Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. jeśli wyciek jest z tyłu silnika-pomiędzy nim,a grodzią-to może być wyciek z przewodu zasilającego turbo w olej
  2. Arek-to kolejna Pani na Forum :gwizdanie:
  3. ziom, wpadłbym ale będę moczył mosznę w basenie popijając do tego martini z wódką, sprajtem i limonką a evką zrobiłbyś furorę na Balicach... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. Dogadujemy się z północą i łapiemy się na wysokości Warszawy lub w innym miejscu gdzie przecinają nam się trasy.. Dalej dołączają inne zagubione owce.. I tak do samej BT :kox: Non-stop na CB i w kolumnie, ostatni zamyka i daje info do przodu, czy wszyscy przeszli to wpadnijcie wszyscy do Balic po mnie :naughty:
  5. więc go ustaw na znaki inaczej sie nie da ustawić-próbujesz wymusić na nas odpowiedz,której nie zna nikt i-jeśli sam zmieniłeś rozrząd-ustaw go ponownie,tak,jak pisze SotoM-inaczej się nie da ustawić-znaki mają się pokrywać, a na co dasz gwarancję? przecież nie wiesz,czy wałek rozrządu nie przesunął sie względem koła-niby jak chcesz to sprawdzić? wydaje mi sie,że chcesz założyć pasek i sprzedać silnik-licząc,że nic z nim sie nie stało-ale bądź pewien,że każdy,kto będzie chciał to kupić-zapyta,czy ten silnik działa i co mu powiesz?,że działa-przecież dopóki nie założysz paska i nie odpalisz-nie będziesz wiedzieć,więc licz sie z tym,że zawory mogły poodbijać sie na tłokach,lub powyginać-tak,czy inaczej samym założeniem paska sprawy nie rozwiążesz-lepiej rozebrać silnik i zobaczyć kondycję zaworów i tłoków-potem rozrząd i dopiero myśl o jego sprzedaniu
  6. ale zleciało
  7. w książce serwisowej- jeśli seryjne/standard 1BA (nie jestem pewnien,ale ten model nie wychodził z fabryki w wersji S-line i obniżone fabrycznie do 1BE ) chyba,że ktoś zmienił sprężyny i amorki tu masz wszystko opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155847.0
  8. :decayed: chociaż to na pocieszenie
  9. ...ciekawe,co ja będę pamiętał z Bukowiny... :gwizdanie:
  10. jeśli trójnik od pokrywy zaworów nowy-to może być uszczelka pod pokrywą-przepuszcza,lub pękła-do sprawdzenia,albo przewód zasilający turbinę w olej-składa się z dwóch elementów -sztywnego i elastycznej plecionki-czasem na łączeniu tych dwóch elementów powstaje pęknięcie,lub po prostu ktoś kiedyś odkręcił tą rurkę i po prostu ją odgiął i za silnikiem-przy ścianie grodziowej-pękła-sprawdz,ale problem polega na tym,że na wolnych obrotach nie zobaczysz wycieku,bo ciśnienie jest za małe-z chwilą wejścia na obroty-ciśnienie się zwiększy i wtedy będzie uciekał olej-wytrzyj ,przejedz sie kawałek i zobacz ponownie -tam nic innego związanego z olejem nie ma tylko trzy elementy-trójnik,uszczelka,lub rurka zasilająca turbo w olej
  11. moc na silniku-w ABS też jest kanał z niutami i mierzy moc na kołach,ale nie pamiętam który -sprawdz
  12. napisz do Witka-rogalotti powie Ci ,co trzeba zrobić
  13. ile Cię kosztował taki przyrost?
  14. pewnie nalezy i to jak najszybciej-nastepnym razem pukanie pięścią może nie pomóc...
  15. temat na inny wątek-poszukaj na forum,było sporo o centralnych zamkach
  16. wyjmiemy i sprzedamy.... :gwizdanie:
  17. obawiam się,ze będziesz musiał rwać boczek z drzwi
  18. przenoszę do działu Diesli,ale popraw profil,bo nie wiadomo za bardzo jaki silnik posiadasz-jak to uzupełnisz poprawnie-dalsza pomoc nadejdzie szybciej
  19. no przecież wyżej napisałem :gwizdanie: "zabawy" z podniesieniem doładowania,w celu zwiększenia mocy-to jest najprostsza sprawa,ale jeśli ktos chce tylko,żeby auto jezdziło-to niech lepiej odda audi do tunera i po kłopocie-temat tuningu silników-to rzeka...
  20. art. 27 KK § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu przeprowadzenia eksperymentu poznawczego, medycznego, technicznego lub ekonomicznego, jeżeli spodziewana korzyść ma istotne znaczenie poznawcze, medyczne lub gospodarcze, a oczekiwanie jej osiągnięcia, celowość oraz sposób przeprowadzenia eksperymentu są zasadne w świetle aktualnego stanu wiedzy. ...myślę,że nie potrzeba dalszych wyjaśnień... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. MBC-manual boost controler-zawór umożliwiający zwiększyć i utrzymać ciśnienie doładowania-z czym się to wiąze-chyba nie muszę tłumaczyć
  22. wmontuj MBC i od razu się uśmiechniesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.