Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
pomimo tego wszystkiego,co jest napisane wczesniej-zawsze mozna cos jeszcze dorzucic-nigdy nie dobierze sie najoptymalniejszych wymiarow,bo kazdy silnik jest inny,do tego potrzeba chyba miesiac testow i góre pieniedzy na osprzet...
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
...a juz myslalem,ze po trzech stronach o rurkach i wielkosci coolera, temat nie zboczy... :gwizdanie:
-
[ALL] Barwa żarników xenonowych
na poczatku tej listy dodałbym kolor calkowicie Zółty-3000 K-dedykowanych do mgielnych-ale są gusta i guściki... dla porownania,kilka filmow 10 000K i 3 000 K na pewno komus sie to przyda w doborze kolorow ksenonow porownania-10 000K i 12 000K 14 000K- fiolet http://www.youtube.com/watch?v=mVY9iocHVL0&feature=PlayList&p=D89E6D1485050A55&index=3 36 000K- zielony 6 000K vs 10 000K 6 000K vs 8 000k
-
[B5 AEB] Czy taka turbina będzie pasować?
bedzie sie zgadzac,bo takie samo K03(wielkosciowo) jest i w B5 i B6-
-
[B5 AEB] Czy taka turbina będzie pasować?
bedzie
-
[B5 ADR] Ponad 20 litrów spalania
jesli masz dostep do Vaga-tez trocheby to wyjasnilo,logi itp
-
[B6 AWX] Fabryczny alarm
w nogach kierowcy,pod wykladzina
-
[B6 AWX] Fabryczny alarm
sprawdz jeszcze bagaznik-po zamknieciu auta i uzbrojeniu alarmu-kazda proba otwarcia bagaznika kluczem ,konczy sie uruchomieniem alarmu-sprobuj
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
...a jak jest u Ciebie-tez dmuchawka niczego sobie... :gwizdanie: chodzi mi o lag?[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 21:41_________________________________________________ sugerowalem sie ,modem kolezki w AFNie ma turbo z AWXa i 2,5" rurki i lag jest wiekszy,ale nie narzeka na to az tak bardzo ...intercooler od IVECO-zdezak podcinany,bo sie nie miescil w seryjny ...
-
Który zestaw kluczy polecacie ?
dla mnie w obydwoch zestawach jest ich az za duzo-jesli nie masz zakladu-tylko grzebiesz,jak ja-dla przyjemnosci-wiekszej polowy nigdy nie uzyjesz...ostatnio szukalem kluczy,zeby sie dobrac do kolektora wydechowego i tez chcialem kupic caly zestaw,ale sprzedawca poradzil mi,zeby kupowac na sztuki,tylko te,ktorych bede potrzebowal,bo po co placic za cos,czego nie uzyjesz najwazniejsze to-oczkowe,oczkowe tzw offsetowe,nasadowe,plaskie i koncowki na grzechotki lamane-sa bardzo pomocne w miejscach trudno dostepnych,lub wąskich,przedlozki krotkie i dlugie,koncowki do srob zabezpieczajacych np gwiazdka z bolcem w srodku etc-ja bym bardziej w takim kierunku uderzal,niz kupywal cale zestawy,ale wybor i tak nalezy do Ciebie...
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
no- jakąs sekunde bedzie,ale przy wiekszym turbo,raczej nie powinno byc duzych problemow z turbo dziura.....
-
[B6 AWX] Fabryczny alarm
...no i syrenka jeszcze jest w bagazniku, pod tapicerka, w prawym nadkolu-u dolu...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nastepny szykuje sie w okolicach Londynu-pasuje?
-
[ALL B5] Automatyczne zapalanie świateł mijania
...pomylilem sie,bo nie doczytalem,ze to o B5 chodzi :gwizdanie:
-
[ALL B5] Automatyczne zapalanie świateł mijania
poczytaj o kodowaniu skandynawskim i bedziesz wiedzec,jak to zrobic
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
taaa....jasne... :gwizdanie:
-
Mandat a komornik
...poczekaj,jak bedziesz robil rozliczenie podatkowe i bedą zwroty podatku :gwizdanie: pierwsi sie tym zajma... wiem,co mówie...
-
[B6 AVJ] Wspomaganie nie domaga
8E0145153 tu masz nr czesci-wedlug etki ,podejdzie od kazdego 4-cylindrowca...ALZ,AVJ,ALT, BFB,AMB,BEX etc
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
jak daja gwarancje-moze byc-tylko szukaj pod wejscie na zarowke H7,inna Ci tam nie wejdzie... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
sa zdjecia-porownaj sam-najlepszy przyklad podal Malik
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
nie ma zadnego bylem przed MOTem w serwisie Audi w Newcastle i u "mojego" mechanika,ktory zawsze robi mi auto-nie ma zadnego problemu,ze "swoim" mechanikiem rozmawialem-mowi,ze on przyklada pieczatke i on-jesli sa jakies zastrzezenia od VOSA (angielski odpowiednik Inspekcji Ruchu Drogowego) odpowiada za to,ale nie podbije MOTu ,jak jest swiatlo niebieskawe,lub fioletowawe-jak to ma miejsce w hidach powyzej 8000 K,lub postojowkach jesli sa ledy niebieskie-musi byc biale ,lub zolte i koniec...
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
nie,bo tutaj hidy traktowane sa,jak zwykle zarowki-maja miec kolor bialy lub zolty i regulacje-nie mozesz miec hidow w reflektorze-jak H4 w b5,albo H7 w dlugich-mgielne mozesz miec,bo i tak nie maja wplywu na MOT(przeglad) spryskow nie trzeba,aha musi byc ustawiony kąt-odwrotny,niz w reszcie europy,no ale to logiczne,bo kiera jest po drugiej stronie-robia problemy powyzej 8000,bo kolor zaczyna byc niebieskawy,lub fioletowy
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
tu ,jak wyglada 6000 w soczewce i mgielnych dla porownania zwykle zarowki w soczewce i mgielnych
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wlasnie dlatego tam pojechali-myslisz,ze na trzezwo byloby tylu chetnych?
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
jesli stara dobrze mierzy-to nie widze sensu zmieniac-nowa bedzie mierzyc tyle samo... jesli chodzi o wiekszy przeplyw-to trzebaby najpierw sie dowiedziec ile jest w stanie zmierzyc seryjna przeplywka,potem zadac sobie pytanie,jak duze turbo chcesz miec i czy to bedzie na tyle duze turbo,ze seryjna nie da rade tego zmierzyc prawidlowo,czujnik cisnienia?a po co go zmieniac-zmierzy tyle ,ile trzeba-ma dobry zapas