Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. nic z logów nie wskazuje na takie objawy no ale dyn trzeba, uprzedziłeś mnie
  2. Wynik czego ??? mocy i momentu, ale nie dam sobie za to stwierdzenie uciąć reki bo dawno to było i trzeba wziąć poprawkę na powtarzalność pomiaru. nie tak do konca ujemna wartosc kąta przyczynia sie do lepszego wstawania momentu dzięki za sprostowanie bo ja pamietałem to jak przez mgłę
  3. Wynik czego ??? mocy i momentu, ale nie dam sobie za to stwierdzenie uciąć reki bo dawno to było i trzeba wziąć poprawkę na powtarzalność pomiaru.
  4. ... a czemu na minus ??? ktoś kiedyś robił testy i wychodziło że na -1 najlepszy wynik wychodzil ale ustaw zero, ale ze skokami na minus
  5. egr ok, kat ja bym przestawił na 0 z tentencją na minus, mozna robic moda
  6. mala dawka, moze byc problem z vnt ale do tego trzeba dyn
  7. potwierdzam to co pisalem wczesniej
  8. Miałeś na myśli log 010 tak, przepraszam, pomyłka [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________ciś atm ok, termostat to aso albo wahler a co do turbiny to trzeba 011 dynamiczny [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 12:29_________________________________________________EGR to czyszczenie, szczelność przewodów i n18
  9. Tak, masz racje, przepraszam i obiecuję się poprawić
  10. nie za bardzo rozumiem o czym rozmawiacie, przeciez to pd
  11. ja tu widze tylko kosmetyke, termostat i kat synch, tego mogę się przyczepić tak jest
  12. termostat kat synch do poprawy egr sie nie otwiera do konca log 011 stat bo moze czujnik cis atm swiruje
  13. http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTucbVomv_QGo10kMmbj4Tn_x5IwzNg5tK5Woccywryj-AR5jKA&t=1
  14. masz racje to ecu z map sensorem inside
  15. jeżeli 550 to w pierwszej kolejności filtr paliwa do wymiany
  16. spróbowałbym przeflashować ecu, ale w pierwszej kolejności styki ecu.
  17. cis za duze o 0,13 bara jeśli sprężarka jest ori, moment zle poprowadzony, oraz mapa dymu nc SOI tez bedzie nieruszony :gwizdanie:
  18. Recę mi opadają. patrzyłęś wysterowanie n75 ?
  19. możnaby skrócić sztangę o 2 obroty :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.