Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SowaBezOka

Pasjonat

Treść opublikowana przez SowaBezOka

  1. Wbije się w temat z moim AEB@AJL. Po przekładce sterownika na ten od AJL'a mam problem z gazem. Przy próbie wystrojenia przy pełnym bucie w podłodze na trzecim biegu przy ponad 4500 obrotów auto dostaje czkawki. Przy probie wystrojenia, często przy wyższych obrotach wyskakuje błąd "WTRYSKIWACZE CAŁKOWICIE OTWARTE". No i przełącza na BP Graty jakie siedzą pod maską: KME Silver Wtryski BRC pomarańczowe STAG 300-4 bez ISA. Taka mapke aktualnie zrobilem: https://goo.gl/photos/un8TQDmbjFTVHAg76 Mala korekta, ale test tylko na dwojce bo juz wjechalem w miasto i na dwojce ciagnie do 55000obr/min. Bledy nie wyskakiwaly, ani czkawki nie bylo. Po korekcie, ale nie przetestowalem na trojce jak to jedzie: https://goo.gl/photos/wh9ePXgoHyEceJt18 Ponizej logi. DYNAMICZE [bP robione na "3"] Grupa 002, 007: http://vaglog.pl/log_237541.html Grupa 001, 025: http://vaglog.pl/log_237543.html Grupa 001, 013: http://vaglog.pl/log_237545.html DYNAMICZNE [LPG] Grupa 003, 007: http://vaglog.pl/log_237547.html[Na "2" na LPG nie przelaczylo] Grupa 002, 007: http://vaglog.pl/log_237546.html[Chwile po pierwszym logu na LPG, rowniez na "2" szybko przelaczylo na BP] Turbina może nie dmucha jak nowa, ale na BP wskaźnik doładowania pokazuje ponad ~0.75 bara, przy obciążeniu na trójce.
  2. Silniczki z BMW F10 podejda rowniez po malej przerobce do lamp A4 B5 przed liftem??
  3. Spawy kolega @Inkognito ewidentnie ładniej zrobił, niż te które są pokazane wyżej. Mam, nadzieje, że beda trzymać https://drive.google.com/open?id=0B-cfFeeEue1DWjVKUlZoR1VqUmlKdmhuOVoyTFYzdHc1VWlV https://drive.google.com/open?id=0B-cfFeeEue1DM3RaR2dZUlZ5bzFfTlhkVVU5UU8wYTlacXZr Materiał chyba ten sam co na zdjeciach u kolegi powyzej. Co do uszczelek, to za komplet dalem 21zł.
  4. Dodam jeszcze, ze mimo usilnych staran o numer nadania przesylki (staram sie od ponad tygodnia uzyskac (!)) nie otrzymalem go jeszcze, a i zamowionego DP rowniez nie mam ... A propo, @gregor10 - szkoda, ze dopiero teraz nas informujesz, ale co do jakosci wykonania przez @Inkognito jeszcze nic nie powiem, dopoki go nie dostane.
  5. DP nie wyglada jak ten z pierwszej strony, Uzytkownik ktory teraz wykonuje jest inny niz tworca tematu, Na PW nie odpisuje (gdy poprosilem o nr listu przewozowego), Cena nieco zawyzona, gdyz nie ma w cenie uszczelek oraz śrub o ktorych mowa w pierwszym poscie, NO ALE KTO INNY był autorem ;-) Mam nadzieje, ze 2-3 lata pojezdzi to u mnie i sie nie polamie na spawie. Takie moje odczucia po zakupie. Pozdro
  6. Prawdopodobnie tak wyglada tarcza sprzegla, wiec chyba nie posiada tlumika drgan?
  7. Koledzy, a mam juz taki zestaw kupiony: SACHS 3000 951 210 ze sprzeglem 228mm. Jest mozliwosc przerobki na jednomas?? Wspomoze ktos??
  8. Podrzuce tylko info dla kolegow odnosnie uszczelek: 8D0253115 (od strony laczenia z turbo) 1H0253115 (od strony laczenia kata z wydechem) To sa uszczelki pasujace na pewno do silnikow: AEB, ANA, ANB, APU, ALZ, AVJ, BFB, BEX, AMB, ALT.
  9. W cenie nie ma uszczelek o ktorych jest mowa w pierwszym poscie. Moze ktos przeslac NR OEM tych uszczelek ?
  10. Przelew poleciał.
  11. Teraz podczas zmiany biegów czuje że ma opór przy zdjęciu biegu i zmiany na inny, tak jakby nie było dokonca wyciągnięte sprzęgła... Brać komplet od awx?' chodzi mi by było komfortowe bo żona też jeździ autem, a dodatkowo ma chips na 180ps. Prócz sprzęgła coś przy okazji wymienić'? No ja niestety nie mam czasu na wysylki. Pracuje w niemcowni, auto na co dzien potrzebne. Obecnie musze na tym sprzegle przejechac jeszcze jakies 500km, mam nadzieje, ze podola o.O Dzisiaj z ciekawosci podjechalem do warsztatu w DE i wycenili koszt naprawy na 1000E (kpl. sprzeglo + wymiana). Moj AEB ma jedynie +30PS a niutkow nie wiele wiecej jak z fabryki, mam nadzieje, ze nowe sprzeglo przejezdzi drugie 260.000 km [+] Moze ktos napisac co przy okazji wymiany samego sprzegla jeszcze wymienic. Od siebie znalazlem, kilka rzeczy ktore nie kosztuja wiele, a mozna wymienic: 1. ŚRUBY { N90366303 (3szt.) } 2. ŚRUBY { N0147392 (6szt.) } 3. PRZEGUB KULISTY { 012141777D } 4. KRÓCIEC { 012141751B } 5. SPRĘŻYNA PRZYTRZYM. { 012141741 } 6. PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY { N90354201 } Coś poza tym?? Prosze o informacje.
  12. Wiec swoja funkcje spelni, tzn ma tylko wskazywac mi na wyswietlaczu AFR ?
  13. Mam AEB z jedna sonda i normalnym softem pod jedna sonde, ale kupuje DownPipe'a z dwoma wejsciami (na sondy) i mam zamiar dokupic sonde szerokopasmowa i wskaznik AFR. Sonda szerokopasmowa i wskaznik AFR tylko po to by ustawiac LPG w aucie i w przyszlosci moze do tuningu sie nada. Wiec tej dodatkowej sondy nie ma potrzeby podlaczac pod sterownik silnika?
  14. Wstawiam DP zamiast kata i zastanawiam sie czy nie wziac DP z miejscem na dwie sondy do mojego AEB. Druga sonda mialaby na celu wskazywac AFR na wyswietlaczu w aucie. Jest cos takiego mozliwe?? Czy jednak ta druga sonda musi byc podlaczana pod ECU silnika??
  15. odpowietrzyć ?? I dodatkowo czy chodzi o skrzynie korbowa czy biegow? Zaraz trzy piwa wypije to chyba zrozumię
  16. Od jakiegos czasu coraz trudniej jest wbic pierwszy bieg lub wsteczny. Po wrzuceniu dajmy na to trojki i dwojki dopiero bieg-1 lub wsteczny wchodzi, inaczej nie darady... Dzisiaj zauwazylem, ze sprzeglo po wcisnieciu pedala sprzegla halasuje (nie swiszczy tylko wpada w drgania), po lekkim nacisnieciu sprzegla i przytrzymaniu go czuc drgania na pedale sprzegla. Czego to sa objawy? Do wymiany bedzie kpl sprzeglo z dociskiem itd?
  17. To moze strumiennica w miejsce jednego z tlumikow? Orientujesz sie ile metrow rury potrzeba i ile i jakie zlaczki? Jeszcze draze temat. Powoli kompletuje graty Mam ladna dwururke REMUSa z tym, ze caly tlumik remusa zostal wybebeszony, pozbawiony wkladu. Nie wiem teraz czy nie lepiej bedzie te dwie rurki przespawac do mojego oryginalnego tlumika koncowego?? Reszta zostawic na przelocie 2.5" ?
  18. Poprostu zamiast odradzac mogles polecic marki, bylo by prosciej i szybciej
  19. @GreGoriO - ja to wiem, a poprzedni post z przymruzeniem oka trzeba traktować
  20. @narkill - wiec wedlug ciebie Packard Bell, Medion, Aristo, a byc moze i Toshiba to topowe marki?
  21. @GreGoriO - zrozum, że @lucabianco nie bedzie takich drutow robil, to porzadny fachowiec ktory po tescie na papierze toaletowym elegancko dopasuje sobie kawalek ABSu na wymiar.
  22. SowaBezOka odpowiedział(a) na FloYd3R temat w Audi A4 B5
    Tak samo jak w AEB, wiec bez problemowo.
  23. u siebie ta dzwignie przesunalem (albo taka podobna co jezdzi po drugiej stronie). Podlacz na aucie przepustnice i sprawdz co sie chce ruszyc a nie moze. i testuj. U siebie po jakims czasie i tak wymienilem na inna bo problem powrocil.
  24. SowaBezOka AEB jedna sonda Napisz mi prosze jakie to ma wejscie i wyjscie (czy jest 3" i schodzi do 2.5")?? w pierwszym poscie takich info nie ma
  25. Do Passata B5 1.8T podejdzie ten DP ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.