Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Te co mówiłeś? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. jak tam lustro ? A dobrze jeszcze czasu rozebrać nie miałem. Ale pierwsze oględziny pokazały ze ktoś odłączył kostki od lustra. Muszę pomalować lustro od ciebie i moje lewe ktoś ma boczki na handel? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  3. no cześć !
  4. No właśnie do której? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  5. Bedzie problem z samodzielna regulacja ale zestaw jak juz to może byc. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  6. Tu chyba chodzi o sobotę 9:). Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  7. No i co wziąłeś w końcu? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  8. Na zimę kup sobie jak już ORI 15 albo 16 albo stal. Wystaw te na akucje albo ogłoszenie amator się znajdzie.
  9. No właśnie napisz co poszło nie tak , bo wydaje się odpowietrzanie banalne.
  10. Zacnie że to ogarnia na seryjnych pompkach
  11. Ja mam barracudy i śmiało mogę polecić a dlaczego? bo rozmawiałem z tym i tamtym i po długich testach i opinii kupiłem Baraki zamiast han, ponoć hany lubią przylać na zimnym a w razie wzrostu mocy dyszę sobie rozwierci. I tak jak piszą Stag + arc01 ale ten 250.
  12. Ja będe miał do wymiany tłumik to końcówki seryjne z dwururki mogę odpalić.
  13. można w sobotę coś
  14. Zimowy tez bedzie quattto musi czuć śnieg Arek a ten week za 2 tyg , ten po wszystkich św? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  15. Kupisz to zobaczymy co i jak Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  16. A to zobaczę najwyżej mnie ominie :/ Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  17. A co fotele masz złe ? Jak byś miał Angolą to daj cynk podjade na zakupy chyba ze byś miał cos z kubełków i grzane d*py to bym wziął. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. Ale o jakim terminie mówisz? bo jak pracuje to siedzę w zamknięciu do 16-15 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  19. A jakie v6 ? Bo ja tylko uważam za słuszne wkladanie 2.8 albo 2.7bit a jest sens wkładać ? Jakie koszta? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  20. Poranny spot ?
  21. A bo widzisz w handlu grudzień się zbliża i trza zapier... robić więcej Kasa się odkłada narazie Z nowości to kupiłem od Rafała lustro angola niedługo sobie założę, podziękował Już powoli rozglądam się za podszybiem lift, może ktoś ma ?? a i nowe dywaniki na zimę wpadły. A może ktoś ma czas porezać ze mną lampkę lift ? bo ja się zabieram za lampkę od marca :/ A i dzisiaj jestem po wizycie u Łukasza (ghost), i mam nowe mapki LPG wystrojone jak podręcznik przykazał, się ludzie dziwili kto w okolicach konina latał po 180-190 na autobanie Za tydzień wyjeżdża jego monstrum b6. Nagramy filmik
  22. pff zmiana końcówki... dwururka
  23. Końcówki jak u mnie Dużo zabawy z rsn-e?
  24. można zrobić ale arka nie będzie
  25. A to trochę nie zajeżdża wioską?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.