Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Wąski umiesz tak swoim Bobcatem http://www.youtube.com/watch?v=Af1LrciUnpc
  2. http://www.allegro.pl/item432089933_zasilacz_caution_12v.html
  3. To zaczynają wreszcie tą podwójna estakadę?
  4. Wybierz się, film jest ciekawy
  5. Ja w tamtym roku zarobiłem 28 pkt Teraz mam już 0
  6. A na spocie byłeś ostatni raz jeszcze na zimówkach jak na dystanse czekałeś :gwizdanie:
  7. Może to po prostu zimne luty, o ile wiem diody mają długą żywotność i nie "przepalają się".
  8. Kolega z tematu do którego dałem Ci linka też wymienił turbinę i problemów z dziwnymi dźwiękami już nie ma Tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_wymiana_turbo_czyszczenie_kolektorow_i_egr_lista_czesci-t41436.0.html masz więcej nt wymiany turbiny. Powodzenia
  9. Ten sam co tu?: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html
  10. Navara miała problem z poduszkami powietrznymi, sterownik coś źle ustawiał moment wybuchu, ta wada została usunięta w ramach jakiejś akcji serwisowej Nissana i teraz ma chyba 4 gwiazdki.
  11. Siema chłopaki, u mnie wyszło trochę mniej 136 KM i 324 Nm, od 2000-3000 moment jest płaski jak stół Wykres poniżej:
  12. Ja może nie tak bardzo jak Sokol ale też
  13. no nie do końca, powiedzmy że za tą samą kwotę lepiej jest kupić 195'tki "lepsze/renomowanej" firmy niż chińskie 205'tki, a w ziemie jednak węższa (tutaj niewielka różnica) opona lepiej radzi sobie na śniegu czy błocie pośniegowym.
  14. MTM Jest wersja 17" ??
  15. Miałem to samo, wyważenie trochę pomogło ale drgania nie ustały, zamień się z kimś za koła lub załóż komplet zimówek i przejedz się. U mnie były stare opony. Wymiana opon pomogła. Jaką masz datę na oponie?
  16. Ja także polecam Ci 15", zimówka na 16" jest sporo droższa, a imho lepiej kupić lepsza oponę na 15 niż gorsza na 16. W zimie z trakcja nie ma żartów. Natomiast felgę alu czy stalowa to już Twoja decyzja. Felgę aluminiową będzie niszczyła sól z drogi i jest ciut droższa, ale jeżeli masz możliwość z raz w tygodniu przemyć felgi myjką ciśnieniowa to bierz alu.
  17. Witam Było już na forum http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html
  18. Nie ma tu takiego, ale jest za to Kapitan Bomba, też czasem lata do warszafki
  19. Kamil, jest jakaś lista na hamownie w sobote, kto o której ?
  20. Furka świetna , car-audio mnie rozwaliło, osobiście zostawiłbym poprzednią felgę (RS4). Guardian nagraj trąbkę i wrzuć na youtube'a
  21. Dzisiaj pod Buma stała beemka, seria 3 kombi na takich felach, tylko z polerowanym rantem, glebe miała niezla.
  22. Cuber byłeś w v-techu ? Jak tam wykres
  23. Ale u niego wszystkie wyglądają jak płytki chodnikowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.