Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o hej Madasie Jak leci ? Marcin, nie poziomują się. Jest błąd na fisie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ćwiara ogarniasz poziomowanie bixów ?
-
B6 DIVISION
Czy czujnik temperatury wody w a4 b6 1.8T BEX to 059 919 501A ? Kupiłem szary dwupinowy i okazało się że tam są 4 piny..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może i ja bym wpadł ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no to dalej, do roboty
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
właśnie nie pamiętam. Ja jestem po swapie napędu i zastanawiam się czy pompy paliwa nie muszę wymienić na taką pod Q. W poniedziałek będę robił heble to powiem chłopakom żeby zobaczyli jaki mam filtr paliwa i od razu wymienie sobie. Tylko Właśnie nie wiem czym może się różnić ośkowy od Q
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
przecież pisze Bart-S że we Wrześni
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
czyli oba filtry ośka/Q mają po dwa wejścia z każdej strony tak ? Wiadomo dokąd idą te przewody ? Jakiś schemat podłączenia ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ewentualnie można zakodować bak jako ośka - wtedy licznik pokazuje poziom paliwa w głównej komorze baku. Wiadomo coś na temat pompy ABS ? Koledzy wiadomo coś jeśli chodzi o filtr paliwa ? Jest taki sam czy inny w końcu ?
-
B6 DIVISION
musisz zobaczyc jak wygląda kierownica od środka. Są dwie wersje
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
dysponuje ktoś schematem połączeń jeśli chodzi o krućce filtra paliwa? sahar, Twoj filtr paliwa ma po dwa krućce z każdej strony ? Czy dwa z jednej strony, a jeden z drugiej strony ?
- B6 DIVISION
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vagiem nie zrobisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- B6 DIVISION
tak, devuś jutro wysyła je do mnie- B6 DIVISION
Wandej odemnie foty będą w poniedziałek/wtorek- B6 DIVISION
kto obszywa gałki biegów / mieszki ?- B6 DIVISION
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak jedziemy do Bukowiny ? Kto z kim jak o której ?- "przesuwa" podczas maksymalnego skretu
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/237447-maks-skret-w-prawo-dziwne-przeskakiwanie-opony/- B6 DIVISION
Nie wala się komuś po garażu taki wężyk paliwowy ?- Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
auto już sprawne. Pompa paliwa była ok.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
olej do multitronika tylko ori Daj namiar na sklep z cena oleju ori za 400 zł. Ja w piatek byłem w aso i cena 117 zł za litr ale udało mi sie kupić za 540 zł 6 litrów. Taniej nigdzie nie znalazłem. Ja nie będę lał oleju z ASO bo połowę kwoty płacę za to, że jest z ASO. Sprawdź pod tym linkiem: http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3130141333141-FE27975-olej-atf.html Nie masz racji.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o Grzechu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakie koła wybrałeś ? - B6 DIVISION