Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja też tutaj zaglądam :gwizdanie: a kryzys powstał,wraz z brakiem czasu i odległością,jak nas dzieli-większość się spotyka w okolicach Londynu,bo siłą rzeczy-jest Ich tam więcej więc żeby się spotkać-potrzeba miejsca gdzieś po środku...a wtedy niektórym będzie i tak za daleko,lub nie będą mieli w tym czasie wolnego dnia ,lub dwóch i kółko się zamyka... z "regionalnymi" szkockimi-tez nie wyszło,bo mało jest Fanów A4 w Szkocji...jest wielu zarejestrowanych,ale w większości tylko po to,by zdobyć info ,bo wystąpił problem w aucie,jakim w danym czasie się poruszają...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ja tam nie widzę przeszkód, żeby się spotykać wspólnie zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć,kogoś spotkać,coś podpatrzyć...
-
[ALL B5] Komplet wahaczy z UK
jedno jest do B5 drugie do B6-aukcja dotyczy kompletu do B6 co do tego,czy "prawostronne podejdzie" -nie ma różnicy,akurat w tych elementach,które chcesz kupić
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
tak,rozumiem,chodzi mi o to,czy łożysko z piasty się wybija,czy to jest do kupienia,jako jeden element
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
ale trzeba wybijać,tak samo,jak z przodu? Czy po prostu odkręcam i wyjmuję z piasty?
-
[B5 ADR] Stuki przy samym zatrzymaniu auta
sprawdź łożysko też tak miałem-wszystko wskazywało na przegub,a to było łożysko-podczas hamowania i zaraz po-przy ruszaniu
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
dołączam do pytania
-
[ALL B5] Wahacze MAXIS
sa różne firmy,produkujące wahacze ale DENCKERMANN i DACHSTEIN to jakieś nieporozumienie , MASTER SPORT, FORTUNA LINE, , Vekana, Febi , SWAG, MOOG (zamienniki całkiem niezłe, ten ostatni-popularny w USA) -praktycznie podobna pólka cenowa, co MAXIS no i droższe LEMFORDER, TRW, DELPHI itp- ale właściwie-żeby sprawdzać i eksperymentować-trzeba uzbroić się w cierpliwość i czas, plus rachunki i gwarancję od producenta-potem można te nowe/mniej znane elementy używać-zdobyta wiedza będzie na przyszłość
-
[ALL B5] Wymiana łożyska
ten sam problem miałbyś oddając auto do warsztatu... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wymiana łożyska
w UK biorą 10 F za wprasowanie łożyska-podjedz i zapytaj
-
[ALL B5] Wymiana łożyska
a gdzie jesteś?
-
[ALL B5] Wymiana łożyska
zawsze możesz podjechać do jakiegoś warsztatu,żeby Ci łożysko włożyli-resztę możesz sam zrobić
-
[ALL B5] Czy to przegub?
cięzko to opisać słowami,ale jeśli jest regularne tryk-tryk-tryk podczas skrętu-to przegub jeśli zaś jest różne,za każdym razem inna "sekwencja" tryków to łożysko [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:47_________________________________________________Arek-z resztą jak będziesz to wymieniać-i tak będziesz musiał dobrać się do przegubu w pierwszej kolejności,więc go obejrzysz i będziesz widzieć,czy jest luzny
-
[ALL B5] Czy to przegub?
jeśli jest odgłos jednostajny ,to przegub,ale jeśli jest odgłos nierównomierny i pojawia się podczas skrętu-to łożysko- u mnie najczęściej pojawiało się nierównomierne tyrkanie podczas hamowania i ruszania z miejsca
-
[ALL B6] "Żaluzje" w kratkach nawiewów z aluminium?
podjedz gdzieś na szrot i wyjmij jakąś kratkę-będziesz mieć na wzór
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
a jakie błędy generuje moduł komfortu?spróbuj jeszcze podpiąć inny moduł klimatronika i zobaczysz,czy będzie to samo
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
jak hidy się rozgrzewają-pobierają strasznie dużo prądu,ale jak włożysz normalne żarówki-problem powinien ustąpić-zrób jeszcze scan z modułu komfortu,ale najpierw wyczyść wszystko i potem zapal światła i opuść szyby-zobaczymy co sie dzieje zaraz po zapaleniu świateł-rozumioem,że hidy są już odłączone
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
więc sprawdź błędy w klimatroniku,bo może własnie on sieje cały ten bałagan,a hidy to tylko zbieg okoliczności...
-
[ALL B6] ALARM-ZABEZPIECZENIE ALE INACZEJ
zależy od tego ile będą mieli czasu-pewnie wcześniej,czy później znajdą,bo niewiele jest miejsc,których oni nie znają-uwierz mi-znają je i to dobrze-takie zabezpieczenia są dobre na przypadkowych złodziejaszków,co nie mają czym do domu wrócić,a pytania Twoje i potencjalne odpowiedzi-niestety,ale można by potraktować jako instruktarz do porwania czyjejś A4...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
zapytaj,przemysl-ja nie mam presji na sprzedaż auta,jak przyjadę z urlopu-zaczynam myśleć "intensywniej" nad zakupem drugiego i to jest główny powód sprzedaży-dwóch aut w jednym czasie -no nie da rady prowadzić
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
cena 2500 Funtów i ze względu na to,ile w nią włożyłem-niestety niżej nie zejdę -przed zakupem sprawdzamy VAGiem dostępna będzie od 9 października,bo jadę jeszcze na urlop,po urlopie najpierw wystawię na Forum,żeby zostało auto w Klubie,potem,jak nie będzie chętnych-idzie na Ebay'a i Autotrader'a na wszystko,co wymieniłem mam rachunki,jeśli jesteś zainteresowany-podam więcej szczegółów
-
[B5 AEB] Jakie opony zimowe do zawiasu -40
powiem,jak miałem u siebie 225/18 cali i łańcuch jeszcze mogłem założyć-teraz na gwincie,jakieś 40 parę w dół i już chyba go nie założę...ledwo palca tam wcisnę... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 20:30_________________________________________________...ale na 15"-to chyba rzeczywiście nie ma co się obawiać
-
[B5 AEB] Jakie opony zimowe do zawiasu -40
przy minus 40 na pewno zmieni się kąt,więc szerokość opony jednak ma znaczenie-może obcierać o zwrotnicę co ty gadasz no zmienia się kąt ze względu na to,że amorek jest krótszy i góra koła idzie do środka ...chyba,że po wymianie sprężyn był ustawiany ponownie... nie no hardcore-to na pewno nie będzie
-
[B5 AEB] Jakie opony zimowe do zawiasu -40
przy minus 40 na pewno zmieni się kąt,więc szerokość opony jednak ma znaczenie-może obcierać o zwrotnicę
-
F1, Rajdy i Motorsport
kurcze-oglądam powtórkęi juz dwa razy przysąłem...za długo,jak dla mnie...