Treść opublikowana przez slo
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no właśnie, ale sprzedają je jako inne
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
wiadomo już czym się różni filtr paliwa ośki i Q ? Oba mają 4 krućce.
-
B6 DIVISION
coś mi świta że od q5/q7 / a6 c6 ale nie jestem pewien w 100%
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoci sie coś jutro ?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ja nie mam nic grzebane przy pompie ABSu, i ESP działa poprawnie.- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Sezon Rowerowy 2016
no to inna sprawa jakis cateye lub mactronic 150-200zł i mamy jasno- Sezon Rowerowy 2016
Panowie bez przesady. Powiedzcie mi kto jeździ przy CAŁKOWITYCH ciemnościach ? Ja jeżdze często w godzinach 20-22 po mieście i mam 30gramową lampkę która w 100% wystarcza, a i oświetli drogę w ciemności.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w gazie mniej niż 1.9 90km.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu odrzucasz benzyne ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostatnia jest super wg mnie bo 1.8T- Sezon Rowerowy 2016
szkoda że to takie wielkie i ciężkie- Wykupienie AC - porównanie, prośba o pomoc przy wyborze
Mam w firmie Uniqa. Kiedys zagibali mi golfa V to elegancko po 2 miesiącach wypłacili 100% kwoty bez zbędnych ceregieli. Teraz mam a4 b6 też tam AC OC szyby full pakiet i jest najtaniej niż gdziekolwiek. Ale 60% zniżek na wszystko plus jakieś tam zlote karty. Zainteresuj się, ja od siebie polecam.- Sezon Rowerowy 2016
http://allegro.pl/lampa-rowerowa-przednia-bikepro-bpm-3sl-mactronic-i5180741347.html ja mam takie cos i po mieście starcza- Sezon Rowerowy 2016
Potrzebujesz być tylko widoczny na drodze, potrzebujesz czegoś do jazdy nocnej ?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
można wiedzieć dlaczego wyłączyłeś abs ?- Zawieszenie po swapie skrzyni i quattro - nierówno stoi
a takie coś: 1. http://allegro.pl/kw-gwintowane-zawieszenie-audi-a4-b6-b7-00-08r-i5707180920.html 2. http://allegro.pl/audi-a4-b6-zawieszenie-gwintowane-mac-johns-kpl-i5286842826.html- Zawieszenie po swapie skrzyni i quattro - nierówno stoi
nie chce wydawać majątku a kupować gwint za 1000zł to bezsensu- Zawieszenie po swapie skrzyni i quattro - nierówno stoi
Hej, mam problem z zawieszeniem po dołozeniu quattro i swapie skrzyni. Czy jest prosta odpowiedź jak dobrze wypoziomować autko ? Różnica pomiędzy przodem a tyłem zrobiła się spora. Zawieszenie jest oryginalne 1BV. Autko stoi tak: Potrzebowałbym jakiś nowy zestaw na przód żeby autko położyć troszkę na ziemię. 3cm załatwiłoby sprawę. Czy tył potrzeba też zmieniać w takim razie ? Wszystko jest 1BV ale instalacja gazowa i swap dociążył tył a odciążył przód. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć ?- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Hej, nie jestem w temacie. Czy jest prosta odpowiedź jak dobrze wypoziomować autko ? Jestem po swapie napędu na Q, i różnica pomiędzy przodem a tyłem zrobiła się spora. Zawieszenie jest oryginalne 1BV. Autko stoi tak: Potrzebowałbym jakiś nowy zestaw na przód żeby autko położyć troszkę na ziemię. 3cm załatwiłoby sprawę. Czy tył potrzeba też zmieniać w takim razie ? Wszystko jest 1BV ale instalacja gazowa i swap dociążył tył a odciążył przód. Ma ktoś pomysł jak to ugryźć ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
qba??? co jest ? wszyscy cali ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu tak tanio ? wejdzie do Q ?- [B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
to szybko zmienia właścicieli- [B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
gdzie zakladales gaz ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00