Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 ALT] Silnik gaśnie na małych obrotach , Dlaczego?
moja pozycja nie ma tu nic do rzeczy,adaptacje robi sie na wylaczonym silniku,bo chodzi w tym wszystkim o ustabilizowanie wolnych obrotow,a nie obrotow na jakimkolwiek biegu ,wiec nie ma mowy o zadnej jezdzie nie jestem uszczypliwy,moim celem jest uswiadomienie Tobie,ze jestes w bledzie twierdzac,ze adaptacje przepustnicy robi sie na wlaczonym silniku...
-
[B6 ALT] Silnik gaśnie na małych obrotach , Dlaczego?
i jesli juz piszesz by pomoc komus w problemie,to poprzyj to jakims linkiem,bo w ten sposob szkodzisz...a jednym z prosciejszych sposobow jest odpiecie klem lub kostki od przepustnicy,a juz na pewno nie robi sie tego na wlaczonym silniku do autora watku- m123ek-podalem ci linki firmy ADAKO,linka do FAQ naszego forum-reszta rob jak uwazasz...
-
[B6 ALT] Silnik gaśnie na małych obrotach , Dlaczego?
powiedz mi ,czy ty kiedykolwiek adaptowales przepustnice?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 19:25_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/adaptacja_przepustnicy-t3904.0.html;
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a gdzie ty mieszkasz?
-
[B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !
a moze pilot zostal uszkodzony,spadl ,albo cos takiego...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to juz jest nas trzech
-
[B6 ALT] Silnik gaśnie na małych obrotach , Dlaczego?
http://www.vag-com.pl/adaptacja-przepustnicy.htm tu masz linka ,jak ja robilem to bez kodow,a pierwszy raz slysze ,zeby przy adaptacji przepustnicy pomagac sobie pedalem gazu,o to wlasnie chodzi,zeby go nie ruszac i komputer ma to zrobic sam,druga opcja ,to odepnij plus od aku potem minus ,poczekaj ok5 min i podlacz je z powrotem minus potem plus ,przekrec stacyjke,ale nie odpalaj uslyszysz cos ,jakby terkotanie i to jest wlasnie samoadaptacja przepustnicy,jak to sie zakonczy po okolo min wyjmij kluczyk i wloz ponownie ,odpal i nie ruszaj pedalu gazu,pozwol silnikowi pracowac do momentu ,az sie wyrownaja obroty- nie sluchaj glupot ,na temat adaptacji podczas jazdy kolego hajfa1-jesli nie masz pojecia o tym ,jak to sie robi-po prostu nie zabieraj glosu,bo glupoty piszesz,poczytaj tu masz lektore http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 jesli jest problem ze sterownikiem odepnij klemy
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no to szybkiego powrotu do zdrowia wiesz jak jest-gorace luzko i goracy sex powinien pomoc w wypoceniu... ,bo cwiczenia na zewnatrz-na razie odpadaja... :gwizdanie:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman-jak tam samopoczucie? angela-? u ciebie ,to niedlugo maly jubileusz bez papierosa... tomaszust-?jak leci? xandmar-pierwszy weekend bez papierosa-jak tam? kolkov,nosfer-kogos pominalem?jesli tak to przepraszam... ...ostatnio odwozilem najebanych kolezkow z pracy do domu do miejscowosci oddalonej kawalek ode mnie i podczas jazdy jeden z nich wpadl na pomysl,zeby zajarac :shocked:....szybko wybilem im to z glowy... ...wystarczy ,ze w pracy jak zajaraja w aucie,to atmosfera prawie jak po interwencji policyjnej ,przy pomocy gazu lzawiacego...
-
[B6 ALT] Silnik gaśnie na małych obrotach , Dlaczego?
do adaptacji przepustnicy nie potrzebujesz zadnych kodow,nie znam przyczyn,dlaczego twoj mechanik potrzebuje jakiegos kodu/kodow,sa dwa sposoby robienia adaptacji przepustnicy i jesli poszukasz na forum,z pewnoscia znajdziesz ,uwierz mi,jest na pewno
-
[ALL B5] czerwony znaczek hamulców na desce
jesli masz klocki z czujnikami popatrz na koostki i przewody,jesli nie styka nie ma obiegu i kontrolka sie zapala
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tutaj prowadzimy dyskusje
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
...jesli plynu ubywa-to jest wyciek,posprawdzaj wszystkie weze,bo to nie jest norma w zadnym aucie
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zycze wszystkim udanego sobotniego wieczoru bez papierosa [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 01:59_________________________________________________ups,a u Was to juz prawie druga w nocy-dobranoc
-
Sprzedaz auta umowa -kupna sprzedazy( wazna sprawa)
Jako dodatek do tego wszystkiego dopisze ,jak wyglada to w Anglii,zawsze na umowie kupna-sprzedazy ,przede wszystkim auta starszego,uzywanego,jest dopisek ''sold as seen'',czyli sprzedane w stanie jakim widac-to jest zabespieczenie prawne wlasciciela auta,na wypadek,gdy sie cos popsuje po sprzedazy auta,nowy wlasciciel moze isc do kazdego mechanika i on ocenia,czy usterka byla przed kupnem auta i czy poprzedni wlasciciel ja ukryl,czy nie mogl o niej nie wiedziec-jesli nie wiedzial o tym,pieniedzy nie zwraca,lub nie placi za naprawe. Umowa gentelmenska jest gwarancja na jeden miesiac,po miesiacu bez usterek nowy wlasciciel juz musi zadbac o naprawe usterki wspomniales o przegladzie przed sprzedaza,w Anglii nikt tego nie preferuje,ze wzgledu na to,ze po przegladzie-auto jest sprawne,wiec nie ma mowy o zwrocie pieniedzy to jest dla informacji chcacych kupic auto na Wyspach
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
a teraz postaw sie po drugiej stronie i teraz,jak nie palisz pomysl o kobiecie,ktora palii dotyka cie po policzku i czujesz zapach wedzonej skory,zbliza sie do ucha,by ci powiedziec cos milego i nagle jest atak kaszlu,a jak juz to minelo,przytulasz ja i czujesz popielniczke... ...drogie panie ,rzuccie to ...
-
[ALL] analiza logow-nauka
jakbys sie udal na jakis spot w twoim regionie ,to pewnie by sie ktos znalazl...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zobaczymy,czy siue temat rozwinie a tak na powaznie,to z tego co kontroluje ten watek,to tylko angela zadeklarowala niepalenie,wiec moze jeszcze jakas pani dolaczy i bedzie ktos nowy,komu mozna pomoc... :gwizdanie: a tak poza tym,to graty za to,ze nie zjarales go do konca-a jesli chodzi o pare zl w plecy-mogles reszte paczki sprzedac na sztuki,bylbys do przodu...
-
[ALL] analiza logow-nauka
no to najlepiej spotkaj sie z kims,kto to robi i wie jak ci to wytlumaczyc,bo wiem,ze teoria ,to jedno,a praktyka drugie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
poziu,a moglbys napisac ,co tak na prawde wplynelo na twojadecyzje-nie to,ze chce zamontowac,ale chcialbym wiedziec,co zlego jest w nitro
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
jesli ci auto szwankuje,to nie odbieraj mu duszy jesli jest turbo-to je napraw,poszukaj jakiegos mechanika,na pewno znajdziesz jesli wykrecisz turbo,wiecej stracisz ,niz zyskasz-nawet na ubezpieczeniu,bo nikt nie uwierzy,ze nie masz turba,bo wszyscy chca je miec,wiec jesli chcesz sie go pozbyc,napraw i sprzedaj,lub zamien,ale nie wykrecaj
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
a czy inne kobiety z klubu chca ,lub rzucily palenie,czy tylko angela jest ich przedstawicielka,zaprosmy inne panie do tego watku,angela-uruchom swoje znajomosci-tobie bedzie latwiej
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dasz rade raggaman-uwierz w siebie,walcz z nalogiem,jak z wrogiem [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 08:02_________________________________________________jakby warszawa byla blizej,to sam bym sie przekonal,czy zajaraz
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
nie bede wnikal w szczegoly kazdy,kto uczestniczy aktywnie w tym watku -jesli zapali,a powie o tym publicznie,moze liczyc na pomoc w powrocie na lepsza droge,a jesli sciemni i ktos to zauwazy- :bicz3: i takie tam... dla Panow :beer1: ,a dla Pan za wytrwalosc-wiec wydaje mi sie ,ze nie bedziemy laczyc watka alkoholowego z tym [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 00:14_________________________________________________no i cos do poczytania http://www.rzuceniepalenia.pl/sposoby.html
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
po prostu odkrecic i zamiast tego wsawic dolot z kolektora od normalnej 1,8 ,do katalizatora,ale nie wiem ,czy bedzie pasowac,bo nie slyszalem,zeby ktos tak robil przed toba...