Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Jedź do Wrześni do kolegi Bart-S.
  2. Weź KME GOLD oraz magistrale 8mm. do tego HANA niebieskie. - zestaw pod 250KM
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki olej się leje do tylnego dyfra ?
  4. soft będzie wgrywany nowy do ECU bo nie przyjmuje kodowania
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam kierę od a6 c6 i również poduszkę od tego modelu. Chcę zmienić samo koło kierownicy. Czy ta poduszka którą mam, będzie pasować do kierownicy np z a4 b7 lub podobnych 3ramiennych z tą poduszką? chodzi oczywiście o taką:
  6. a co w wypadku zmiany softa ECU na manualną skrzynie ale moc dotychczasowa zostaje taka jaka była ? Wtedy LPG będzie chodziło poprawnie ?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! No to było wiadome że nie przyjmie kodowania. Ale wgrać całkowicie nowy soft z BEX manuala można przecież do tego kompa
  8. Panowie mam pytanko na temat LPG. Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową. I teraz kilka pytań.. 1. Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala. 2. Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ? ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną. 3. Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam pytanko na temat LPG. Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową. I teraz kilka pytań.. Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala. Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ? ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną. Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?
  10. nie wiem, zobacze jak esp bedzie chodził
  11. hmm, a coś więcej ?
  12. problem jest żeby zaadaptować kompa z automata na manuala. Przyjmuje wszystkie kodowania oprócz właśnie manualnej skrzyni. Pompa zostaje ta sama.
  13. jeszcze chwila. brakowało kilku rzeczy, musiałem podokupować. aktualnie walczymy z kompem
  14. I origins / początek - 9/10, jak dla mnie jeden z lepszych filmów 2014r
  15. jaką masz teraz kierownice?
  16. sprawdz numery vagiem i uderz do wrclaguna
  17. cichy, a jaki masz moduł kiery i taśmę ?
  18. byłoby git. dowiem sie o te sruby Dev, półoś 6 sztuk - 10x58mm imbus 12kątny 10mm wał - 7 sztuk 8x56mm imbus 6kątny 6mm i te blaszki. miałbyś takie cuś ?
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuję osłonę termiczną baku od Q, ma ktoś?
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mógłby ktoś sprawdzić cenę w ASO ? 8E0399115HJ / 8E0399115AA / 8E0399115BR
  21. pod Wrocławiem. jedynie wysyłka śrub zostaje bo nie bede tam jezdzil codziennie
  22. auto mam 200km od siebie, dzisiaj zawiozłem na przeróbkę. Jutro zadzwonie i się dowiem wymiarów
  23. właśnie kuźwa nie pamiętam tego.. nie mam tego na miejscu ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.