Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
nie upchasz. Grill dolny s4 sprzedasz w 10minut wystawiając na allegro w razie czego Do s-line muszą być kratki s-line, do s4 muszą być kratki od s4.
-
B6 DIVISION
A podoba Ci się ten zderzak od ms design ? Czy to taki tuning dla tuningu bo dobra cena ? Kratki boczne muszą być od ms design, nie wiem czy są zamienniki. Może byc ciężko bo nie ma tego dużo. Do s-line są zamienniki, ale wątpliwej jakości.
-
B6 DIVISION
grill s4 górny będzie pasował w maskę. Dolny grill s4 w zderzak będzie pasował tylko do zderzaka od s4. Te kratki co wkleiłeś będą pasować tylko do zderzaka s-line Jeśli chcesz modzić, musisz zderzak wymienić. Zdecyduj się czy sline czy s4 robisz A do zderzaka s4 będzies potrzebował dodatkowo nowych halogenów, które są dość drogie. Rób s-line
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Tomek, masz to w większym formacie ? Gdzie to na fejsie odnaleźć ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
nie nie, mówię tylko o amortyzatorach z s4.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ale od jakiego silnika ? czy tył obojętnie ? Tylko że chciałem ciut niżej jeszcze. A mogę zapodać na przód i tył amorki od s4 ? będzie twardziej dev ?
- B6 DIVISION
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no ale przeciez dyfer półośki i wał to masa resorowana tak ? tzn półośki to pól na pół
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No dorzucamy pare KG dyfrem, i wałem chyba ? U mnie będzie chyba to bardziej widoczne, ponieważ wywalam multitronica i wkładam manuala, który jest lżejszy
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Pytanko. Mocno idzie tył w dół po dołożeniu Q ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Pytanko.. Posiadam avanta BEX z multitroniciem oraz fabrycznym zawieszniem 1BV. Aktualnie wyciągam z niego skrzynię i montuję 6b manuala razem z Quattro, czyli przód pójdzie w górę a tył w dół. Jak się teraz zabrać za dobór sprężyn do tego ? Chciałbym, żeby zawieszenie zostało na podobnej wysokości co 1BV lub ewentualnie ciut niżej. Chodzi mi bardziej o większą sztywność oraz o to żeby przód i tył stały równo.. Ktoś ma pomysły jakie sprężyny mogę zastosować? Myślałem również o wrzuceniu amortyzatorów z s4, ponoć są odczuwalnie sztywniejsze od serii 1BV w b6?
-
B6 DIVISION
z b7 podobno już nie Panowie jak dobrać dobrze sprężyny do auta ? Robię swapa z 1.8T multitronic na manuala +Q, czyli przód pójdzie w górę a tył w dół. Jest jakaś metoda aby dobrze dobrać sprężyny pod taki zestaw ? stanley
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto leci na Bukowinę ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wandej to weź mi załatw co ? naklejkę ogarne sam
-
B6 DIVISION
Wandej a same blaszki jestes w stanie załatwić ?
-
B6 DIVISION
a kolor blaszki srebrny tak ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wandej pokaz te blaszki na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu pisze że arkadiusz założył ten temat ? Z tego co pamiętam, autorem wątku jest blind...
-
B6 DIVISION
a kodować go pod grzane d*py ? bo jak nie zakoduje grzanych d*p to bedzie iluminacja ? nie koduj. po przełożeniu wszystko działa dobrze.
-
B6 DIVISION
Klimatronik działa poprawnie, iluminacja d*p jest. Błąd tez.
-
Naped quattro o co chodzi w tym filmiku ?
tak, o to mi chodzi