Treść opublikowana przez SowaBezOka
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Silniczki z BMW F10 podejda rowniez po malej przerobce do lamp A4 B5 przed liftem??
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Spawy kolega @Inkognito ewidentnie ładniej zrobił, niż te które są pokazane wyżej. Mam, nadzieje, że beda trzymać https://drive.google.com/open?id=0B-cfFeeEue1DWjVKUlZoR1VqUmlKdmhuOVoyTFYzdHc1VWlV https://drive.google.com/open?id=0B-cfFeeEue1DM3RaR2dZUlZ5bzFfTlhkVVU5UU8wYTlacXZr Materiał chyba ten sam co na zdjeciach u kolegi powyzej. Co do uszczelek, to za komplet dalem 21zł.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Dodam jeszcze, ze mimo usilnych staran o numer nadania przesylki (staram sie od ponad tygodnia uzyskac (!)) nie otrzymalem go jeszcze, a i zamowionego DP rowniez nie mam ... A propo, @gregor10 - szkoda, ze dopiero teraz nas informujesz, ale co do jakosci wykonania przez @Inkognito jeszcze nic nie powiem, dopoki go nie dostane.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
DP nie wyglada jak ten z pierwszej strony, Uzytkownik ktory teraz wykonuje jest inny niz tworca tematu, Na PW nie odpisuje (gdy poprosilem o nr listu przewozowego), Cena nieco zawyzona, gdyz nie ma w cenie uszczelek oraz śrub o ktorych mowa w pierwszym poscie, NO ALE KTO INNY był autorem ;-) Mam nadzieje, ze 2-3 lata pojezdzi to u mnie i sie nie polamie na spawie. Takie moje odczucia po zakupie. Pozdro
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Prawdopodobnie tak wyglada tarcza sprzegla, wiec chyba nie posiada tlumika drgan?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Koledzy, a mam juz taki zestaw kupiony: SACHS 3000 951 210 ze sprzeglem 228mm. Jest mozliwosc przerobki na jednomas?? Wspomoze ktos??
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Podrzuce tylko info dla kolegow odnosnie uszczelek: 8D0253115 (od strony laczenia z turbo) 1H0253115 (od strony laczenia kata z wydechem) To sa uszczelki pasujace na pewno do silnikow: AEB, ANA, ANB, APU, ALZ, AVJ, BFB, BEX, AMB, ALT.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
W cenie nie ma uszczelek o ktorych jest mowa w pierwszym poscie. Moze ktos przeslac NR OEM tych uszczelek ?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Przelew poleciał.
-
[AEB] Sprzeglo sie konczy? Problem z wbiciem 1 lub R
Teraz podczas zmiany biegów czuje że ma opór przy zdjęciu biegu i zmiany na inny, tak jakby nie było dokonca wyciągnięte sprzęgła... Brać komplet od awx?' chodzi mi by było komfortowe bo żona też jeździ autem, a dodatkowo ma chips na 180ps. Prócz sprzęgła coś przy okazji wymienić'? No ja niestety nie mam czasu na wysylki. Pracuje w niemcowni, auto na co dzien potrzebne. Obecnie musze na tym sprzegle przejechac jeszcze jakies 500km, mam nadzieje, ze podola o.O Dzisiaj z ciekawosci podjechalem do warsztatu w DE i wycenili koszt naprawy na 1000E (kpl. sprzeglo + wymiana). Moj AEB ma jedynie +30PS a niutkow nie wiele wiecej jak z fabryki, mam nadzieje, ze nowe sprzeglo przejezdzi drugie 260.000 km [+] Moze ktos napisac co przy okazji wymiany samego sprzegla jeszcze wymienic. Od siebie znalazlem, kilka rzeczy ktore nie kosztuja wiele, a mozna wymienic: 1. ŚRUBY { N90366303 (3szt.) } 2. ŚRUBY { N0147392 (6szt.) } 3. PRZEGUB KULISTY { 012141777D } 4. KRÓCIEC { 012141751B } 5. SPRĘŻYNA PRZYTRZYM. { 012141741 } 6. PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY { N90354201 } Coś poza tym?? Prosze o informacje.
-
1.8T AEB - Druga sonda lambda + wskaznik AFR
Wiec swoja funkcje spelni, tzn ma tylko wskazywac mi na wyswietlaczu AFR ?
-
1.8T AEB - Druga sonda lambda + wskaznik AFR
Mam AEB z jedna sonda i normalnym softem pod jedna sonde, ale kupuje DownPipe'a z dwoma wejsciami (na sondy) i mam zamiar dokupic sonde szerokopasmowa i wskaznik AFR. Sonda szerokopasmowa i wskaznik AFR tylko po to by ustawiac LPG w aucie i w przyszlosci moze do tuningu sie nada. Wiec tej dodatkowej sondy nie ma potrzeby podlaczac pod sterownik silnika?
-
1.8T AEB - Druga sonda lambda + wskaznik AFR
Wstawiam DP zamiast kata i zastanawiam sie czy nie wziac DP z miejscem na dwie sondy do mojego AEB. Druga sonda mialaby na celu wskazywac AFR na wyswietlaczu w aucie. Jest cos takiego mozliwe?? Czy jednak ta druga sonda musi byc podlaczana pod ECU silnika??
-
[AEB] Sprzeglo sie konczy? Problem z wbiciem 1 lub R
odpowietrzyć ?? I dodatkowo czy chodzi o skrzynie korbowa czy biegow? Zaraz trzy piwa wypije to chyba zrozumię
-
[AEB] Sprzeglo sie konczy? Problem z wbiciem 1 lub R
Od jakiegos czasu coraz trudniej jest wbic pierwszy bieg lub wsteczny. Po wrzuceniu dajmy na to trojki i dwojki dopiero bieg-1 lub wsteczny wchodzi, inaczej nie darady... Dzisiaj zauwazylem, ze sprzeglo po wcisnieciu pedala sprzegla halasuje (nie swiszczy tylko wpada w drgania), po lekkim nacisnieciu sprzegla i przytrzymaniu go czuc drgania na pedale sprzegla. Czego to sa objawy? Do wymiany bedzie kpl sprzeglo z dociskiem itd?
-
Zmiana wydechu na 2.5" w AEB
To moze strumiennica w miejsce jednego z tlumikow? Orientujesz sie ile metrow rury potrzeba i ile i jakie zlaczki? Jeszcze draze temat. Powoli kompletuje graty Mam ladna dwururke REMUSa z tym, ze caly tlumik remusa zostal wybebeszony, pozbawiony wkladu. Nie wiem teraz czy nie lepiej bedzie te dwie rurki przespawac do mojego oryginalnego tlumika koncowego?? Reszta zostawic na przelocie 2.5" ?
-
Używany laptop do 600zl
Poprostu zamiast odradzac mogles polecic marki, bylo by prosciej i szybciej
-
Opadają środkowe kratki nawiewów
@GreGoriO - ja to wiem, a poprzedni post z przymruzeniem oka trzeba traktować
-
Używany laptop do 600zl
@narkill - wiec wedlug ciebie Packard Bell, Medion, Aristo, a byc moze i Toshiba to topowe marki?
-
Opadają środkowe kratki nawiewów
@GreGoriO - zrozum, że @lucabianco nie bedzie takich drutow robil, to porzadny fachowiec ktory po tescie na papierze toaletowym elegancko dopasuje sobie kawalek ABSu na wymiar.
-
Wywalenie kata AEB
Tak samo jak w AEB, wiec bez problemowo.
-
Adaptacja przepustnicy w Audi A4 B5 1.8T AEB
u siebie ta dzwignie przesunalem (albo taka podobna co jezdzi po drugiej stronie). Podlacz na aucie przepustnice i sprawdz co sie chce ruszyc a nie moze. i testuj. U siebie po jakims czasie i tak wymienilem na inna bo problem powrocil.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
SowaBezOka AEB jedna sonda Napisz mi prosze jakie to ma wejscie i wyjscie (czy jest 3" i schodzi do 2.5")?? w pierwszym poscie takich info nie ma
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Do Passata B5 1.8T podejdzie ten DP ??
-
AEB - gaśnie po pierwszym odpaleniu...
Ja u siebie zrobilem takie rzeczy i narazie problem nie powrocil: - Wymienilem, naprawilem zawor odpowietrzajacy uklad paliwowy - Zrobilem nowa mape LPG, (stara byla dosyc bogato ustawiona).