Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Jest pięknie Póki co czekam za pompą paliwa, bo ta którą kupiłem razem ze zbiornikiem Q się zacina i ciężko odpala. Było troche pierdół, które trzeba było dokupić, było też kilka rzeczy które miały być dobre a były złe. Ale ogarnięte już prawie wszystko. Zostało podłączenie czujnika sprzęgła oraz podprowadzenie kabelka z drugiego pływaka baku do licznika żeby dobrze pokazywał stan paliwa.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Mikołaj zaczął przynosić prezenty SWAP zrobiony. Jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja odpadam. pompa paliwa mnie uziemiła ;/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ma ktoś pożyczyć ucho holownicze do a4 b6? Pilne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy ucho holownicze (przód) audi a4 b6 różni się od ucha a3 8p ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jedzie jutro ktos przypadkiem z poznania w strone słupcy ?
-
B6 DIVISION
czy ucho holownicze (przód) audi a4 b6 różni się od ucha a3 8p ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może i ja bym zawitał ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Mi się ta dokładka nie podoba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mistrz z Suwałk ciagle robi
-
B6 DIVISION
Czy pompa paliwa o nr 8E0906087N (1.8TQ, 3.0v6) różni się czymś od pompy 8E0906087Q od 4.2 V8 ? Wygląd jest identyczny. Czy te pompy mogą różnić się np mocą samej pompy ?
-
B6 DIVISION
haha http://otomoto.pl/C35048025.html takie cuś jeszcze mi podesłał kumpel.. co myślicie ?
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-a4-b6-xenon-manual-skora-aso-czarny-szwajcar-C35740902.html Kolega szuka a4 b6, podesłał mi tego 2.4 V6 z Radomia. Wie ktoś coś więcej na jego temat ?
-
HID xenon do mijania
oczywiście że tak.
-
HID xenon do mijania
raczej nie będzie parować bo w zestawie jest uszczelka. Tak bedziesz musiał mieć nowe dekle. Tak wogóle to olej hidy bo więcej z nich nieszczęścia niż pożytku.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
http://midparts.com.pl/mobile/pl/p/01J-Filtr-oleju-Multitronic/1451Tu masz filtr nie ori, jednak zastanawiałbym się dwa razy nad jego montażem. Po co czyścić jak nowy kosztuje 122zł o, Zorro to skąd wziąłeś 1000zł za ten filtr ? Jeśli chodzi o olej i łańcuch - tylko ori.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
dlaczego chcesz go zmieniać? Z tego co wiem, wewnętrzny filtr to coś z magnesem co przyciąga do siebie opiłki. Można go wyczyścić. Niech ktoś potwierdzi bo może się mylę.
-
HID xenon do mijania
musisz rozwiercić dziure w deklu lampy. Oraz zależy czy zmieści się przetwornica pod lampą. jak slim to ładnie powinna wejść
-
Modyfikacja ECU, a instalacja gazowa - pytania
hmm, widzę że info jest różne Jeszcze ktoś się wypowie ?
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
75w90 motulTapnięte z SGS5 mechanik zalał mi nowy olej (nie wiem jaki), ale buczy szczególnie po rozgrzaniu. Lać tego motula czy szukac nowego dyfra ?
-
B6 DIVISION
jaki olej lać do tylnego dyfra ?
-
B6 DIVISION
Miałem koło 9J ET 40 z dystansem 10mm. Na to 235x35. Troche tało na hopkach przy 4 osobach na pokładzie Ale raczej wszystko wporządku