Treść opublikowana przez domjenick
-
Naprawa zatartych wycieraczek
więc ściągacza musisz użyć
-
F1, Rajdy i Motorsport
:polew: :polew:
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
17633, 17635, 17636, 17634 sprawdź okablowanie wtryskiwaczy-jest tam zwarcie, na każdym,więc może są pourywane kable sprawdz najpierw to-reszta nie ma wpływu na odpalenie auta 18044to mi wygląda na uszkodzony ECU,ale dla pewności skasuj błędy i spróbuj odpalić po raz kolejny i potem podepnij vaga jeszcze raz i napisz co pokazał a powiedz jeszcze,jak to się zaczęło i jak to się stało,że nagle nie odpala
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
no przycichło ostatnio... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Xenon słabo świeci nocą
no to albo pada żarnik,albo przetwornica
-
[B6 AWX] Programowanie zamka tylnej klapy
bo nie przełożyłeś wkładki zamka ze starej klapy
-
[B6 ALT] Kontrolka epc
a tak w ogóle-to masz problem z autem,czy tylko eksperymentujesz?
-
F1, Rajdy i Motorsport
...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit
-
[B6 ALT] Kontrolka epc
wklej błędy tutaj-inaczej dalej nie rozpoznamy przyczyn
-
[B6 AWX] Programowanie zamka tylnej klapy
nic nie musisz programować-jeśli jest sprawny zamek-będzie się otwierać jak z pilota,tak i z klucza,tylko nie zapomnij wkładki przełożyć,bo z innego auta-nie będzie klucz pasować
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
:doh1: fakt-zapomniałem,że nawet nie chce odpalić-więc najpierw zajmij się pompą-bezpiecznik rozumiem,że sprawdzałeś,więc niech się ktoś przyjrzy kablom,spróbuj nawet połączyć to na krótko-przynajmniej będziesz wiedzieć,czy to wina braku prądu w pompie
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
:polew: :polew:jest mieszka tam podjedz do mnie to zwagujemy i moze naprawimy
-
[B6 AVJ] Panowie rozkładam ręce -brak ogrzewania
podepnij vaga i sprawdź klimę
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
sonda za katem,jest szerokopasmowa/diagnostyczna-jej wymiana nic Ci nie da-musisz wymienić pierwszą-ta jest od ustalania mieszanki
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
sam widzisz,że bez vaga to szukanie po omacku
-
[B5 AFN] Ile mocy można się spodziewać?
nie wyrzuciłem tego wątka tylko z tego powodu :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
żaden bolid nie jest tak samo ustawiony-to jest strategia teamu-najlepiej ma ustawiony leader,a nim w redbullu jest Vettel...ważne są kwalifikacje,czas,w jakim się odbywają,warunki,charakterystyka toru-to dużo rzeczy do ogarnięcia,wystarczy,że jedna z nich nie współgra z drugą i jest powtórka,jak w Kanadzie,gdzie Button wygrał...a był ostatni,najwięcej pitstpopów miał,karę..a jednak wygrał,bo wyścig sie przedłużył,a tego nikt pod uwagę nie brał,oponki się zużyły,ciut mokrzej było na zakręcie .....jeden błąd i Vettel musiał się pocieszyć drugim miejscem
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc ,temperatura płynu
nie wiem,moja ETKA nie pokazuje tego numeru,ale powinien być na czujniku
-
kupno anglika - jak to wygląda prawnie
oczywiście,że tak,tylko z Audi są problemy z przekładką,bo jest to mało opłacalne,ale jeśli ktoś to zrobi sam dla siebie,a po jakimś czasie musi sprzedać-to nie ma problemówhttp://angliki.info/f11/opis-procesu-rejestracji-anglika-17.html z punktu widzenia Prawa-nie ma przeszkód,ale problemy mogą wystąpić podczas przekładki,bo trzeba ciąć i przespawać ścianę grodziową,ale i to da radę zrobić-polecam to forum-wszystko opisują http://angliki.info/f24/audi-a4-b6-b7-jak-jest-naprawde-1764.html
-
kupno anglika - jak to wygląda prawnie
o ile udowodnisz mu ,że wiedział o tym,lub sam to zrobił-to tak,ale jeśli ma ważny przegląd i na pierwszy rzut fachowym okiem nic nie wskazuje na jakieś potężne uchybienia,które mogą zagrażać życiu/zdrowiu,lub po prostu unieważnić przegląd techniczny-to nic nie zrobisz,auto ma być przystosowane do ruch lewostronnego i jesli jest wszystko zrobione,jak ma być-no to nic nie poradzisz, choć w audi zawsze coś by znalazł... :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Prośba o pomoc ,temperatura płynu
wymienilem ten na bloku silnika 4 pinowy i nic dalej swieci kontrolka,ale podobno jest jeszcze drugi czujnik obok tego 4 pinowego jest 2 pinowy i to moze byc jeszcze on na wężu od chłodnicy,ale przy nim mogły być błędy i większe spalanie,bo ten jest na potrzeby ECU
-
[ALL B5] Hamują tylne tarcze
spam to robisz Ty,powielając tematy poruszane wieki temu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77289.0 ,postów mamy wiele,bo sporo czasu TU jesteśmy,niektórzy od samego początku,a jeszcze jedna tego typu, sarkastyczna uwaga w kierunku jakiegoś moderatora i konsekwencją tego będzie to,że przez jakiś czas to My będziemy decydować,czy Twoje posty się tu pokażą,czy nie-przynajmniej na jakiś czas
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
njie no jasne,że wiemy,że to Twoja żona, chodziło mi o fotki w stylu Twojego podpisu-myślałeś,żeby przesłać fotki na konkurs na najlepsze A4? tu masz linka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=130.0
-
[ALL B5] Hamują tylne tarcze
zadajesz pytanie,na które odpowiedzi na Forum jest mnóstwo
-
[ALL B5] Żólte halogeny
wrzuć fotki jak to wygląda w dzień i w nocy fotki są pod różnymi kątami-normalnie,to żadna rewelacja,jeśli chodzi o lans,ale robią robotę podczas mgły i deszczu w nocy