Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Mocy nie oblicza się z przepływu, ważne są tez inne kwestie, zapłon, afr itd.
  2. Z tych logów co wrzuciłes wygląda ze turbo wstaje dobrze, przy 2100 masz juz 1,6 bar.
  3. To juz musisz skonsultować ze swoim fachowce, ja gdybym to robił pewnie wrzuciłbym nową na chwile i sprawdzić ile brakuje i wtedy podejmował decyzje.
  4. W serii klapka powinna zacząc sie otwierac przy 0,3 bar, u cb przy 0,5, reasumując masz zle ustawiona gruszke, i to powoduje przeładowanie na sprawnym n75, ten zamiennik co masz jest beznadziejny dlatego nie przeładowuje. Potrzebujesz sprawnego zaworka i prawidłowo ustawionej sztangi i wtedy bedzie to działać.
  5. Jest prawie dobrze, od biedy moze zostac.
  6. Masz źle ustawiona gruszke w turbinie, albo źle podłączasz n75.
  7. Przepływka do wymiany bo zaniża, reszta jest ok.
  8. Wchodzisz w pomiary rozszerzone, masz wyszukiwarke z boku, wpisujesz ciśnienie doładowania wymagane i rzeczywiste ewentulanie wysterowanie nastawnika plus tego obr silnika, możesz u góry wcisnać tez przycisk "turbo" wybierasz "zapis danych" , start i jedziesz.
  9. Zajrzyj do puszki z ecu, tam jest przekaznik, może woda...
  10. Awt bez problemu do zrobienia, wiadomo musi wszystko działać, z tym gaśnieciem to raczej nie wina przepustnicy, jak chcesz to ogarnę kompleksowo od diagnozy i naprawy po strojenie.
  11. Przepływke podmien na sprawną bo mało mierzy.
  12. Już nic więcej w zasadzie w tym silniku po logach nie ocenisz, możesz jeszcze sprawdzić kanał 093 czyli ustawienie rozrządu.
  13. Logi wyglądają w porządku.
  14. Tak masz rację żle spojrzałem, oczywiście w logach zmienna faza pracuje prawidłowo, być może nie zawsze tak sie dzieje i w pewnych warunkach napinacz nie zmienia fazy dlatego pojawia się błąd.
  15. Napinacz nie zmienia fazy, jaki powód nie wiadomo, możesz jezdzić nic się nie stanie.
  16. Logi na pb? wyglądają całkiem prawidłowo.
  17. No pierwszym napewno nie będziesz, jesli sprawny to nie bedzie kopcił, pewnie bedzie widać troche wiecej pary, i bedzie wiekszy smród spalin za autem, dzwięk niewiele sie zmieni.
  18. Pisałem o seryjnym sofcie, wiec nie wiem po co mącisz.
  19. Org napinacz bez wtyczki 1000 zł plus łańcuch i wyłaczenie zmiennej fazy w sofcie to najlepsze rozwiazanie, w tych silnikach zmienna faza jest tylko w celach ekologicznych, nie wpływa na moc.
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na stenek121 temat w 1.8T
    Ja bym kupił jednak org.
  21. Jest ok, oprócz wysokiej temp w dolocie jak na tą pore roku, masz kierownice powietrza w zderzaku? Jak cos to zapraszam Łukasz Trzynaście Chiptuning | Gomunice WWW.FACEBOOK.COM Łukasz Trzynaście Chiptuning, Wąglin. 113 likes · 20 talking about this. Automotive Customization Shop
  22. No to od tego zacznij, bo narazie to nawet nie wiesz czy masz problem z autem czy z instalacja lpg.
  23. Problem wystepuje na pb i na lpg?
  24. Jeśli jest bład g40 to nie będzie wskazania w 093.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.