Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. manualnie próbowałeś?
  2. który rok Sharana?
  3. a masz pewność, ze auto nie było bite, lub nie miało jakiejś przygody? To nie jest normalne, zeny była taka różnica, na nowych amorkach...
  4. jeżli 2,8 z dwoma zaworami na cylinder-to ratuje zmiana głowicy z wałkami na te z 5-cioma zaworami-przyrost ok. 20 koni:wink4:
  5. nieprawda- u mnie czujnik był walnięty i miałem światła stopu-tempomatu nie było i wywalało błąd w silniku- po wymianie czujnika stopu-jest OK
  6. ewentualnie czujnikiem na pedale hamulca:wink:
  7. lepiej przełóż zderzaki i co tam masz i sprzedaj diesla, bo przekładka diesla na benzynę-to spory wydatek, bo trzeba przekładać wszystko od silnika, poprzez wydech, do układu paliwowego z wymianą wlewu włącznie-chyba, że masz czas i chcesz się bawić...
  8. nie można też popadać w skrajności i twierdzić, że każdy BPW i BLB to kicha i będzie się psuć...
  9. sprężyny, amorki i nowe odboje
  10. Adam-wątpię, żeby miało to wpływ na doładowanie-sonda jest od ustalania mieszanki, aoverboost mieści się w granicy tolerancji- inaczej odcięło by...stawiam na N75:wink:
  11. takie rozwiązanie jest już dawno , ale tylko Serwisy, lub przeszkoleni przez Serwisy ludzie umieją otwierać auta bez kluczy w takich przypadkach-niewielu o tym wie, bo szkolenie jest drogie, więc używa się drutów i innych domowych "przyrządów"... samo otworzenie zamka w drzwiach, nie uszkadzając go-jest bardzo proste co do kabli-od aku- wystarczy wejśc pod auto i zlokalizować kabel od rozrusznika-masa gdziekolwiek...
  12. w zawieszeniu nie może być luźnych elementów-musi być napięcie inaczej przy utracie [przyczepności-coś się urwie... nie koniecznie w droższych-ja miałem Racelanda na Audi i taka sprężyna była-ona jest bardziej miękka i właśnie utrzymuje sprężynę napiętą cały czas...
  13. mozesz spróbować, jak będzie złe kodowanie-to albo sterownik odrzuci, albo powrócisz do poprzedniego
  14. jedyne, co dobrze pamiętam, to jest ilość loginów-na pewno masz trzy, jak wpiszesz trzy błędne-musisz odczekać godzinę
  15. nie pamiętam dokładnie, ale ja u siebie, żeby wejść w login-najpierw musiałem wejść w błędy, skasować je i dopiero okienko było aktywne-ale głowy nie dam, bo nie pamiętam dokładnie:whistling:
  16. może-daj wyżej i zobaczysz, czy się coś zmieni
  17. a kiedy Kostecki?
  18. ale i tak nie powinno podskakiwać auto-tak, jakby amortyzator nie spełniał swojej roli...
  19. nie wydaje mi się, żeby to było normalne nawet przy -50, miałem dwa gwinty-na Audi i teraz mam na Touranie i nigdy sprężyna nie była luźna, ale to może moje gwinty jakieś dziwne są-co się stanie podczas podskoku, i auto straci kontakt z podłożem?
  20. gwint tylko z przodu...
  21. a czy gość 30-40-paro letni z rodziną kupił by takie auto?, albo ktoś poważny widząc taki "bodykit"? pomyślał by, ze auto jest ostro dojeżdżane i nie kupił by tego nikt poważny... właśnie to podnosi atrakcyjność auta i większą szanse na uzyskanie dobrej ceny-szrota do zrobienia, czy zezłomowania chcesz sprzedać?
  22. pytanie kontrolne-jesteś pewien, że wszystko jest dobrze skręcone?
  23. nie wiem, ale nie powinno tak być-musi być minimalne ściśnięcie sprężyny, bo będzie latać dookoła amora i na pewno nie pozostanie w tym samym miejscu, jak stracisz kontakt z podłożem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.