Treść opublikowana przez fafnasty
-
Felgi 18 a zawias 1BA jak to wygląda?
-40 śmiało wytrzymują seryjne amorki testowałem osobiście
-
Felgi 18 a zawias 1BA jak to wygląda?
mam na teraz springi H&R i 40mm które powinny dla Ciebie wystarczyć 200pln ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- tak wygladała moja na 1BA i kole 17" (225/45) -40mm to minimum żeby jakies koło zakładać ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------
-
Felgi 18 a zawias 1BA jak to wygląda?
jest możliwość że na zakręcie przewróci się na bok :polew:
-
Felgi 18 a zawias 1BA jak to wygląda?
strasznie to będzie wyglądać jak narazie załat chociaz springi -40 -50 do puki nie kupisz gwintu ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- tak komicznie koza bedzie wyglądała
-
Sprężyny tył wymieniać obie czy jedna?
kup ori uzywki 2 sztuki z takiej samej kat. wagowej i po problemie
-
[B5 APS] by czorny
rezasz negatyw tyłu? :decayed:
-
Montaż komfortowych kierunkowskazów 2-5 mrygnięć
gdzie to dostać w porządnym egzemplarzu ??? jakis link:wink:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
jak to na Nysie zagra:decayed: juz się doczekać nie mogę czarna sucz robi robotę a jak dobrze hamuję
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
zegary pewnie z 80 wersja skandynawska... czyli fejk z wnetrzem???
-
Rezanie bixenonu
nie robie usa chyba z osłona ładniej co ?
-
Wymiana przewodu spływu oleju z turbo 1.9 TDi 90km
jeśli ze 110 afn bedzie pasowac to mam
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
ładna słuszny kolor jest co rezać tego trumniaka powodzenia
-
Rezanie bixenonu
Gwerty dzieki za projektory lampy rozklejone wszystko gotowe do rezania mam kilka pytań 1) maluje odbłysnik drogowych na żółto hmm zastanawiam się czy odbłysnik wewnętrzny od kierunku też maznąć ? 2) koledzy wywalacie ta obudowę żarówki kierunkowskazu ??? nie wiem czy ja wywalić czy malować
-
[B5 APS] by czorny
srankangi za***iście sie naciągają czekam na efekt
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
keepper45 niech sie dalej łudzą że maja 182 000
-
Jakie opony na felge
no masz racje jebł... mi sie ciagle myslałem o 225/50
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
jeśli ktos twierdzi i myśli o tym że na 18 czy na 19 zaraz padnie zawieszenie to znaczy tylko o tym że nie zasługuje aby latac na wiekszej feldze i nadal będzie Męczył zimowe 15
-
Jakie opony na felge
ta felga to 17" tak??? tu masz odpowiednie zamienniki ori koła 15" 195/65 16" 205/55 17" 225/45 ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- chcesz na 17 załozyć 205 50 to straszny balon bedzie i przekłamanie licznika
-
215/35/19
tez zadam to pytanie??? opony w aso?? WTF? koleś lata na pirelakach Pzero nero i sobie mega chwali na mokrym rewelka ciche itp ale o co chodzi z tym aso?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
no do tych felg musze jakis wosk anty brudowy poszukać bo myje i myję i myje
-
pomoc przy wyborze felg
jak dla mnie żadne z tych które podałeś raz że 2 patyki za 17 chcesz dac to juz jakies ładne ori znajdziesz a 2 na zdjęciu ładnie wygladaja na aucie średnio bo to tylko 17... ori jakies z Audi 17 i bedzie ładnie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
teraz to musze wiaderko farby na zaprawki kupić
-
gwint od b6 do b5
na pewno lepiej sprzedac gwinta z b6 i kupić pod b5 ps. jaki masz ten gwint z b6?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
no to taka sytuacja ranty płonęły
-
215/35/19
215/35/19 jest wiele firm ja latam na nankangach ze względu na to że się chyba najlepiej naciagaja mierzyłem conti i słabo wygladały na naciagu wiadomo że guma w chu... lepsza conti to conti na 9j 215 łądnie już cos tam siadzie