Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. a może po prostu lampa z "anglika" pochodzi :gwizdanie:
  2. ale kotlety odgrzewacie-przecież to było w 2007
  3. Patryk-ja mam dla córki takiego Britaxa http://www.topmarket.pl/fotelik-samochodowy-0-18-kg-britax-first-class-plus-bella-p42521.html cena na ich stronie 700,ale może znajdziesz gdzieś taniej-musisz poszukać-jest za***isty-można go montować na środkowym siedzeniu z tyłu-jest do tego przystosowany-ogólnie mam go już jakiś czas i nie ma problemów-na prawdę polecam, choć cena jest,jaka jest
  4. możesz,ale jak najszybciej podpiąć vaga i zobaczyć,co jest przyczyną
  5. jakby Ci się chciało-to możesz do mnie wpaść,na początek zagadaj do chłopaka o nicku profil użytkownika Albinek -mieszka w Bradford -masz jakieś 100 km do Niego-podepnie vaga i będziemy wiedzieć więcej
  6. na lampie masz dwa białe pokrętła-jeden ustawia góra/dół-drugi na boki
  7. po pierwsze-temat dotyczy silnika benzynowego,a nie diesla-co już stanowi róznicę po drugie-zrób logi i wklej do odpowiedniego działu,bo teraz-to nie wiadomo co to moze być
  8. sprawdzić sondę można podczas jazdy-sprawdzasz po kilku minutach jazdy kanał 032 i patrzysz,jakie korekty robi ECU-są dwie kolumny-powinny być najbliżej zera-potem jedziesz kolejny raz,ale ze zmiennym stylem,np raz jedziesz wolno,potem szybciej i zwalniasz,szybciej i zwalniasz-znów patrzysz,jakie są korekty-jeśli wartości nie ulegają zmianie-sonda do wymiany,na postoju sonda się nie nagrzeje i sprawdzanie napięcia moze nic nie dac-powie tylko,czy sonda działa,czy nie,a nie czy działa prawidłowo
  9. jedyne,co może "odpychać" pedał-to sprężyna -tam zobacz-cała reszta jest elektroniczna-więc tam nic nie będzie Ci pedału odpychać
  10. może dlatego,że w Audi, we wszystkich benzynach jest w tym samym miejscu
  11. średnica tłoka w 2,8 30v jest 82,5 mm ,a w 2,4 30 V 81,0 mm -jeśli chodzi o takie drobne szczegóły sprzęgło we wszystkich V-kach B5 jest takie samo-tarcza 240mm
  12. słychac go jak ciągnie powietrze - od samego dołu no i później jak odpuszczasz gaz to psiknie dokładnie tak jest ale tylko w silniku doładowanym jest psiknięcie po odjęciu-w wolnossącym tego nie ma-jest tylko szum ssania
  13. [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 08:23_________________________________________________kupiłem -mają przyjść w 4-6 dni-jak przyjdą,to Ci powiem i dasz mi jakieś namiary ,gdzie to mam wysłać
  14. no bo to jest częścią każdego wyścigu-najpierw trening na torze-dopasowanie auta to charakterystyki toru,wzięcie pod uwagę warunków pogodowych,potem kwalifikacje i zapewnienie sobie jak najlepszej pozycji do startu-potem wyścig i tam jest już dużo rzeczy przesądzonych-to jest złożony cykl,a nie tylko jedna przejażdżka...nad tym wszystkim pracuje cała masa ludzi,ale widzi się tylko Vettela i jemu oddaje honory,a w gruncie rzeczy-to nie jest tylko jego zasługa-to samo z Hammiltonem-gdyby miał słabą ekipę i inżynierów-czy byłby 4? a Button 1?
  15. podejda-mam takie u siebie
  16. widać, że nawet bolid ma juz dość Heidfelda i czeka na Roberta :decayed: :decayed:
  17. stożek-jak stożek-od samej tej rury,to pewnie z 20 kucy dojdzie a tak na serio-takich rur się nie stosuje -stosuje się gładkie,w szczególności do silników wolnossących,gdzie każda ilość zasysanego powietrza jest ważna,przy aucie z turbiną,taka rura będzie wydawać dziwne dźwięki,podobne do gwizdu powodowane zawirowaniami powietrza
  18. no to już jakaś alternatywa jest 240mm też są w 6-cio biegowych V6 i V8 w B6-więc pewnie dałoby rade od tych mocniejszych przełożyć
  19. w B6 masz tarcze 288,więc tu może być problem,bo wszystko trzeba by przekładać... 288 ? poprawiłem już 228 :gwizdanie:
  20. w B6 masz tarcze 228,więc tu może być problem,bo wszystko trzeba by przekładać...
  21. czyli jednakowe doładowanie w całym zakresie,jak ma to miejsce w BEXie-miało by sens
  22. taśma -taka np. jak ta KLIKNIJ NA TO powoduje,że temperatura,jaką emitują kolektory-jest niższa pod maską,do tego jakąś osłonę potrzebujesz jak te KLIKNIJ NA TO izoluje to ciepłe powietrze od samego stożka-metal-przeważnie aluminium,które się szybko chłodzi od przepływającego powietrza-więc trzeba zadbać o "przeciąg"-istniejący element dolotu,skierowany na stożek-w zupełności wystarczy
  23. najlepiej to trzeba by zaprosić do rozmowy takich,jak ty,którzy takimi mocami dysponują na codzien,a co do mojego cytatu-chodziło mi o 300 niuta ,a nie moc-pomyłka moc 200+ i niut około 300+ tak miało być ale dzięki ,że poruszyłeś temat-zauważyłem swój błąd
  24. nikt tego nie dowiódł,a na stożkach jeździmy od kilku już lat-nikt nie narzeka na przepływki :gwizdanie: poczytaj dział o tuningu aut,wszyscy tam mają stożki w silnikach wolnossących stosowanie stożka daje efekt dźwiękowy-bas,bo kolektor i przepustnica jest w miarę blisko od stożka-a już w silniku typu V-to aż się prosi o filtr stożkowy,ale wraz z nim-niestety owinięcie kolektorów wydechowych taśmą termiczną,bo temperatura panująca pod maską nie sprzyja osiągom auta-trzeba zadbać o dobry przeciąg pod maską i maksymalne obniżenie temperatury pod nią-taśma i przegroda -wtedy to ma sens

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.