Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ja też tutaj zaglądam :gwizdanie: a kryzys powstał,wraz z brakiem czasu i odległością,jak nas dzieli-większość się spotyka w okolicach Londynu,bo siłą rzeczy-jest Ich tam więcej więc żeby się spotkać-potrzeba miejsca gdzieś po środku...a wtedy niektórym będzie i tak za daleko,lub nie będą mieli w tym czasie wolnego dnia ,lub dwóch i kółko się zamyka... z "regionalnymi" szkockimi-tez nie wyszło,bo mało jest Fanów A4 w Szkocji...jest wielu zarejestrowanych,ale w większości tylko po to,by zdobyć info ,bo wystąpił problem w aucie,jakim w danym czasie się poruszają...
  2. ja tam nie widzę przeszkód, żeby się spotykać wspólnie zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć,kogoś spotkać,coś podpatrzyć...
  3. jedno jest do B5 drugie do B6-aukcja dotyczy kompletu do B6 co do tego,czy "prawostronne podejdzie" -nie ma różnicy,akurat w tych elementach,które chcesz kupić
  4. tak,rozumiem,chodzi mi o to,czy łożysko z piasty się wybija,czy to jest do kupienia,jako jeden element
  5. ale trzeba wybijać,tak samo,jak z przodu? Czy po prostu odkręcam i wyjmuję z piasty?
  6. sprawdź łożysko też tak miałem-wszystko wskazywało na przegub,a to było łożysko-podczas hamowania i zaraz po-przy ruszaniu
  7. dołączam do pytania
  8. domjenick odpowiedział(a) na Darek765 temat w Audi A4 B5
    sa różne firmy,produkujące wahacze ale DENCKERMANN i DACHSTEIN to jakieś nieporozumienie , MASTER SPORT, FORTUNA LINE, , Vekana, Febi , SWAG, MOOG (zamienniki całkiem niezłe, ten ostatni-popularny w USA) -praktycznie podobna pólka cenowa, co MAXIS no i droższe LEMFORDER, TRW, DELPHI itp- ale właściwie-żeby sprawdzać i eksperymentować-trzeba uzbroić się w cierpliwość i czas, plus rachunki i gwarancję od producenta-potem można te nowe/mniej znane elementy używać-zdobyta wiedza będzie na przyszłość
  9. ten sam problem miałbyś oddając auto do warsztatu... :gwizdanie:
  10. w UK biorą 10 F za wprasowanie łożyska-podjedz i zapytaj
  11. a gdzie jesteś?
  12. zawsze możesz podjechać do jakiegoś warsztatu,żeby Ci łożysko włożyli-resztę możesz sam zrobić
  13. domjenick odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    cięzko to opisać słowami,ale jeśli jest regularne tryk-tryk-tryk podczas skrętu-to przegub jeśli zaś jest różne,za każdym razem inna "sekwencja" tryków to łożysko [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:47_________________________________________________Arek-z resztą jak będziesz to wymieniać-i tak będziesz musiał dobrać się do przegubu w pierwszej kolejności,więc go obejrzysz i będziesz widzieć,czy jest luzny
  14. domjenick odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    jeśli jest odgłos jednostajny ,to przegub,ale jeśli jest odgłos nierównomierny i pojawia się podczas skrętu-to łożysko- u mnie najczęściej pojawiało się nierównomierne tyrkanie podczas hamowania i ruszania z miejsca
  15. podjedz gdzieś na szrot i wyjmij jakąś kratkę-będziesz mieć na wzór
  16. a jakie błędy generuje moduł komfortu?spróbuj jeszcze podpiąć inny moduł klimatronika i zobaczysz,czy będzie to samo
  17. jak hidy się rozgrzewają-pobierają strasznie dużo prądu,ale jak włożysz normalne żarówki-problem powinien ustąpić-zrób jeszcze scan z modułu komfortu,ale najpierw wyczyść wszystko i potem zapal światła i opuść szyby-zobaczymy co sie dzieje zaraz po zapaleniu świateł-rozumioem,że hidy są już odłączone
  18. więc sprawdź błędy w klimatroniku,bo może własnie on sieje cały ten bałagan,a hidy to tylko zbieg okoliczności...
  19. zależy od tego ile będą mieli czasu-pewnie wcześniej,czy później znajdą,bo niewiele jest miejsc,których oni nie znają-uwierz mi-znają je i to dobrze-takie zabezpieczenia są dobre na przypadkowych złodziejaszków,co nie mają czym do domu wrócić,a pytania Twoje i potencjalne odpowiedzi-niestety,ale można by potraktować jako instruktarz do porwania czyjejś A4...
  20. zapytaj,przemysl-ja nie mam presji na sprzedaż auta,jak przyjadę z urlopu-zaczynam myśleć "intensywniej" nad zakupem drugiego i to jest główny powód sprzedaży-dwóch aut w jednym czasie -no nie da rady prowadzić
  21. cena 2500 Funtów i ze względu na to,ile w nią włożyłem-niestety niżej nie zejdę -przed zakupem sprawdzamy VAGiem dostępna będzie od 9 października,bo jadę jeszcze na urlop,po urlopie najpierw wystawię na Forum,żeby zostało auto w Klubie,potem,jak nie będzie chętnych-idzie na Ebay'a i Autotrader'a na wszystko,co wymieniłem mam rachunki,jeśli jesteś zainteresowany-podam więcej szczegółów
  22. powiem,jak miałem u siebie 225/18 cali i łańcuch jeszcze mogłem założyć-teraz na gwincie,jakieś 40 parę w dół i już chyba go nie założę...ledwo palca tam wcisnę... [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 20:30_________________________________________________...ale na 15"-to chyba rzeczywiście nie ma co się obawiać
  23. przy minus 40 na pewno zmieni się kąt,więc szerokość opony jednak ma znaczenie-może obcierać o zwrotnicę co ty gadasz no zmienia się kąt ze względu na to,że amorek jest krótszy i góra koła idzie do środka ...chyba,że po wymianie sprężyn był ustawiany ponownie... nie no hardcore-to na pewno nie będzie
  24. przy minus 40 na pewno zmieni się kąt,więc szerokość opony jednak ma znaczenie-może obcierać o zwrotnicę
  25. kurcze-oglądam powtórkęi juz dwa razy przysąłem...za długo,jak dla mnie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.