Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AFN] vag zawiercie?
zainwestuj w kabel bo taniej Cie wyniesie niz dojazd. pozostaje tylko ta wiedza do zdobycia
-
[B5 AFN] Bardzo proszę o analizę logów
lmm to przepływomierz, mozna przeczyścić bezdotykowo np wd-40 http://allegro.pl/search.php?string=n75&category=3 tu popatrz jak sie nazywa ten zawór
-
[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?
a do czego są te programy dokładnie?
-
[B5 AFN] 519, 575, 115km/h - notlauf /help
dawaj 011bs bo przeładowuje turbina
-
[B5 ADP] problem z adaptacją
jak skasujesz błędy to odrazu wchodź w adaptacje, napisz czy się udało
-
[B5 AFN] Podczas jazy-zapaliły sie kontrolki,wskazówki spadły do zera na ok.1sek
dziwna sprawa ten procesor to eprom :gwizdanie: ja wymieniłbym w nim wsad na jakis pewny
-
[B5 ADP] problem z adaptacją
jak kasujesz błędy to jakieś wracają od razu? wykasuj błędy i od razy wchodz w kanał 098 i rób adaptację, jesli sie nie bedzie dało to wyeliminuj błedy a pozniej adaptacja
-
[B5 ADP] problem z adaptacją
podczas adaptacji nie moze byc zadnych błedów w ecu silnika
-
[INNE] Odczyt stanu licznika
vagiem 704 sprawdzisz jesli ktos nie cofnął w epromie silnika tylko w liczniku, ale jesli robił to kumaty gosc to tylko w serwisie mozesz sprawdzic na podstawie wizyt na przegladach.
-
[B5 AFN] Notlauf
zobacz czy sztanga gdy "upuszcza" ciśnienie rusza sie w stronę gruszki.
-
[B5 ADP] problem z adaptacją
czujnik temp nie lezy?
-
[B5 AFN] Notlauf
rozregulowana sztanga, Poje*any układ podciśnien badz cos z szuszarka.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę, coś się dzieje - włącza się tryb awaryjny
troche laga maja kierownice
-
[B5 AFN] Notlauf
jak rusza sztangą przy 011BS a cisnienie sie nie zmienia to cos z kierownicami.
-
[B5 1Z] Problem ze sterownikiem silnika
dokładnie nie wszystko się łączy, czasem pomaga przestawienie pewnych rzeczy w opcjach vaga. najlepiej bedzie sprawdzić napęcie na lini K, jesli nie bedzie to niech mechanik sie wepnie bezposrednio w ECU
-
[B5 1Z] Problem ze sterownikiem silnika
nie sugeruj się tym ze nie moze sie połaczyc. sprawdz linie w gniezdzie diagnostycznym, moze jest przełącznik gdzies.
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
uuuu a myslałem ze chodzi o agr który ma szeroko znany problem przy odpalaniu na ciepłym,
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
chodzi o samochód z silnikiem afn co masz w profilu ?? czy moze agr lub alh ??
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
po pierwsze kolego kąt wtrysku sprawdza sie w grupie 000 BS poz 2. Nie robi się tego w blokach pomiarowych ponieważ steronik silnika ma możliwość wysterowania kąta bodajże o 15 stopni. kąt wtrysku się przestawia fizycznie obracając pompą. ale jak masz 41 to nie ma co sobie glowy zawracać. przestawiony(nie mało nie dużo) kąt wtrysku odpowiada za złe odpalanie rano.
-
[B5 AFN] Notlauf
jak dobrze pamiętam to przy zdjętym przewodzie od podciśnienia kierownice będą otwarte i nie będzie pompować. ja stawiam na n75, zrób podmianę od kogoś znajomego.
-
[B5 AFN] Notlauf
zobacz czy recznie sztanga sie rusza, jesli tak tzn ze n75 wadzi.
-
[B5 AFN] Notlauf
sztanga sie ni czorta nie rusza... tylko dlaczego?? n75 albo przewody podcisnieniowe.
-
[B5 AFN] Notlauf
ewidentne przeładowanie, daj jeszcze 011BS
-
[B5 AHU] Blad 00575
sa przypadki ze n75 sie wysra, ale trzeba tutaj kogoś z naszej elity zeby cos powiedział.
-
[B5 AFN] Notlauf
kolego za czasów malucha to wciskając gaz i obserwacji przyspieszenia mozna bylo wywnioskować przyczyne, ale nie w tych czasach, moze być 100 powodów do jednego objawu.