Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. zapodaj nowe foto na alusach :gwizdanie:
  2. ja jednak powstrzymam sie od komentarza ;/ :wallbash: :wallbash:
  3. ive u mnie jest to samo ze na gwincie mi chacza koloa o blotniki i ten sam problem mialem i musialem malowac cale blotniki
  4. Olaf odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no jest wypas piekne jest te auto
  5. fajna fela taka inna dobrze sie to prezentuje
  6. to jest tak jak u mnie masz wersje pomiedzy przed liftem a poliftem
  7. kurde powiem ci nie umie sie napatrzec na te twoje auto heheh sliczne jest kurde ogien uwazam ze zalicza sie do elity b5 na tym forum
  8. bez awaryjnosci !! fajna sztuka i juz mody sa
  9. NOSB wyczysc skrzynke bo mam pytanie do ciebie na pw a pokazalo mi ze osiagnales limit wiadomosc ;p
  10. mody ida pelna para widze zapowiada sie dobrze zrob sesyjke z nowym body ;p
  11. dokladnie Xsystoff dobrze mowi nie majatek a do wygladu + 10
  12. co to chcesz sprzedac monoblocki ?
  13. fajna sztuka widac ze ladnie utrzymana bez awaryjnosci ;p
  14. no ja chyba tez tlumior zmienie ;p albo swapa jakiegos zrobie
  15. zostaw fure rezaj dalej jest kozak !
  16. no ja juz nie wiem co mam na tym allegro wpisac ;/ bo ja szukam od miesiaca i nic chyba ze na moim lapku allegro pokazuje inne aukcje
  17. czyli dalej gleba seria - a fela jak najbardziej oki
  18. uuuu hardkorowo ;/ szkoda audicy
  19. hehe ja to samo jest sztuka dobra i mody tez pablo a planujesz jakas wieksza fele i gwint ?
  20. no trzeba trzeba ale takie tajle sa chwile na allegro i trza miec farta
  21. jak bym znalal sama dokladke na alledrogo to ja biera z miejsca a jeszcze mi sie marzy ori klapa us ale to juz wogole jest rarytas ;/
  22. nooo tylko ciezko dorwac sama dokladke na allegro szukam szukam i nic ;/
  23. MaxsteRR - no bede bede tylko fundusz cza ogarnac ;p HaVoK - no i takiej wlasnie szukam do przekladki albo z calym zderzakiem pablo_9 - jak bedzie kasa to mody dalej rusza poki co bylem w zakopanym na dlugim weekendzie i akurat trafilem na skoki i troche kasy mi tam uszlo ale wyplata juz nie daleko to mysle ze cos w sierpniu wpadnie do auta z tych rzeczy co wymienilem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.