Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie upchasz. Grill dolny s4 sprzedasz w 10minut wystawiając na allegro w razie czego Do s-line muszą być kratki s-line, do s4 muszą być kratki od s4.
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A podoba Ci się ten zderzak od ms design ? Czy to taki tuning dla tuningu bo dobra cena ? Kratki boczne muszą być od ms design, nie wiem czy są zamienniki. Może byc ciężko bo nie ma tego dużo. Do s-line są zamienniki, ale wątpliwej jakości.
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    grill s4 górny będzie pasował w maskę. Dolny grill s4 w zderzak będzie pasował tylko do zderzaka od s4. Te kratki co wkleiłeś będą pasować tylko do zderzaka s-line Jeśli chcesz modzić, musisz zderzak wymienić. Zdecyduj się czy sline czy s4 robisz A do zderzaka s4 będzies potrzebował dodatkowo nowych halogenów, które są dość drogie. Rób s-line
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie podejdzie
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to zwykły zderzak.
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek, masz to w większym formacie ? Gdzie to na fejsie odnaleźć ?
  7. nie nie, mówię tylko o amortyzatorach z s4.
  8. ale od jakiego silnika ? czy tył obojętnie ? Tylko że chciałem ciut niżej jeszcze. A mogę zapodać na przód i tył amorki od s4 ? będzie twardziej dev ?
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wygląda bdb, bez rys
  10. no ale przeciez dyfer półośki i wał to masa resorowana tak ? tzn półośki to pól na pół
  11. No dorzucamy pare KG dyfrem, i wałem chyba ? U mnie będzie chyba to bardziej widoczne, ponieważ wywalam multitronica i wkładam manuala, który jest lżejszy
  12. Pytanko. Mocno idzie tył w dół po dołożeniu Q ?
  13. Pytanko.. Posiadam avanta BEX z multitroniciem oraz fabrycznym zawieszniem 1BV. Aktualnie wyciągam z niego skrzynię i montuję 6b manuala razem z Quattro, czyli przód pójdzie w górę a tył w dół. Jak się teraz zabrać za dobór sprężyn do tego ? Chciałbym, żeby zawieszenie zostało na podobnej wysokości co 1BV lub ewentualnie ciut niżej. Chodzi mi bardziej o większą sztywność oraz o to żeby przód i tył stały równo.. Ktoś ma pomysły jakie sprężyny mogę zastosować? Myślałem również o wrzuceniu amortyzatorów z s4, ponoć są odczuwalnie sztywniejsze od serii 1BV w b6?
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z b7 podobno już nie Panowie jak dobrać dobrze sprężyny do auta ? Robię swapa z 1.8T multitronic na manuala +Q, czyli przód pójdzie w górę a tył w dół. Jest jakaś metoda aby dobrze dobrać sprężyny pod taki zestaw ? stanley
  15. Kto leci na Bukowinę ?
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiem wiem
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej to weź mi załatw co ? naklejkę ogarne sam
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej a same blaszki jestes w stanie załatwić ?
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a kolor blaszki srebrny tak ?
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to naklejane ?
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej pokaz te blaszki na PW
  22. czemu pisze że arkadiusz założył ten temat ? Z tego co pamiętam, autorem wątku jest blind...
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a kodować go pod grzane d*py ? bo jak nie zakoduje grzanych d*p to bedzie iluminacja ? nie koduj. po przełożeniu wszystko działa dobrze.
  24. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Klimatronik działa poprawnie, iluminacja d*p jest. Błąd tez.
  25. tak, o to mi chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.