Treść opublikowana przez cptolgierd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tak serio? Pracuję do 18.00 często i nie chcę sytuacji że przyjeżdżam o 19.00 albo 20.00 a tu nikogo nie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, do której siedzicie w forum?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta druga kozacka jest
-
WOT - World of Tanks
85mm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Czy w przedlifcie (96') po podpięciu vcds'a da się sprawdzić oryginalny przebieg samochodu?
-
Co sądzicie o takim czymś do A4 B5 Avant
Na zimę, na zimę
-
Listwy drzwiowe dolne - Co myślicie? Nowe czy wywalić to dziadostwo
Tylko że listwy nowe wychodzą 2x drożej niż kolega by wywalił listwy i sobie pomalował. Jednak bez progów np. S4 czy Omega + rezanie brzydko wygląda imo.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dobra decyzja, sam lubię produkty Dodo Juice mam szampon dj btbm, qd red mista, dj lp, tester DJ PH (mimo srebrnego samochodu, uwielbiam jego zapach), właśnie kupiłem dużą puchę purple haze na lato, a dedykowany cleaner przedłuża jego żywotność oraz daje lepszy 'szajn'.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jeśli zrobisz w takiej kolejności jak napisałem - tak, ponieważ cleaner służy oczyszczeniu lakieru, chociaż jak położy się fk bez dj lp to różnica w trwałości nie będzie duża. Każdy lubi co innego, ale według mnie, wolę położyć dj lp + colliego, z racji że trzyma dłużej niż fk, za to fk plus taki że trzyma dłużej na felgach i końcówkach wydechu (jest odporny na wysokie temperatury), a colli 476s nie.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
DJ LP nie nada się jako podkład pod FK, ponieważ ten jest sealantem. W przypadku FK robi się tak: korekta > dj lp > ipa > fk, w przypadku colli: korekta > dj > colli.
-
[B5 ...] 1.9Tdi quattro by Mushu123
Ale dach powinno się na samym początku robić :E Teraz jak zabierzesz się za dach, na 100% przytrzesz kablem albo bluzą po bokach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Propo kebabów, w Radzionkowie jest Grand Kebab. Jeśli ktoś będzie przejeżdżał, zapraszam spróbować - dobry, ciepły, ciasto miękkie, świeże składniki.
-
[B5 ADR] [B5 ADR] 1.8 quattro by Mushu123
Kierunkowskazy boczne zmień na białe albo dymione - mały koszt, a poprawia wygląd samochodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok, dzięki i : ) Pojawię się kiedyś tam, bo mam po linii prostej do forum 20 minut drogi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szybkie pytanie, żeby nie zakładać albo szukać po forum. B5 Avant, jakie ET felgi musi być żeby było na równi z błotnikiem (nie wystawało) lub delikatnie się chowało.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Pełen profesjonalizm, szybka wysyłka, zaufanie do klienta, dobre ceny, będę polecał dalej
-
[ALL B5] Audi S4
Pomyśl coś w ten sposób: Chowana tablica rejestracyjna - VW Jetta II - YouTube albo w ten sposób:
-
[B5 AFN] Avant Olgierda || 1.9 TDI || Quattro
Mała sesja zdjęciowa z kumplem + doszły drobiazgi na zimę typu: Nowe wycieraczki z Motogum, nowe żarówki z przodu i tyłu, zimowy płyn do spryskiwaczy Sonax Xtreme założone zimówki na stalowej feldze (na zdjęciach jeszcze na letnich stoi) Samochód też dostał nowy przegląd, oczywiście przeszedł bez najmniejszych problemów (tarcze i klocki mają około pół roku, podobnie wahacze, a ja nie robię dużo km) ---------- Post dopisany 26-11-2012 at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2012 at 17:46 ---------- Dziś Audi dostało mały prezent, zamawiane u Dzika: Filtr powietrza Knecht, Filtr paliwa MANN, Filtr oleju MANN, Filtr kabinowy węglowy MANN, Płukanka Millers, Olej Motul 8100 x-cess 5w40
-
[ALL B5]ksieciunio.xenon 18merce,grint,skóry,zabudowa w toku
Zrób Pan porządek z tym ksenonem, albo tak jak powinen wyglądać (spryski, samopoziom) albo wyrzuć.. Jakieś mody z silnikiem będą?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie. Szczotka przy zrzucaniu śniegu z auta będzie rysować. Rób korektę na wiosnę, jeśli Ci przeszkadzają swirle, użyj jakiegoś AIO + wosk na to
-
Auto dla mojej kobiety do 25 000zł
Wszystkie powyżej to oferty typu 'napisz do mnie, daj zaliczkę i tyle mnie widziałeś' - auto nie do kupienia za te ceny. W tej kwocie możesz dostać Opla Merivę w wersji Cosmo, roczniki 2006-2007, krajowe, z pełną historią serwisową i zadbane. C4 Picasso moim zdaniem fajne samochody, ale ceny zaczynają się od 25 tys. wzwyż, te poniżej tej kwoty są przeważnie do opłat / z poważną wadą ukrytą / służyły jako ciężarówki we Francji itd. Możesz również rozejrzeć się w kierunku Renault Grand Scenic (lub Scenic'a z 2008-2009 roku - mniejszego brata Granda ale wózek bez problemu wejdzie) - 2007 rok, ze szklanym dachem i nawigacją kosztuje około 27-28 tys. zł opłacony i zarejestrowany.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ostatnie zakupy w tym roku :>
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Bieniek To 50ml/g ? Bo w sv polskim go już nie ma :E
-
Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
Sixu, a masz jakieś zdjęcia jak wyglądają na aucie?
-
PROBLEM ! WGNIECENIE NA MASCE co zrobic ? jaka naklejka?
Naklejka na samochód , plaster , plasterek vag jdm (2718142772) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego? :E