Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Także oficjalnie SPOT TRÓJMIEJSKI - SOBOTA 10.03.2007 - SKWER KOŚćIUSZKI - GODZ. 17.00
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dokładnie. Ocenimy ocenimy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja też proponuje sobota skwer, bo Państwo z Gdańska i tak się nie pojawia. Ja tak jak pisze cały czas moge być ok 17 dopiero. Ale przecież Wy możecie się szybciej spotkać. Teraz jest znacznie cieplej i dłużej jaśniej więc może większe grono odwiedzi spota.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nowa bryką? No prosze. Przecież niedawno wirusa wrzucił.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No niestety do 16 jestem zajęty. Alvaro niech podjedzie troche póżniej. Teraz w sumie już jest dłużej jasno :biggrin: Może jeszcze Zdeniu przyjedzie i podzieli się wrażeniami z Wisły :biggrin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Można by było. Dzisiaj pogoda malina słońce świeci. Tylko pytanie ile bedzie osób Znowu 3 :exclaim:
-
Nie przechodzący bass
Ja mam skrzynie Magnata 400W i tak napie....la że aż miło.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Może tak teraz dla odmiany na północy Polski:)
-
[B5 1.8] wieczorem i nowe fotki
Szczerze, to niewiele widać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi z kolei to tak 16-17, bo do wcześniej w pracy jestem. Proponuje skwerek. No chyba że pogoda do bani bedzie to może jakiś zadaszony parking. Coś widać chętnych brak :exclaim:
-
ALARM
Alarm to to jest ale na pewno nie fabryczny :exclaim: :exclaim: :exclaim:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak to nie da rady? Przecieżto ja z inicjatywą wyszedłem :twisted:
-
tylne siedzenie
No chyba ze taka opcja byla. :biggrin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiem Zdeniu,wiem ze sie wybierasz. Ale nie wszyscy maja tak dobrze i moga jechac do Wisly
-
Serwis klimatyzacji
Przydal by sie jakis element rozprezny.
-
Serwis klimatyzacji
Co jest bez komentarza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Temat coś zamarł. Więc trzeba go odświeżyć :twisted: Co powiecie na spocik w sobote tj 3.3.2007?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Szukać ludzi nie trzeba mało ich tu jest??? Tylko kwestia kto bedzie chciał jechać!!
-
tylne siedzenie
Ja w B3 mam za kanapą zbiornik paliwa więć o żadnym przejściu do bagażnika nie ma mowy :twisted: Moim zdaniem może ktoś sobie soobwofera zapodał za siedzeniem :twisted:
-
Serwis klimatyzacji
Coś tu chyba nie tak. Przecież czynnik w ukladzie chłodniczym występuje w dwóch fazach jako pary czynnika chłodniczego oraz w fazie skroplonej. To Co tu się osusza? Mi się wydawało że można osuszać powietrze nawiewane przez klime, gdyż powietrze chłodzimy i w związku z tym zawarta wilgoć w nim w miare spadku temperatury wykrapla się. Więc chyba osuszacz osusza to powietrze a nie czynnik :exclaim:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
To ten niemiec jakiś wiejski tunning odwalił
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Ładna, kolorek taki jak mój no ale z tą końcowką rury coś zrób bo patrzy w asfalt jak w dieslu :twisted:
-
Jakie żarówki do kierunkowskazów w B5
Symetryczne. Widziałem w jakiejś niemieckiej gazecie jak koleś miał założone jakieś niebieskie żarówki, które świeciły na pomarańczowo. Widział ktoś gdzieś takie?
-
"Pukanie" w prawym przednik kole... ?
Ja też kiedyś pojechałem na "szarpaki" kolesie autko wytrzepali i diagnoza: wszystko OK. Jeden z tych kolesi czyt. diagnostów, wpadł na pomysł aby podnieść auto tak by koła były w powietrzu, poruszał kołem w prawo-lewo i okazało się że jeden z górnych wahaczy jest wybity (na szarpakach tego nie wykazało). Moim zdaniem są szarpaki i szarpaki. Teraz znalazłem taki warsztat z szarpakiami że zawsze wszystko wychodzi co jest nie tak.
-
[A4 B5] Potrzebna maska - szukac nowej czy uzywki?
Po co szukasz w swoim kolorze? I tak bedziesz musiał pomalować, gdyż wątpie że trafisz maske z lakierem nienaruszonym/