Kąt wtrysku za wysoki, czym to grozi
nie za bardzo rozumiem o czym rozmawiacie, przeciez to pd
-
[B6 AVF] Prosze o ocene logów
ja tu widze tylko kosmetyke, termostat i kat synch, tego mogę się przyczepić tak jest
-
[B6 AWX] Problem z pompowtryskiem
kable
-
[B6 AWX] Logi do oceny - znowu turbina ?
termostat kat synch do poprawy egr sie nie otwiera do konca log 011 stat bo moze czujnik cis atm swiruje
-
[ALL B5] Wtyczka diagnostyki
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTucbVomv_QGo10kMmbj4Tn_x5IwzNg5tK5Woccywryj-AR5jKA&t=1
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów AFN
masz racje to ecu z map sensorem inside
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - problem z odpalaniem na zimnym silniku
jeżeli 550 to w pierwszej kolejności filtr paliwa do wymiany
-
[INNE] [AHU] Strasznie dużo pali po naprawie
To jest ECU AFN
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów AFN
spróbowałbym przeflashować ecu, ale w pierwszej kolejności styki ecu.
-
[INNE] [AHU] Strasznie dużo pali po naprawie
cis za duze o 0,13 bara jeśli sprężarka jest ori, moment zle poprowadzony, oraz mapa dymu nc SOI tez bedzie nieruszony :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów.
in my opition
-
[B5 AFN] Logi do oceny
Recę mi opadają. patrzyłęś wysterowanie n75 ?
-
[B5 AFN] Logi do oceny
możnaby skrócić sztangę o 2 obroty :gwizdanie: