Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
240 występują tylko w silnikach v6 i v8
-
[ALL B7] Coś wyje podczas skręcania na zimnym silniku
forum powstało po to, żeby pomagać w diagnozie i ew. naprawie, to, że kogoś stać na B7, wcale nie oznacza, że ma się dać okraść przez mechaników, którzy powymyślają trzy inne rzeczy w silniku, które mogą nie mieć w ogóle związku....
-
[INNE] Pozew o alimenty
http://forumprawne.org/prawo-rodzinne-opiekuncze/61074-alimenty-na-dziecko-jak-dlugo-przysluguja.html http://forumprawne.org/prawo-rodzinne-opiekuncze/256324-rozwod.html
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a jaka tam jest tarcza?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na MBC możesz podkręcić do 0,8 bara, ale bezpiecznie jest 0,7 , bo w przypadku jazdy na max doładowaniu 0,8 bara , na piątym biegu- wpadnie w tryb awaryjny...poprawi się przyspieszenie-na MBC auta się nie stroi-to jest mechaniczne ulepszenie jeśli masz możliwość strojenia auta tzn program vs MBC- zdecydowanie polecam program na MBC nigdy nie osiągniesz tego samego, co programem :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to nie jest sport wersja-normalny BKD tylko ktoś sobie poprzerabiał- ubezpieczenie będzie ok. 400,z wyposażenia to klima,cztery el. szyby, pełno schowków, 7 siedzeń,stoi na 18", gwint, wydech z nierdzewki,tylko końcówki wydech muszę zmienić,bo wyglądają jak z batmobilu chciałem zatrzymać, ale jednak ekonomiczne warunki przemawiają za tym,żeby sprzedać-gdzieś za tydzień, może dwa ,jak wyczyszczę środek- będzie dostępna
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
potem foty porobię, bo teraz z dzieckiem siedzę...
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
a niech będzie-sto lat
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jutro wrzucę lepsze-tu jest link do aukcjihttp://www.ebay.co.uk/itm/180736930803?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2927wt_1115 udało sie "urwać" 200f-więc nie ma katastrofy- trzy rzeczy do zrobienia, ale to błachostki...
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jeśli jakiś malutki FMIC-to szkoda zachodu,bo dwa seryjne dobrze chłodzą co do wałków-inwestycja opłacalna, jeśli wałki i robocizna jest za free,bo efekt w aucie z takim turbo i przy takiej mocy-mały, ale próbuj tu masz zrzuty, jaka temperatura występuje na DSIC http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94372.msg1740202#msg1740202
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
...kupiłem tourana dzisiaj...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...a ja dziś kupiłem VW tourana :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
które? żółte? na Ebayu kupiłem a w PL będę dopiero na Wielkanoc[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:35_________________________________________________http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A5251&rt=nc&_nkw=hid+xenon+3000k+H11&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=15&_sc=1[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:44_________________________________________________a błędów nie ma
-
F1, Rajdy i Motorsport
odpuścił,czy forma spada?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bo jest lepsze :kox: :kox:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to się pochwal, jak skończycie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
na szrocie, to chyab tylko ze starych aut można coś wydłubać-nowe-niestety, ale nawet złom jest dochodowym interesem...
-
[ALL] Napełniona klima
niekoniecznie -oznacza to,że nie ma czynnika w układzie i trzeba go uzupełnić,ale najpierw trzeba by dobrze się przyjrzeć układowi, czy nie ma wycieków, np po uderzeniu w coś...
-
[ALL B5] Inny kolor pod emblematami dlaczego ?
nic nie zmienisz, bo to się działo na przełomie kilkunastu lat, lakier stracił swoje wartości kolorystyczne i tylko kolejna warstwa lakieru to ukryje
-
[ALL B5] Inny kolor pod emblematami dlaczego ?
lakier wypłowiałod słońca,temperaturu,deszczu et cetera...
-
Awaria po kupnie. Prosze o porade.
na początek, to trzeba się dobrze zastanowić,czy to w ogóle ma sens,bo nagrając gościa-to jedno,a użycie tego, to drugie i jeśli nie ma się zamiaru w ogóle robić awantury-to nie ma sensu nawet zaczynać... ...na początek,trzeba się gościa grzecznie zapytać, kiedy i kto robił przegląd,poprosić o wgląd w komputer,bo dokumenty zamokły i ciężko z nich cokolwiek odczytać,a znalazł się kupiec, więc moze w zaistaniałej sytuacji szanowny pan powiedział by, kto robił rozrzad(jaki warsztat) i kiedy i czy jest jakaś szansa na potwierdzenie tego na piśmie, gdyż przyszłemu właścicielowi bardzo na tym zależy...w żadnym wypadku nie wspominamy o jakich kolwiek usterkach ...w żadnym wypadku nie straszymy pana przez telefon,w ogóle nikogo nie starszysz,tylko zbierasz informacje-jeden głupi ruch ze straszeniem Prawnikiem i cały misterny plan pójdzie w p...zdu...jak już będziesz mieć jakies info-daj znać-pomyślimy dalej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie to musisz być na szrocie cały czas,żeby coś wyrwać,jesli chodzi o nowsze auta-takie rzeczy, jak zdeżaki,czy lusterka-odkręcane są w pierwszej kolejności i właściciel szrotu n ebayu to wystawia,kiedyś podjechałem na szrot i stała A3 w cabrio i Q7-obydwie lekko puknięte,właściwie,to nawet nie wiem,czemu tam były-nawet podejść do nich ze śrubokrętem nie można było...
-
[B5 AHH] Pomarańczowa kontrolka (O) na wyświetlaczu
w B5 tak miałem-tarcie metalu było słychać ze 100 metrów,aż ludziska się oglądali-nie było czujników :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Pomarańczowa kontrolka (O) na wyświetlaczu
Do końca będzie pomarańczowa. ...a na końcu ,podczas hamowania- po prostu usłyszysz odgłos tarcia metalu o metal i sugeruję wtedy nie jechać zbyt szybko...
-
[ALL] Numery kanałów i ich zawartość
to, co potrzeba do diagnostyki auta- jest już dawno na Forum http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/