Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. kruca wszyscy rezaja webasto tylko nie ja.. i tomekhxc
  2. taa, te 16kilowe dziewiętnastki, które miałem od phaetona/r36 też miały być pancerne
  3. pod remizą laski bedo kwiczeć.. wieś.
  4. jak lusterka zewnętrzne mogą się ściemniać bez fotochromu w lusterku wewnętrznym ?
  5. slo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja zaślepiałem tą pierwszą. Trzeba dać uszczelkę bo ta co jest w zestawie nie daje rady
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dawałem ok 300zł za nowe sprzęgło w serwisie w Poznaniu
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak, 225
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcesz żeby zdjęcia koz Ci wklejali w temacie? Tapnięte z SGS5 oj no. tragedii nie ma
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da radę zapakować 19' 9j et29 do b6 na 1BV?
  10. ChRL ? no a nie rozpierdzielają się na pierwszej dziurze?
  11. jakiej produkcji sa te felgi ?
  12. do Wroclawia z Poz to przez Śrem czy Leszno sie jedzie ?
  13. mam w bexie staq qbox. od pół roku zero problemów
  14. wiem ale są ładne te są cal większe
  15. otóż to jozek. Auto robi 30-35k rocznie po Polsce więc musi równiy stosunek praktyczności do "ładności" ostateczny wybór.. może jednak rs4 b7 ?
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja służę pomocą techniczną w razie czego
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tzn wychodzi na to, że nabór raz do roku?
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie no to dosć szybko
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    apropo naboru.. kiedy będzie odpowiedź na dotychczasowe zgłoszenia?
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co do nieinstniejących miniaturek.. bierzecie pierwsze lepsze foto z tematu danego usera i już
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    skopiujcie komuś całość pierwszego postu, ktoś się tym zajmie i odeśle poprawioną zawartość..
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dac kilku zaufanym userom moda na tydzień i byłoby po temacie. przez 4 lata moderowałem forum podobnej wielkości, tyle że w phpbb... wystarczy kilka osób, i forum jest posprzątane.
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tez bym coś z tym zrobił bo mnie ch*j strzela jak wchodze gdziekolwiek a tam rozpiz*ziej totalny z linkami i zdjeciami..
  24. Michał, nie będziesz przypadkiem w zgorzelcu lub grodzisku wlkp ?
  25. Masz lusterko z fotochromem / panel CLH obok włącznika świateł ? ___ Sorry porąbało mi sie z inną ikonka. masz możliwość podłączenia kompa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.