Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. zainwestuj w kabel bo taniej Cie wyniesie niz dojazd. pozostaje tylko ta wiedza do zdobycia
  2. lmm to przepływomierz, mozna przeczyścić bezdotykowo np wd-40 http://allegro.pl/search.php?string=n75&category=3 tu popatrz jak sie nazywa ten zawór
  3. a do czego są te programy dokładnie?
  4. dawaj 011bs bo przeładowuje turbina
  5. jak skasujesz błędy to odrazu wchodź w adaptacje, napisz czy się udało
  6. dziwna sprawa ten procesor to eprom :gwizdanie: ja wymieniłbym w nim wsad na jakis pewny
  7. jak kasujesz błędy to jakieś wracają od razu? wykasuj błędy i od razy wchodz w kanał 098 i rób adaptację, jesli sie nie bedzie dało to wyeliminuj błedy a pozniej adaptacja
  8. podczas adaptacji nie moze byc zadnych błedów w ecu silnika
  9. vagiem 704 sprawdzisz jesli ktos nie cofnął w epromie silnika tylko w liczniku, ale jesli robił to kumaty gosc to tylko w serwisie mozesz sprawdzic na podstawie wizyt na przegladach.
  10. zobacz czy sztanga gdy "upuszcza" ciśnienie rusza sie w stronę gruszki.
  11. rozregulowana sztanga, Poje*any układ podciśnien badz cos z szuszarka.
  12. jak rusza sztangą przy 011BS a cisnienie sie nie zmienia to cos z kierownicami.
  13. dokładnie nie wszystko się łączy, czasem pomaga przestawienie pewnych rzeczy w opcjach vaga. najlepiej bedzie sprawdzić napęcie na lini K, jesli nie bedzie to niech mechanik sie wepnie bezposrednio w ECU
  14. nie sugeruj się tym ze nie moze sie połaczyc. sprawdz linie w gniezdzie diagnostycznym, moze jest przełącznik gdzies.
  15. uuuu a myslałem ze chodzi o agr który ma szeroko znany problem przy odpalaniu na ciepłym,
  16. chodzi o samochód z silnikiem afn co masz w profilu ?? czy moze agr lub alh ??
  17. po pierwsze kolego kąt wtrysku sprawdza sie w grupie 000 BS poz 2. Nie robi się tego w blokach pomiarowych ponieważ steronik silnika ma możliwość wysterowania kąta bodajże o 15 stopni. kąt wtrysku się przestawia fizycznie obracając pompą. ale jak masz 41 to nie ma co sobie glowy zawracać. przestawiony(nie mało nie dużo) kąt wtrysku odpowiada za złe odpalanie rano.
  18. jak dobrze pamiętam to przy zdjętym przewodzie od podciśnienia kierownice będą otwarte i nie będzie pompować. ja stawiam na n75, zrób podmianę od kogoś znajomego.
  19. zobacz czy recznie sztanga sie rusza, jesli tak tzn ze n75 wadzi.
  20. sztanga sie ni czorta nie rusza... tylko dlaczego?? n75 albo przewody podcisnieniowe.
  21. ewidentne przeładowanie, daj jeszcze 011BS
  22. sa przypadki ze n75 sie wysra, ale trzeba tutaj kogoś z naszej elity zeby cos powiedział.
  23. kolego za czasów malucha to wciskając gaz i obserwacji przyspieszenia mozna bylo wywnioskować przyczyne, ale nie w tych czasach, moze być 100 powodów do jednego objawu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.